Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

door
Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

Liverpool had zaterdagavond de koppositie kunnen veroveren in de Premier League, maar het heeft die kans laten liggen. De Reds profiteerden niet van de eerste nederlaag van Manchester City, want ze gingen zelf ook onderuit in de topper tegen Tottenham. Met negen spelers moesten ze in de slotseconden alsnog het hoofd buigen.

Beide teams hadden er duidelijk zin in, want van bij de start kregen de fans een spektakelstuk te zien. Daarin waren aanvankelijk de beste kansen voor Liverpool, maar de bezoekers deden zichzelf na 26 minuten de das om. Jones ging over de bal en vol op het been van Bissouma en mocht na tussenkomst van de VAR meteen gaan douchen.

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Liverpool haalt achterstand nog op

Dat stelde Tottenham in staat het initiatief over te nemen, al leek de goal wel aan de overkant te vallen. De treffer van Diaz werd echter door de VAR nog afgekeurd wegens buitenspel, een uiterst dubieuze beslissing. Vervolgens was het aan de overkant wel raak via Son. Liverpool mocht bovendien van geluk spelen dat het niet meteen een tweede treffer slikte, want Richarlison trof de paal.

Daardoor kon het vlak voor rust zowaar nog langszij komen. Gakpo trof uit de draai raak. Het was wel meteen het laatste wapenfeit van de Nederlander, want hij bleef bij de rust geblesseerd in de kleedkamer. Diogo Jota kwam hem vervangen, maar de Portugees eiste een negatieve hoofdrol op.

Dramatische ontknoping

Amper 23 minuten later zat zijn wedstrijd er immers alweer op, nadat hij twee gele kaarten op een minuut tijd gepakt had. Daardoor werd het voor Liverpool knokken om zijn punt nog vast te houden, maar dat leek ook te gaan lukken.

In minuut 96 moest het echter alsnog het onderspit delven op zeer ongelukkige wijze. Matip knalde een voorzet van Porro domweg in zijn eigen doel en bezorgde Tottenham zo alsnog de zege. Liverpool laat zo de koppositie liggen en wordt in het klassement gepasseerd door Spurs, dat zich naast Arsenal op de tweede plaats nestelt.

Was de uitslag terecht?

Meest recent

Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

0
0
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

58
58
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

34
34
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

207
207
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

92
92
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

168
168
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

282
282
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

144
144
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

281
281
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

115
115
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

335
335
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

651
651
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

103
103
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

104
104
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

222
222
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

745
745
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

96
96
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

295
295
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

98
98
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

166
166
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

919
919
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

123
123
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

269
269
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

566
566

Meer sportnieuws