Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

door
Tottenham velt op de valreep 9 spelers van Liverpool

Liverpool had zaterdagavond de koppositie kunnen veroveren in de Premier League, maar het heeft die kans laten liggen. De Reds profiteerden niet van de eerste nederlaag van Manchester City, want ze gingen zelf ook onderuit in de topper tegen Tottenham. Met negen spelers moesten ze in de slotseconden alsnog het hoofd buigen.

Beide teams hadden er duidelijk zin in, want van bij de start kregen de fans een spektakelstuk te zien. Daarin waren aanvankelijk de beste kansen voor Liverpool, maar de bezoekers deden zichzelf na 26 minuten de das om. Jones ging over de bal en vol op het been van Bissouma en mocht na tussenkomst van de VAR meteen gaan douchen.

LEES OOK: Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Liverpool haalt achterstand nog op

Dat stelde Tottenham in staat het initiatief over te nemen, al leek de goal wel aan de overkant te vallen. De treffer van Diaz werd echter door de VAR nog afgekeurd wegens buitenspel, een uiterst dubieuze beslissing. Vervolgens was het aan de overkant wel raak via Son. Liverpool mocht bovendien van geluk spelen dat het niet meteen een tweede treffer slikte, want Richarlison trof de paal.

Daardoor kon het vlak voor rust zowaar nog langszij komen. Gakpo trof uit de draai raak. Het was wel meteen het laatste wapenfeit van de Nederlander, want hij bleef bij de rust geblesseerd in de kleedkamer. Diogo Jota kwam hem vervangen, maar de Portugees eiste een negatieve hoofdrol op.

Dramatische ontknoping

Amper 23 minuten later zat zijn wedstrijd er immers alweer op, nadat hij twee gele kaarten op een minuut tijd gepakt had. Daardoor werd het voor Liverpool knokken om zijn punt nog vast te houden, maar dat leek ook te gaan lukken.

In minuut 96 moest het echter alsnog het onderspit delven op zeer ongelukkige wijze. Matip knalde een voorzet van Porro domweg in zijn eigen doel en bezorgde Tottenham zo alsnog de zege. Liverpool laat zo de koppositie liggen en wordt in het klassement gepasseerd door Spurs, dat zich naast Arsenal op de tweede plaats nestelt.

Was de uitslag terecht?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

10
10
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

22
22
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

21
21
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

68
68
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

90
90
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

42
42
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

252
252
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

122
122
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

237
237
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

188
188
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

245
245
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

159
159
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

51
51
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

185
185
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

127
127
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

169
169
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

148
148
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

59
59
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

242
242
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

271
271
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

53
53
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

376
376
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

225
225
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

308
308
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

180
180

Meer sportnieuws