Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

door
Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

Liverpool had zaterdagavond de koppositie kunnen veroveren in de Premier League, maar het heeft die kans laten liggen. De Reds profiteerden niet van de eerste nederlaag van Manchester City, want ze gingen zelf ook onderuit in de topper tegen Tottenham. Met negen spelers moesten ze in de slotseconden alsnog het hoofd buigen.

Beide teams hadden er duidelijk zin in, want van bij de start kregen de fans een spektakelstuk te zien. Daarin waren aanvankelijk de beste kansen voor Liverpool, maar de bezoekers deden zichzelf na 26 minuten de das om. Jones ging over de bal en vol op het been van Bissouma en mocht na tussenkomst van de VAR meteen gaan douchen.

LEES OOK: Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

Liverpool haalt achterstand nog op

Dat stelde Tottenham in staat het initiatief over te nemen, al leek de goal wel aan de overkant te vallen. De treffer van Diaz werd echter door de VAR nog afgekeurd wegens buitenspel, een uiterst dubieuze beslissing. Vervolgens was het aan de overkant wel raak via Son. Liverpool mocht bovendien van geluk spelen dat het niet meteen een tweede treffer slikte, want Richarlison trof de paal.

Daardoor kon het vlak voor rust zowaar nog langszij komen. Gakpo trof uit de draai raak. Het was wel meteen het laatste wapenfeit van de Nederlander, want hij bleef bij de rust geblesseerd in de kleedkamer. Diogo Jota kwam hem vervangen, maar de Portugees eiste een negatieve hoofdrol op.

Dramatische ontknoping

Amper 23 minuten later zat zijn wedstrijd er immers alweer op, nadat hij twee gele kaarten op een minuut tijd gepakt had. Daardoor werd het voor Liverpool knokken om zijn punt nog vast te houden, maar dat leek ook te gaan lukken.

In minuut 96 moest het echter alsnog het onderspit delven op zeer ongelukkige wijze. Matip knalde een voorzet van Porro domweg in zijn eigen doel en bezorgde Tottenham zo alsnog de zege. Liverpool laat zo de koppositie liggen en wordt in het klassement gepasseerd door Spurs, dat zich naast Arsenal op de tweede plaats nestelt.

Was de uitslag terecht?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

39
39
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

124
124
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

18
18
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

74
74
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

122
122
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

292
292
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

73
73
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

200
200
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

227
227
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

85
85
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1725
1725
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

469
469
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

200
200
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

156
156
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

659
659
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

63
63
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

43
43
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

392
392
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

250
250
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

655
655
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

86
86

Meer sportnieuws