Vazquez scoort zijn eerste voor Anderlecht: "Zo een type is handig"

door
Vazquez scoort zijn eerste voor Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft na drie draws op rij met 1-3 gewonnen op het veld van KAS Eupen. Het was een verdiende overwinning voor de Brusselaars. Luis Vazquez scoorde zijn eerste doelpunt voor de Brusselaars.

Anderlecht speelde over de hele partij een resem kansen bij elkaar. In zijn totaliteit hadden ze meer dan drie keer moeten scoren. Aan de overzijde had Nuhu ook wel dé kans op 2-2. RSCA had de partij eerder moeten afmaken, maar de vijfde seizoenszege was oververdiend.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Tevreden Vazquez

Luis Vazquez speelde geen onaardige partij. De Argentijnse aanvaller toonde zich met enkele goede kaatsen en de defensie had toch de handen vol met hem. Hij was betrokken bij de 1-2 en scoorde knap de 1-3. Hij had nog twee grote kansen. Vazquez is wel geen spits die de snelle combinaties kan aangaan met zijn medemaats. Hij is een compleet ander profiel dan Dolberg.

De spits was bij DAZN zeer gelukkig omtrent zijn eerste goal. "Ik ben heel blij met mijn doelpunt. We hebben heel hard gewerkt voor deze zege."

Dolberg belangrijker

Frank Boeckx gaf ook zijn mening over de ex-speler van Boca Juniors. "Anderlecht kan toch maar best niet te lang zonder Dolberg zitten. Het is toch een stuk vloeiender in de combinatie, wat toch belangrijk is voor Anderlecht. Het is wel handig voor Riemer dat hij een type speler als Vazquez achter de hand heeft."

"Het is een compleet ander type dan Dolberg. Maar door zijn goal zal hij wel vertrouwen hebben opgedaan en het is altijd leuk als twee spelers goed in hun vel zitten. Ik ben benieuwd of hij zich de komende weken ook via invalbeurten kan tonen", klonk het.

Speelde Vazquez een goede partij?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

56
56
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

25
25
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

45
45
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

30
30
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

97
97
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

132
132
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

65
65
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

153
153
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

141
141
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

232
232
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

98
98
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

99
99
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

51
51
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

321
321
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

228
228
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

282
282
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

405
405
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

164
164
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

328
328
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1323
1323
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

116
116
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

57
57
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

707
707
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

269
269

Meer sportnieuws