TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

door
TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: 'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Jupiler Pro League

Bij Royal Antwerp FC zal Arthur Vermeeren de club na het seizoen wellicht gaan verlaten. Manchester United blijft de middenvelder alvast in de gaten houden. Zij gaan hem scouten in de Champions League. De Great Old probeerde in de zomer Steven Berghuis weg te halen bij Ajax, maar dat lukte niet. Kloppen ze in januari opnieuw aan in Amsterdam?

Bij Anderlecht wisten ze een vertrek van een jong talent te voorkomen. Mario Stroeykens had een aflopend contract in Brussel, maar de 19-jarige middenvelder verkoos een verlengd verblijf in het Lotto Park. Hij tekende bij tot medio 2026.

Buitenland

In Engeland draait de geruchtenmolen op volle toeren. Liverpool wist sterspeler Mohamed Salah in de zomer uit de handen te houden van Al-Ettifaq, maar zij geven niet op. De club zou in januari opnieuw aankloppen met een bod van maar liefst 250 miljoen euro, inclusief bonussen. De aanvaller zou er jaarlijks 120 miljoen euro kunnen gaan verdienen.

Manchester United lijkt ook dit seizoen weer niet mee te spelen voor de prijzen. De Engelse topclub wil in januari versterking halen en Federico Chiesa van Juventus is daarbij een piste. Liverpool en Chelsea liggen ook op de loer. Vraagprijs van Juventus? 70 miljoen euro.

In Frankrijk heeft PSG een serieuze schoonmaak doorgevoerd. Toch willen ze in januari nog een ervaren sterspeler vastleggen. Bernardo Silva prijkt immers hoog op hun verlanglijstje. Luis Enrique wil de speler er zeer graag bij. Silva heeft bij Manchester City een clausule in zijn contract staan, waardoor hij voor 'amper' 60 miljoen euro kan opgepikt worden.

Internazionale is dit seizoen de grote titelfavoriet in Italië. De Italiaanse topclub wil in januari de kern nog wat verder stofferen. Ze willen het aanvallende compartiment van de ploeg nog verder versterken en ze lonken daarbij naar Thiago Almada. De speler van Atlanta United, in de zomer nog gelinkt aan Ajax, wil graag de overstap maken richting Europa.

Aster Vranckx is een bankzitter bij VfL Wolfsburg. PSV zou nog steeds interesse hebben in de Belg, maar de club uit Eindhoven lijkt vooral te zoeken naar een nummer '6'. Eden Hazard is nog steeds een vrije speler. Rangers FC ving bot bij de ex-speler van Real Madrid.

Tot slot is er Victor Boniface. De Nigeriaanse aanvaller doet het uitstekend bij Bayer Leverkusen. Nadat Manchester City al werd genoemd, zou nu ook Atlético Madrid de voormalige speler van Union SG in de gaten houden.

Gaat Salah Liverpool in januari verlaten?

Meest recent

Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

23
23
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

30
30
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

94
94
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

17
17
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

140
140
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

43
43
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

31
31
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

101
101
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

125
125
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

85
85
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

62
62
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

252
252
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

65
65
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

93
93
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

145
145
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

57
57
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

219
219
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

242
242
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

52
52
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

146
146
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

62
62
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

217
217
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

381
381
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

379
379
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

21
21

Meer sportnieuws