Vreven viert terugkeer op Het Kiel met zuur puntenverlies

door
Vreven viert terugkeer op Het Kiel met zuur puntenverlies

Stijn Vreven heeft zijn terugkeer op Het Kiel niet bekroond met een zege. KV Oostende was in grote delen van de partij veruit de gevaarlijkste ploeg maar miste efficiëntie. Met een puntendeling zal zeker Beerschot niet mopperen.

Beerschot nam een bevredigende start in de Challenger Pro League, vorige week wonnen de Mannekes nog op het Lisp. Helemaal anders was het gesteld met KV Oostende. De kustploeg kon nog maar één keer winnen en zat ook financieel in zware problemen. Desondanks hoopten Vreven en co op een tweede driepunter.

LEES OOK: 'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Scherp counterend KVO heerst op Kiel

We zagen een aangenaam openingskwartier op het Kiel met kansen langs beide kanten. Halfweg de eerste helft kreeg KVO plots een strafschop toen Berte randje zestien meter foutief werd gestopt. Vanaf elf meter faalde D'Haese echter, andermaal een strafschop die het team van Vreven onbenut liet. D'Haese zette zijn foutje even later recht, op rechts stormde hij door, centraal werd Berte gevonden en die kon deze keer niet meer missen: 0-1 voor de bezoekers. 

De Mannekes reageerden meteen met kansen voor Reyners en Michez, scoren lukte voorlopig niet voor Beerschot. Op slag van rust ontsnapte het team van Wieland nog aan erger toen Atanga alleen op Matijas mocht afgaan maar die laatste kroonde zich andermaal tot held. Halfweg deed de kustploeg zichzelf tekort door maar één keer te scoren, al pakte ook Bossin nog uit met een knappe redding.

Afgeweken knal dompelt KVO in rouw

Beerschot mikte na de pauze op een snelle gelijkmaker maar botste op een prima georganiseerd KV Oostende, dat andermaal scherp counterde. Pas iets voor het uur creëerden de Mannekes nog eens een prima kans, centraal legde Van Himbeeck aan maar zijn afgeweken schot ging nipt over. Aan de overzijde miste het duo Berte-Osifo dan weer een opgelegde mogelijkheid.

De vele missers van KVO braken de kustploeg uiteindelijk ook zuur op. Na een kwartier spelen was Bossin kansloos toen een afgeweken knal van Reyners in doel verdween: 1-1. Beide ploegen hadden nadien nog hun kansen op de zege maar uiteindelijk zou het bij een gelijkspel blijven op het Kiel. Dat mocht vooral KV Oostende zich beklagen.

Scoreverloop:

0-1 (27') Berte, 1-1 (61') ed Medley

Bijzonderheid:

D'Haese (KVO) mist een strafschop (24').

Denkt u dat KV Oostende ook effectief failliet zal gaan?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

21
21
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

33
33
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

16
16
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

292
292
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

369
369
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

115
115
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

256
256
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

80
80
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

545
545
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

115
115
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

126
126
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

358
358
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

381
381
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

142
142
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

547
547
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

636
636
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

207
207
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

522
522
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

77
77
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

200
200
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

883
883
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

52
52
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

739
739
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws