Vreven viert terugkeer op Het Kiel met zuur puntenverlies

door
Vreven viert terugkeer op Het Kiel met zuur puntenverlies

Stijn Vreven heeft zijn terugkeer op Het Kiel niet bekroond met een zege. KV Oostende was in grote delen van de partij veruit de gevaarlijkste ploeg maar miste efficiëntie. Met een puntendeling zal zeker Beerschot niet mopperen.

Beerschot nam een bevredigende start in de Challenger Pro League, vorige week wonnen de Mannekes nog op het Lisp. Helemaal anders was het gesteld met KV Oostende. De kustploeg kon nog maar één keer winnen en zat ook financieel in zware problemen. Desondanks hoopten Vreven en co op een tweede driepunter.

LEES OOK: ‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

Scherp counterend KVO heerst op Kiel

We zagen een aangenaam openingskwartier op het Kiel met kansen langs beide kanten. Halfweg de eerste helft kreeg KVO plots een strafschop toen Berte randje zestien meter foutief werd gestopt. Vanaf elf meter faalde D'Haese echter, andermaal een strafschop die het team van Vreven onbenut liet. D'Haese zette zijn foutje even later recht, op rechts stormde hij door, centraal werd Berte gevonden en die kon deze keer niet meer missen: 0-1 voor de bezoekers. 

De Mannekes reageerden meteen met kansen voor Reyners en Michez, scoren lukte voorlopig niet voor Beerschot. Op slag van rust ontsnapte het team van Wieland nog aan erger toen Atanga alleen op Matijas mocht afgaan maar die laatste kroonde zich andermaal tot held. Halfweg deed de kustploeg zichzelf tekort door maar één keer te scoren, al pakte ook Bossin nog uit met een knappe redding.

Afgeweken knal dompelt KVO in rouw

Beerschot mikte na de pauze op een snelle gelijkmaker maar botste op een prima georganiseerd KV Oostende, dat andermaal scherp counterde. Pas iets voor het uur creëerden de Mannekes nog eens een prima kans, centraal legde Van Himbeeck aan maar zijn afgeweken schot ging nipt over. Aan de overzijde miste het duo Berte-Osifo dan weer een opgelegde mogelijkheid.

De vele missers van KVO braken de kustploeg uiteindelijk ook zuur op. Na een kwartier spelen was Bossin kansloos toen een afgeweken knal van Reyners in doel verdween: 1-1. Beide ploegen hadden nadien nog hun kansen op de zege maar uiteindelijk zou het bij een gelijkspel blijven op het Kiel. Dat mocht vooral KV Oostende zich beklagen.

Scoreverloop:

0-1 (27') Berte, 1-1 (61') ed Medley

Bijzonderheid:

D'Haese (KVO) mist een strafschop (24').

Denkt u dat KV Oostende ook effectief failliet zal gaan?

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

54
54
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

116
116
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

74
74
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

20
20
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

178
178
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

83
83
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

73
73
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

151
151
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

57
57
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

249
249
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

248
248
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

260
260
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

601
601
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

90
90
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

318
318
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

454
454
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

99
99
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

347
347
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

242
242
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

590
590
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

315
315
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

441
441
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

404
404
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

326
326
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

66
66

Meer sportnieuws