TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

175 stemmen
TRANSFERUURTJE: Topclub volgt Vermeeren, monsterbod op Salah

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

Jupiler Pro League

Bij Royal Antwerp FC zal Arthur Vermeeren de club na het seizoen wellicht gaan verlaten. Manchester United blijft de middenvelder alvast in de gaten houden. Zij gaan hem scouten in de Champions League. De Great Old probeerde in de zomer Steven Berghuis weg te halen bij Ajax, maar dat lukte niet. Kloppen ze in januari opnieuw aan in Amsterdam?

Bij Anderlecht wisten ze een vertrek van een jong talent te voorkomen. Mario Stroeykens had een aflopend contract in Brussel, maar de 19-jarige middenvelder verkoos een verlengd verblijf in het Lotto Park. Hij tekende bij tot medio 2026.

Buitenland

In Engeland draait de geruchtenmolen op volle toeren. Liverpool wist sterspeler Mohamed Salah in de zomer uit de handen te houden van Al-Ettifaq, maar zij geven niet op. De club zou in januari opnieuw aankloppen met een bod van maar liefst 250 miljoen euro, inclusief bonussen. De aanvaller zou er jaarlijks 120 miljoen euro kunnen gaan verdienen.

Manchester United lijkt ook dit seizoen weer niet mee te spelen voor de prijzen. De Engelse topclub wil in januari versterking halen en Federico Chiesa van Juventus is daarbij een piste. Liverpool en Chelsea liggen ook op de loer. Vraagprijs van Juventus? 70 miljoen euro.

In Frankrijk heeft PSG een serieuze schoonmaak doorgevoerd. Toch willen ze in januari nog een ervaren sterspeler vastleggen. Bernardo Silva prijkt immers hoog op hun verlanglijstje. Luis Enrique wil de speler er zeer graag bij. Silva heeft bij Manchester City een clausule in zijn contract staan, waardoor hij voor 'amper' 60 miljoen euro kan opgepikt worden.

Internazionale is dit seizoen de grote titelfavoriet in Italië. De Italiaanse topclub wil in januari de kern nog wat verder stofferen. Ze willen het aanvallende compartiment van de ploeg nog verder versterken en ze lonken daarbij naar Thiago Almada. De speler van Atlanta United, in de zomer nog gelinkt aan Ajax, wil graag de overstap maken richting Europa.

Aster Vranckx is een bankzitter bij VfL Wolfsburg. PSV zou nog steeds interesse hebben in de Belg, maar de club uit Eindhoven lijkt vooral te zoeken naar een nummer '6'. Eden Hazard is nog steeds een vrije speler. Rangers FC ving bot bij de ex-speler van Real Madrid.

Tot slot is er Victor Boniface. De Nigeriaanse aanvaller doet het uitstekend bij Bayer Leverkusen. Nadat Manchester City al werd genoemd, zou nu ook Atlético Madrid de voormalige speler van Union SG in de gaten houden.

Gaat Salah Liverpool in januari verlaten?

Meest recent

'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

49
49
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

80
80
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

25
25
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

76
76
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

36
36
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

48
48
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

130
130
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

71
71
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

149
149
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

355
355
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

293
293
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

223
223
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

109
109
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

315
315
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

79
79
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

305
305
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

585
585
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

570
570
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

638
638
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

87
87
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

134
134
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

197
197
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

63
63
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

134
134

Meer sportnieuws