Ontslaat AS Roma Mourinho? Zo reageert de Portugees

door
Ontslaat AS Roma Mourinho? Zo reageert de Portugees

AS Roma is met 5 op 18 slecht aan het seizoen begonnen. De Romeinen moeten morgen winnen van Frosinone, anders gaat de kritiek op José Mourinho toenemen. Op zijn perspraatje sprak de Portugese coach over de crisis bij AS Roma. 

LEES OOK: 'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Zwakke start van AS Roma

Mourinho ligt onder vuur. AS Roma haalde met Romelu Lukaku een topspits en het heeft met Paulo Dybala nog een topper in de aanval. De ploeg is zeker niet titelwaardig, maar met deze kern moet de voormalige trainer van Inter toch richting de top vijf kunnen gaan. Dan is een 5 op 18 niet goed genoeg.

Mourinho reageerde op de kritiek. "Drie maanden geleden zeiden ze dat het een ramp zou zijn, als ik zou vertrekken. En nu zou ik het probleem zijn?”, kaatste hij de bal terug.

Ontslag voorlopig niet aan de orde

The Special One ging nog verder met zijn betoog. "Ik weet niet wat er over mij gezegd en geschreven wordt. Maar ik weet wel dat ik niet het probleem ben. Achter elke situatie zitten er telkens meerdere factoren. Als we winnen, zeg ik ook niet dat die zege dankzij mij tot stand gekomen is. Hetzelfde geldt voor een nederlaag. Ik ben hier alleen maar om elke dag het beste van mezelf te geven aan de zijde van mijn spelers en de fans."

AS Roma kan dus maar best winnen tegen Frosinone. Voorlopig is een ontslag van Mourinho niet aan de orde, dat bevestigen meerdere Italiaanse bronnen. De coach weet dat er nu punten moeten worden gepakt.

"We moeten winnen en we zoeken geen excuses", verklaarde hij. Aan Lukaku & co om met een glansprestatie rust in de keet te brengen.

Gaat Mourinho het tij keren bij AS Roma?

Meest recent

'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

10
10
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

85
85
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

32
32
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

109
109
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

65
65
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

221
221
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

75
75
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

193
193
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

33
33
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

310
310
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

356
356
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

250
250
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

364
364
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

206
206
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

62
62
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

525
525
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

494
494
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

184
184
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

371
371
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

109
109
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

726
726
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

148
148
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

147
147
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

431
431
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

133
133

Meer sportnieuws