TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

175 stemmen
TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Jupiler Pro League

Bij Royal Antwerp FC zal Arthur Vermeeren de club na het seizoen wellicht gaan verlaten. Manchester United blijft de middenvelder alvast in de gaten houden. Zij gaan hem scouten in de Champions League. De Great Old probeerde in de zomer Steven Berghuis weg te halen bij Ajax, maar dat lukte niet. Kloppen ze in januari opnieuw aan in Amsterdam?

Bij Anderlecht wisten ze een vertrek van een jong talent te voorkomen. Mario Stroeykens had een aflopend contract in Brussel, maar de 19-jarige middenvelder verkoos een verlengd verblijf in het Lotto Park. Hij tekende bij tot medio 2026.

Buitenland

In Engeland draait de geruchtenmolen op volle toeren. Liverpool wist sterspeler Mohamed Salah in de zomer uit de handen te houden van Al-Ettifaq, maar zij geven niet op. De club zou in januari opnieuw aankloppen met een bod van maar liefst 250 miljoen euro, inclusief bonussen. De aanvaller zou er jaarlijks 120 miljoen euro kunnen gaan verdienen.

Manchester United lijkt ook dit seizoen weer niet mee te spelen voor de prijzen. De Engelse topclub wil in januari versterking halen en Federico Chiesa van Juventus is daarbij een piste. Liverpool en Chelsea liggen ook op de loer. Vraagprijs van Juventus? 70 miljoen euro.

In Frankrijk heeft PSG een serieuze schoonmaak doorgevoerd. Toch willen ze in januari nog een ervaren sterspeler vastleggen. Bernardo Silva prijkt immers hoog op hun verlanglijstje. Luis Enrique wil de speler er zeer graag bij. Silva heeft bij Manchester City een clausule in zijn contract staan, waardoor hij voor 'amper' 60 miljoen euro kan opgepikt worden.

Internazionale is dit seizoen de grote titelfavoriet in Italië. De Italiaanse topclub wil in januari de kern nog wat verder stofferen. Ze willen het aanvallende compartiment van de ploeg nog verder versterken en ze lonken daarbij naar Thiago Almada. De speler van Atlanta United, in de zomer nog gelinkt aan Ajax, wil graag de overstap maken richting Europa.

Aster Vranckx is een bankzitter bij VfL Wolfsburg. PSV zou nog steeds interesse hebben in de Belg, maar de club uit Eindhoven lijkt vooral te zoeken naar een nummer '6'. Eden Hazard is nog steeds een vrije speler. Rangers FC ving bot bij de ex-speler van Real Madrid.

Tot slot is er Victor Boniface. De Nigeriaanse aanvaller doet het uitstekend bij Bayer Leverkusen. Nadat Manchester City al werd genoemd, zou nu ook Atlético Madrid de voormalige speler van Union SG in de gaten houden.

Gaat Salah Liverpool in januari verlaten?

Meest recent

'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

5
5
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

51
51
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

38
38
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

27
27
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

55
55
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

78
78
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

74
74
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

112
112
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

79
79
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

107
107
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

303
303
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

146
146
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

134
134
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

84
84
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

154
154
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

249
249
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

54
54
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

220
220
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

553
553
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1275
1275
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

180
180
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

275
275
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

160
160
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

130
130

Meer sportnieuws