Man City verrassend onderuit, Kompany baalt opnieuw

101 stemmen
Man City verrassend onderuit, Kompany baalt opnieuw

In de Premier League gingen om 16u zes duels van start. Zo kwamen onder meer Manchester City, Manchester United, Arsenal en Burnley aan spelen toe. Vincent Kompany verloor met Burnley op het veld van Newcastle United, Man City ging verrassend genoeg de boot in bij Wolverhampton. Bij Man Utd is het zware crisis.

LEES OOK: 'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Man Utd in zware crisis

Man City begon met Doku weer in de basis. The Citizens kwamen op achterstand na een own-goal van Dias. De bezoekers hadden het knap lastig en het duurde tot de 58ste minuut om de gelijkmaker te scoren. Alvarez bracht de leider op gelijke hoogte. De thuisploeg bleef het City echter moeilijk maken, want Hee-chan wist de 2-1 te scoren. Was er een stunt in de maak? Ja, want het bleef 2-1.

Arsenal, met Trossard op de bank, kwam bij Bournemouth op 0-1 via Saka.  Odegaard zorgde nog voor de rust voor 0-2. In de tweede helft controleerde Arsenal de wedstrijd en Havertz wist via de stip de 0-3 tegen de touwen te trappen. Het werd nog 0-4 na een goal van White.

Kompany pakt 1 op 18

Manchester United kende weer een moeilijke namiddag. Ze kwamen op achterstand tegen Crystal Palace na een goal van Andersen. Man Utd kon niks meer terugdoen en staat zo 10de met 9 op 21.

Burnley begon sterk aan de partij en kreeg de eerste grote kans, maar Amdouni miste. Na 14 minuten kwam Newcastle bij zijn eerste kans op 1-0. Almiron trof met een prachtige afstandsknal raak: 1-0. Een heerlijk doelpunt.

Vanaf dan nam Newcastle het commando over. De 2-0 hing in de lucht en Burnley kon enkel nog tegenhouden. Een kwartier voor affluiten beging Al-Dakhil een penaltyfout. De VAR kwam niet tussen. Isak scoorde de 2-0. Burnley kreeg nog enkele kansen, maar scoren lukte niet. 

Andere wedstrijden:

  • Everton - Luton Town 1-2 (Lockyer, Morris, Calverlt-Lewin)
  • West Ham - Sheffield United 2-0 (Bowen, Soucek)

 

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
26

Gaat Man Utd Ten Hag ontslaan?

Meest recent

Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

23
23
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

117
117
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

32
32
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

539
539
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

126
126
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

172
172
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

310
310
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

71
71
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

413
413
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

92
92
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

212
212
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

118
118
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

73
73
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

246
246
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

26
26
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

83
83
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

65
65
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

211
211
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

179
179
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

65
65
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

463
463
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

225
225
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66

Meer sportnieuws