Man City verrassend onderuit, Kompany baalt opnieuw

door
Man City verrassend onderuit, Kompany baalt opnieuw

In de Premier League gingen om 16u zes duels van start. Zo kwamen onder meer Manchester City, Manchester United, Arsenal en Burnley aan spelen toe. Vincent Kompany verloor met Burnley op het veld van Newcastle United, Man City ging verrassend genoeg de boot in bij Wolverhampton. Bij Man Utd is het zware crisis.

LEES OOK: 'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

Man Utd in zware crisis

Man City begon met Doku weer in de basis. The Citizens kwamen op achterstand na een own-goal van Dias. De bezoekers hadden het knap lastig en het duurde tot de 58ste minuut om de gelijkmaker te scoren. Alvarez bracht de leider op gelijke hoogte. De thuisploeg bleef het City echter moeilijk maken, want Hee-chan wist de 2-1 te scoren. Was er een stunt in de maak? Ja, want het bleef 2-1.

Arsenal, met Trossard op de bank, kwam bij Bournemouth op 0-1 via Saka.  Odegaard zorgde nog voor de rust voor 0-2. In de tweede helft controleerde Arsenal de wedstrijd en Havertz wist via de stip de 0-3 tegen de touwen te trappen. Het werd nog 0-4 na een goal van White.

Kompany pakt 1 op 18

Manchester United kende weer een moeilijke namiddag. Ze kwamen op achterstand tegen Crystal Palace na een goal van Andersen. Man Utd kon niks meer terugdoen en staat zo 10de met 9 op 21.

Burnley begon sterk aan de partij en kreeg de eerste grote kans, maar Amdouni miste. Na 14 minuten kwam Newcastle bij zijn eerste kans op 1-0. Almiron trof met een prachtige afstandsknal raak: 1-0. Een heerlijk doelpunt.

Vanaf dan nam Newcastle het commando over. De 2-0 hing in de lucht en Burnley kon enkel nog tegenhouden. Een kwartier voor affluiten beging Al-Dakhil een penaltyfout. De VAR kwam niet tussen. Isak scoorde de 2-0. Burnley kreeg nog enkele kansen, maar scoren lukte niet. 

Andere wedstrijden:

  • Everton - Luton Town 1-2 (Lockyer, Morris, Calverlt-Lewin)
  • West Ham - Sheffield United 2-0 (Bowen, Soucek)

 

Gaat Man Utd Ten Hag ontslaan?

Meest recent

'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

28
28
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

17
17
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

59
59
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

147
147
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

107
107
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

119
119
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

324
324
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

487
487
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

198
198
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

78
78
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

76
76
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

107
107
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

344
344
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

55
55
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

479
479
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

393
393
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

84
84
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

150
150
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

492
492

Meer sportnieuws