Vreven viert terugkeer op Het Kiel met zuur puntenverlies

door
Vreven viert terugkeer op Het Kiel met zuur puntenverlies

Stijn Vreven heeft zijn terugkeer op Het Kiel niet bekroond met een zege. KV Oostende was in grote delen van de partij veruit de gevaarlijkste ploeg maar miste efficiëntie. Met een puntendeling zal zeker Beerschot niet mopperen.

Beerschot nam een bevredigende start in de Challenger Pro League, vorige week wonnen de Mannekes nog op het Lisp. Helemaal anders was het gesteld met KV Oostende. De kustploeg kon nog maar één keer winnen en zat ook financieel in zware problemen. Desondanks hoopten Vreven en co op een tweede driepunter.

LEES OOK: Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Scherp counterend KVO heerst op Kiel

We zagen een aangenaam openingskwartier op het Kiel met kansen langs beide kanten. Halfweg de eerste helft kreeg KVO plots een strafschop toen Berte randje zestien meter foutief werd gestopt. Vanaf elf meter faalde D'Haese echter, andermaal een strafschop die het team van Vreven onbenut liet. D'Haese zette zijn foutje even later recht, op rechts stormde hij door, centraal werd Berte gevonden en die kon deze keer niet meer missen: 0-1 voor de bezoekers. 

De Mannekes reageerden meteen met kansen voor Reyners en Michez, scoren lukte voorlopig niet voor Beerschot. Op slag van rust ontsnapte het team van Wieland nog aan erger toen Atanga alleen op Matijas mocht afgaan maar die laatste kroonde zich andermaal tot held. Halfweg deed de kustploeg zichzelf tekort door maar één keer te scoren, al pakte ook Bossin nog uit met een knappe redding.

Afgeweken knal dompelt KVO in rouw

Beerschot mikte na de pauze op een snelle gelijkmaker maar botste op een prima georganiseerd KV Oostende, dat andermaal scherp counterde. Pas iets voor het uur creëerden de Mannekes nog eens een prima kans, centraal legde Van Himbeeck aan maar zijn afgeweken schot ging nipt over. Aan de overzijde miste het duo Berte-Osifo dan weer een opgelegde mogelijkheid.

De vele missers van KVO braken de kustploeg uiteindelijk ook zuur op. Na een kwartier spelen was Bossin kansloos toen een afgeweken knal van Reyners in doel verdween: 1-1. Beide ploegen hadden nadien nog hun kansen op de zege maar uiteindelijk zou het bij een gelijkspel blijven op het Kiel. Dat mocht vooral KV Oostende zich beklagen.

Scoreverloop:

0-1 (27') Berte, 1-1 (61') ed Medley

Bijzonderheid:

D'Haese (KVO) mist een strafschop (24').

Denkt u dat KV Oostende ook effectief failliet zal gaan?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

93
93
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

92
92
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

120
120
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

147
147
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

186
186
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

48
48
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

220
220
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

212
212
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

233
233
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

154
154
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

326
326
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

137
137
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

147
147
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

282
282
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

510
510
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

517
517
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

301
301
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

74
74
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

205
205
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

551
551
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

230
230
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

155
155

Meer sportnieuws