Ontslaat AS Roma Mourinho? Zo reageert de Portugees

152 stemmen
Ontslaat AS Roma Mourinho? Zo reageert de Portugees

AS Roma is met 5 op 18 slecht aan het seizoen begonnen. De Romeinen moeten morgen winnen van Frosinone, anders gaat de kritiek op José Mourinho toenemen. Op zijn perspraatje sprak de Portugese coach over de crisis bij AS Roma. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Zwakke start van AS Roma

Mourinho ligt onder vuur. AS Roma haalde met Romelu Lukaku een topspits en het heeft met Paulo Dybala nog een topper in de aanval. De ploeg is zeker niet titelwaardig, maar met deze kern moet de voormalige trainer van Inter toch richting de top vijf kunnen gaan. Dan is een 5 op 18 niet goed genoeg.

Mourinho reageerde op de kritiek. "Drie maanden geleden zeiden ze dat het een ramp zou zijn, als ik zou vertrekken. En nu zou ik het probleem zijn?”, kaatste hij de bal terug.

Ontslag voorlopig niet aan de orde

The Special One ging nog verder met zijn betoog. "Ik weet niet wat er over mij gezegd en geschreven wordt. Maar ik weet wel dat ik niet het probleem ben. Achter elke situatie zitten er telkens meerdere factoren. Als we winnen, zeg ik ook niet dat die zege dankzij mij tot stand gekomen is. Hetzelfde geldt voor een nederlaag. Ik ben hier alleen maar om elke dag het beste van mezelf te geven aan de zijde van mijn spelers en de fans."

AS Roma kan dus maar best winnen tegen Frosinone. Voorlopig is een ontslag van Mourinho niet aan de orde, dat bevestigen meerdere Italiaanse bronnen. De coach weet dat er nu punten moeten worden gepakt.

"We moeten winnen en we zoeken geen excuses", verklaarde hij. Aan Lukaku & co om met een glansprestatie rust in de keet te brengen.

Gaat Mourinho het tij keren bij AS Roma?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

53
53
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

256
256
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

47
47
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

102
102
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

88
88
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

73
73
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

59
59
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

353
353
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

569
569
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

223
223
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

279
279
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

88
88
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

846
846
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

465
465
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

143
143
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

441
441
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

561
561
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

106
106
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

207
207
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

56
56
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

472
472
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

473
473
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws