TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

door
TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: ‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Jupiler Pro League

Bij Royal Antwerp FC zal Arthur Vermeeren de club na het seizoen wellicht gaan verlaten. Manchester United blijft de middenvelder alvast in de gaten houden. Zij gaan hem scouten in de Champions League. De Great Old probeerde in de zomer Steven Berghuis weg te halen bij Ajax, maar dat lukte niet. Kloppen ze in januari opnieuw aan in Amsterdam?

Bij Anderlecht wisten ze een vertrek van een jong talent te voorkomen. Mario Stroeykens had een aflopend contract in Brussel, maar de 19-jarige middenvelder verkoos een verlengd verblijf in het Lotto Park. Hij tekende bij tot medio 2026.

Buitenland

In Engeland draait de geruchtenmolen op volle toeren. Liverpool wist sterspeler Mohamed Salah in de zomer uit de handen te houden van Al-Ettifaq, maar zij geven niet op. De club zou in januari opnieuw aankloppen met een bod van maar liefst 250 miljoen euro, inclusief bonussen. De aanvaller zou er jaarlijks 120 miljoen euro kunnen gaan verdienen.

Manchester United lijkt ook dit seizoen weer niet mee te spelen voor de prijzen. De Engelse topclub wil in januari versterking halen en Federico Chiesa van Juventus is daarbij een piste. Liverpool en Chelsea liggen ook op de loer. Vraagprijs van Juventus? 70 miljoen euro.

In Frankrijk heeft PSG een serieuze schoonmaak doorgevoerd. Toch willen ze in januari nog een ervaren sterspeler vastleggen. Bernardo Silva prijkt immers hoog op hun verlanglijstje. Luis Enrique wil de speler er zeer graag bij. Silva heeft bij Manchester City een clausule in zijn contract staan, waardoor hij voor 'amper' 60 miljoen euro kan opgepikt worden.

Internazionale is dit seizoen de grote titelfavoriet in Italië. De Italiaanse topclub wil in januari de kern nog wat verder stofferen. Ze willen het aanvallende compartiment van de ploeg nog verder versterken en ze lonken daarbij naar Thiago Almada. De speler van Atlanta United, in de zomer nog gelinkt aan Ajax, wil graag de overstap maken richting Europa.

Aster Vranckx is een bankzitter bij VfL Wolfsburg. PSV zou nog steeds interesse hebben in de Belg, maar de club uit Eindhoven lijkt vooral te zoeken naar een nummer '6'. Eden Hazard is nog steeds een vrije speler. Rangers FC ving bot bij de ex-speler van Real Madrid.

Tot slot is er Victor Boniface. De Nigeriaanse aanvaller doet het uitstekend bij Bayer Leverkusen. Nadat Manchester City al werd genoemd, zou nu ook Atlético Madrid de voormalige speler van Union SG in de gaten houden.

Gaat Salah Liverpool in januari verlaten?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

127
127
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

33
33
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

108
108
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

111
111
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

67
67
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

236
236
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

103
103
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

539
539
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

396
396
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

447
447
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

117
117
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

603
603
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

215
215
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

270
270
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

330
330
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

136
136
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

90
90
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

237
237
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

215
215
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

92
92
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

106
106
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

322
322
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

307
307
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

276
276

Meer sportnieuws