Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

54 stemmen
Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

Liverpool had zaterdagavond de koppositie kunnen veroveren in de Premier League, maar het heeft die kans laten liggen. De Reds profiteerden niet van de eerste nederlaag van Manchester City, want ze gingen zelf ook onderuit in de topper tegen Tottenham. Met negen spelers moesten ze in de slotseconden alsnog het hoofd buigen.

Beide teams hadden er duidelijk zin in, want van bij de start kregen de fans een spektakelstuk te zien. Daarin waren aanvankelijk de beste kansen voor Liverpool, maar de bezoekers deden zichzelf na 26 minuten de das om. Jones ging over de bal en vol op het been van Bissouma en mocht na tussenkomst van de VAR meteen gaan douchen.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool haalt achterstand nog op

Dat stelde Tottenham in staat het initiatief over te nemen, al leek de goal wel aan de overkant te vallen. De treffer van Diaz werd echter door de VAR nog afgekeurd wegens buitenspel, een uiterst dubieuze beslissing. Vervolgens was het aan de overkant wel raak via Son. Liverpool mocht bovendien van geluk spelen dat het niet meteen een tweede treffer slikte, want Richarlison trof de paal.

Daardoor kon het vlak voor rust zowaar nog langszij komen. Gakpo trof uit de draai raak. Het was wel meteen het laatste wapenfeit van de Nederlander, want hij bleef bij de rust geblesseerd in de kleedkamer. Diogo Jota kwam hem vervangen, maar de Portugees eiste een negatieve hoofdrol op.

Dramatische ontknoping

Amper 23 minuten later zat zijn wedstrijd er immers alweer op, nadat hij twee gele kaarten op een minuut tijd gepakt had. Daardoor werd het voor Liverpool knokken om zijn punt nog vast te houden, maar dat leek ook te gaan lukken.

In minuut 96 moest het echter alsnog het onderspit delven op zeer ongelukkige wijze. Matip knalde een voorzet van Porro domweg in zijn eigen doel en bezorgde Tottenham zo alsnog de zege. Liverpool laat zo de koppositie liggen en wordt in het klassement gepasseerd door Spurs, dat zich naast Arsenal op de tweede plaats nestelt.

Was de uitslag terecht?

Meest recent

Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

2
2
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

122
122
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

25
25
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

87
87
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

201
201
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

31
31
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

135
135
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

72
72
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

279
279
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

406
406
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

361
361
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

136
136
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

378
378
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

200
200
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

481
481
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

326
326
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

564
564
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

312
312
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

994
994
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

466
466
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

357
357
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

328
328

Meer sportnieuws