Eupen baalt hard: "Waren een tijdlang beter dan Anderlecht"

door
Eupen baalt hard:

Anderlecht schaarde zich zaterdagavond voorlopig naast AA Gent aan de leiding, want na drie gelijke spelen op een rij wist het weer met de zege aan te knopen. Het slachtoffer daarvan was AS Eupen, dat een 1-3-nederlaag moest slikken en zo achterblijft met een ontgoochelende nul op twaalf.

De Panda's waren sterk aan het seizoen begonnen en draaiden zelfs even mee in de top van het klassement, maar daar blijft intussen weinig van over. Ze zijn intussen weggezakt naar de elfde plaats en hebben slechts één puntje voorsprong op de gevarenzone. Dat had nochtans niet gemoeten.

Beter dan Anderlecht

"We hebben de momenten niet gegrepen. We waren een tijdlang beter dan Anderlecht, maar konden het niet vertalen in doelpunten", baalde trainer Florian Kohfeldt immers bij Sporza. "Dat moet je doen als je een resultaat wilt halen, en is ook een belangrijke kwaliteit in het voetbal."

Eupen kwam tegen Anderlecht al in de openingsminuut op achterstand, maar wist die achterstand nog voor rust weg te poetsen. In de tweede helft ging het echter alsnog kopje onder. Anderlecht kwam wer op voorsprong door een ongelukkige own-goal van Paeshuyse.

Domme goals

"We starten enorm slecht, herpakken ons nadien, maar krijgen in het slot nog stomme goals tegen. Ik moet ook naar mezelf kijken", toonde de verdediger zich schuldbewust. "We hebben nu 0 op 12, maar we hebben wel telkens kansen om punten te pakken. Momenteel zit het ons wat tegen en maken we niet genoeg kansen af."

Eupen kan zich maar beter snel herpakken als het niet helemaal naar de kelder van het klassement wil afzakken. Evident wordt dat echter niet, want er komen nog lastige matchen aan. Volgende week treffen ze Antwerp op de Bosuil en na de interlandbreak wacht een verplaatsing naar Union.

Zal Eupen zich snel herpakken?

Meest recent

'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

0
0
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

37
37
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

92
92
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

110
110
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

38
38
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

101
101
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

50
50
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

42
42
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

88
88
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

266
266
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

237
237
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

133
133
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

436
436
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

340
340
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1159
1159
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

659
659
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

243
243
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

175
175
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

377
377
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

172
172
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

337
337
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

274
274
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

231
231
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

450
450

Meer sportnieuws