Man City verrassend onderuit, Kompany baalt opnieuw

door
Man City verrassend onderuit, Kompany baalt opnieuw

In de Premier League gingen om 16u zes duels van start. Zo kwamen onder meer Manchester City, Manchester United, Arsenal en Burnley aan spelen toe. Vincent Kompany verloor met Burnley op het veld van Newcastle United, Man City ging verrassend genoeg de boot in bij Wolverhampton. Bij Man Utd is het zware crisis.

LEES OOK: 'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

Man Utd in zware crisis

Man City begon met Doku weer in de basis. The Citizens kwamen op achterstand na een own-goal van Dias. De bezoekers hadden het knap lastig en het duurde tot de 58ste minuut om de gelijkmaker te scoren. Alvarez bracht de leider op gelijke hoogte. De thuisploeg bleef het City echter moeilijk maken, want Hee-chan wist de 2-1 te scoren. Was er een stunt in de maak? Ja, want het bleef 2-1.

Arsenal, met Trossard op de bank, kwam bij Bournemouth op 0-1 via Saka.  Odegaard zorgde nog voor de rust voor 0-2. In de tweede helft controleerde Arsenal de wedstrijd en Havertz wist via de stip de 0-3 tegen de touwen te trappen. Het werd nog 0-4 na een goal van White.

Kompany pakt 1 op 18

Manchester United kende weer een moeilijke namiddag. Ze kwamen op achterstand tegen Crystal Palace na een goal van Andersen. Man Utd kon niks meer terugdoen en staat zo 10de met 9 op 21.

Burnley begon sterk aan de partij en kreeg de eerste grote kans, maar Amdouni miste. Na 14 minuten kwam Newcastle bij zijn eerste kans op 1-0. Almiron trof met een prachtige afstandsknal raak: 1-0. Een heerlijk doelpunt.

Vanaf dan nam Newcastle het commando over. De 2-0 hing in de lucht en Burnley kon enkel nog tegenhouden. Een kwartier voor affluiten beging Al-Dakhil een penaltyfout. De VAR kwam niet tussen. Isak scoorde de 2-0. Burnley kreeg nog enkele kansen, maar scoren lukte niet. 

Andere wedstrijden:

  • Everton - Luton Town 1-2 (Lockyer, Morris, Calverlt-Lewin)
  • West Ham - Sheffield United 2-0 (Bowen, Soucek)

 

Gaat Man Utd Ten Hag ontslaan?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

34
34
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

44
44
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

121
121
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

228
228
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

102
102
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

150
150
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

200
200
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

395
395
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

255
255
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

79
79
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

676
676
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

220
220
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

248
248
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

227
227
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

105
105
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

544
544
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

233
233
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

449
449
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

579
579
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

762
762

Meer sportnieuws