Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

54 stemmen
Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

Liverpool had zaterdagavond de koppositie kunnen veroveren in de Premier League, maar het heeft die kans laten liggen. De Reds profiteerden niet van de eerste nederlaag van Manchester City, want ze gingen zelf ook onderuit in de topper tegen Tottenham. Met negen spelers moesten ze in de slotseconden alsnog het hoofd buigen.

Beide teams hadden er duidelijk zin in, want van bij de start kregen de fans een spektakelstuk te zien. Daarin waren aanvankelijk de beste kansen voor Liverpool, maar de bezoekers deden zichzelf na 26 minuten de das om. Jones ging over de bal en vol op het been van Bissouma en mocht na tussenkomst van de VAR meteen gaan douchen.

LEES OOK: Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

Liverpool haalt achterstand nog op

Dat stelde Tottenham in staat het initiatief over te nemen, al leek de goal wel aan de overkant te vallen. De treffer van Diaz werd echter door de VAR nog afgekeurd wegens buitenspel, een uiterst dubieuze beslissing. Vervolgens was het aan de overkant wel raak via Son. Liverpool mocht bovendien van geluk spelen dat het niet meteen een tweede treffer slikte, want Richarlison trof de paal.

Daardoor kon het vlak voor rust zowaar nog langszij komen. Gakpo trof uit de draai raak. Het was wel meteen het laatste wapenfeit van de Nederlander, want hij bleef bij de rust geblesseerd in de kleedkamer. Diogo Jota kwam hem vervangen, maar de Portugees eiste een negatieve hoofdrol op.

Dramatische ontknoping

Amper 23 minuten later zat zijn wedstrijd er immers alweer op, nadat hij twee gele kaarten op een minuut tijd gepakt had. Daardoor werd het voor Liverpool knokken om zijn punt nog vast te houden, maar dat leek ook te gaan lukken.

In minuut 96 moest het echter alsnog het onderspit delven op zeer ongelukkige wijze. Matip knalde een voorzet van Porro domweg in zijn eigen doel en bezorgde Tottenham zo alsnog de zege. Liverpool laat zo de koppositie liggen en wordt in het klassement gepasseerd door Spurs, dat zich naast Arsenal op de tweede plaats nestelt.

Was de uitslag terecht?

Meest recent

Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

2
2
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

38
38
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

71
71
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

165
165
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

110
110
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

69
69
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

168
168
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

640
640
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

131
131
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

425
425
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

514
514
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

334
334
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

240
240
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

217
217
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

62
62
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

76
76
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

263
263
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

62
62
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

284
284
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

108
108
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

443
443
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

442
442
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

189
189
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

252
252
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

433
433

Meer sportnieuws