TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

175 stemmen
TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: 'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Jupiler Pro League

Bij Royal Antwerp FC zal Arthur Vermeeren de club na het seizoen wellicht gaan verlaten. Manchester United blijft de middenvelder alvast in de gaten houden. Zij gaan hem scouten in de Champions League. De Great Old probeerde in de zomer Steven Berghuis weg te halen bij Ajax, maar dat lukte niet. Kloppen ze in januari opnieuw aan in Amsterdam?

Bij Anderlecht wisten ze een vertrek van een jong talent te voorkomen. Mario Stroeykens had een aflopend contract in Brussel, maar de 19-jarige middenvelder verkoos een verlengd verblijf in het Lotto Park. Hij tekende bij tot medio 2026.

Buitenland

In Engeland draait de geruchtenmolen op volle toeren. Liverpool wist sterspeler Mohamed Salah in de zomer uit de handen te houden van Al-Ettifaq, maar zij geven niet op. De club zou in januari opnieuw aankloppen met een bod van maar liefst 250 miljoen euro, inclusief bonussen. De aanvaller zou er jaarlijks 120 miljoen euro kunnen gaan verdienen.

Manchester United lijkt ook dit seizoen weer niet mee te spelen voor de prijzen. De Engelse topclub wil in januari versterking halen en Federico Chiesa van Juventus is daarbij een piste. Liverpool en Chelsea liggen ook op de loer. Vraagprijs van Juventus? 70 miljoen euro.

In Frankrijk heeft PSG een serieuze schoonmaak doorgevoerd. Toch willen ze in januari nog een ervaren sterspeler vastleggen. Bernardo Silva prijkt immers hoog op hun verlanglijstje. Luis Enrique wil de speler er zeer graag bij. Silva heeft bij Manchester City een clausule in zijn contract staan, waardoor hij voor 'amper' 60 miljoen euro kan opgepikt worden.

Internazionale is dit seizoen de grote titelfavoriet in Italië. De Italiaanse topclub wil in januari de kern nog wat verder stofferen. Ze willen het aanvallende compartiment van de ploeg nog verder versterken en ze lonken daarbij naar Thiago Almada. De speler van Atlanta United, in de zomer nog gelinkt aan Ajax, wil graag de overstap maken richting Europa.

Aster Vranckx is een bankzitter bij VfL Wolfsburg. PSV zou nog steeds interesse hebben in de Belg, maar de club uit Eindhoven lijkt vooral te zoeken naar een nummer '6'. Eden Hazard is nog steeds een vrije speler. Rangers FC ving bot bij de ex-speler van Real Madrid.

Tot slot is er Victor Boniface. De Nigeriaanse aanvaller doet het uitstekend bij Bayer Leverkusen. Nadat Manchester City al werd genoemd, zou nu ook Atlético Madrid de voormalige speler van Union SG in de gaten houden.

Gaat Salah Liverpool in januari verlaten?

Meest recent

VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

2
2
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

489
489
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

91
91
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

247
247
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

124
124
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

90
90
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

354
354
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

118
118
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

217
217
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

21
21
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

128
128
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

85
85
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

618
618
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

435
435
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

415
415
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

339
339
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

261
261
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

23
23
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

114
114
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

66
66
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

109
109
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

328
328
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

91
91

Meer sportnieuws