Bayern stopt briljante Openda nog, Real maakt einde aan sprookje

door
Bayern stopt briljante Openda nog, Real maakt einde aan sprookje

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele topwedstrijden op het programma. In de Bundesliga is Bayern München er nog in geslaagd een briljante Loïs Openda af te stoppen en een punt te pakken in de topper tegen RB Leipzig, terwijl in La Liga Real Madrid een einde maakte aan het sprookje van Girona.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

Bayern knokt terug

Loïs Openda speelde zich al in de kijker in zijn eerste weken in de Bundesliga en dat heeft zaterdag ook Bayern München geweten. Halfweg zag het er zeer benard uit voor de Duitse kampioen, met een glansrol voor de Rode Duivel. Met een doelpunt en een assist leidde hij RB Leipzig naar een 2-0-voorsprong bij de rust.

Bayern knokte in de tweede helft echter alsnog terug. Na een klein kwartier kreeg het een strafschop toen Henrichs een vrije trap tegen de arm kreeg en Kane zette die netjes om. 20 minuten voor tijd zorgde Leroy Sané er na een snelle tegenaanval nog voor dat beide ploegen met een punt terugkeerden.

Real grijpt de macht in La Liga

In Spanje schreef Girona de voorbije weken een sprookje, want het kleine Catalaanse clubje veroverde vorig weekend zowaar de koppositie. Die zijn ze nu echter weer kwijt, want in een topper bleek Real Madrid toch nog een maatje te groot. Het werd 0-3, waarmee Girona zijn eerste nederlaag van het seizoen slikte.

Real bleek vooral efficiënt. Na iets meer dan een kwartier kwam het al op voorsprong toen Joselu een geweldige assist van Bellingham - voorzet met buitenkantje voet - verzilverde. Amper vier minuten later had het de match al helemaal beslist toen Tchouaméni de 0-2 binnenkopte.

20 minuten voor tijd legde Bellingham de eindstand nog vast. Real eindigde de match wel nog met tien nadat Nacho in blessuretijd een rode kaart pakte. Het zal de feestvreugde wellicht niet dempen, want Real neemt meteen ook de koppositie over van Girona.

Had RB Leipzig de zege verdiend?

Meest recent

Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

10
10
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

12
12
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

33
33
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

20
20
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

53
53
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

222
222
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

92
92
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

314
314
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

106
106
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

159
159
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

277
277
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

350
350
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

73
73
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

126
126
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

506
506
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

144
144
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

101
101
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

273
273
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

943
943
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

293
293
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

315
315
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

324
324
Vinicius-rel escaleert: Courtois gooit feiten op tafel

Real Madrid heeft dinsdag een behoorlijke optie op de 1/8ste finales van de Champions League ...

204
204

Meer sportnieuws