'Eden Hazard weigerde voorstel van grote traditieclub'

910
'Eden Hazard weigerde voorstel van grote traditieclub'

Eden Hazard heeft nog steeds geen nieuwe club en de kans is bijzonder groot dat de ex-Rode Duivel geen nieuwe uitdaging meer zal aangaan. De nog altijd maar 32-jarige (ex-?)aanvallende middenvelder kreeg de afgelopen maanden nochtans genoeg aanbiedingen. Hazard lijkt in Spanje te blijven.

LEES OOK: Commotie voor El Clasico: Courtois zorgt spectaculaire twist

In Madrid blijven

Het Nieuwsblad weet dat Eden Hazard en zijn gezin in Madrid zijn blijven wonen. Zijn zoon speelt er voor de jeugd van Real Madrid en het gezin lijkt niet van plan Madrid te verlaten. Daardoor komen al weinig ploegen in aanmerking om Hazard vast te leggen.

De ex-speler van Real Madrid werd de afgelopen maanden gelinkt aan ploegen als Union SG, RSC Anderlecht, KVC Westerlo, RWDM en Royal Antwerp FC. Een Rode Duivel liet aan de krant weten dat Hazard sowieso niet zal terugkeren naar België om er te voetballen.

Geen Rangers

Buitenlandse clubs deden wel concrete pogingen. Zo gooide Hazard voorstellen van Vancouver Whitecaps FC, Botafogo, Crystal Palace, Turkije en Saoedi-Arabië in de prullenbak. Er zat ook een voorstel van Rangers FC tussen. Een zeer mooie traditieclub, maar een overgang naar het regenachtige Schotland leek Hazard dus ook niets te zeggen. Zij kregen ook een 'njet' te horen van de ex-speler van Chelsea.

De kans dat we Hazard nog op een voetbalveld zullen zien, lijkt bijna onbestaande te zijn. Zo lijkt een van de beste Belgische voetballers ooit zijn carrière rustig te laten uitdoven. Geen afscheid via de grote poort, wat toch een zeer jammere zaak is.

Of gaat Hazard ons alsnog verrassen?

Jammer dat het zo gaat eindigen?

Meest recent

18 op 18! Beerschot blijft op paarse wolk zweven in CPL

Beerschot VA blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Challenger Pro League. Zondagnamiddag legden ...

1
1
Licht gaat uit bij Epolo: Brughmans ziet verklaring

Matthieu Epolo gaat een moeizame nacht tegemoet. De doelman van Standard zal ongetwijfeld hoofdpijn ...

33
33
Club leider zonder te wervelen: hattrick Tresoldi nekt STVV

In afwachting van de topper tussen AA Gent en RSC Anderlecht, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

66
66
De Mil wisselt één keer; verrassende starter bij Anderlecht

Zondagavond staat een fraaie topaffiche op het programma in de Jupiler Pro League. Zo krijgt leider ...

68
68
Dagen Carrick geteld: Lammens blundert in horror-middag United

Het lijkt over en uit voor Michael Carrick als hoofdcoach van Manchester United. Zijn ploeg ...

47
47
Anderlecht vindt 'missing-link': "Beste man op het veld"

Na de Europese zege tegen Jagiellonia Bialystok, heeft RSC Anderlecht een sluimerende crisis ...

129
129
Spetterende comeback Inter; PSV vloekt na Eredivisie-clash

Dé topper van het weekend in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. PSV kwam op eigen ...

29
29
Origi straalt na voetbalpensioen: drastische carrièreswitch

In de Jupiler Pro League kreeg KRC Genk zondagmiddag het bezoek van Standard. Voor die gelegenheid ...

86
86
Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

De Jupiler Pro League is ondertussen al aan zijn negende speeldag aanbeland. In het klassement zijn ...

153
153
Drie goals, twee rode kaarten: Genk wint na hoofdrol Epolo

KRC Genk heeft zondagmiddag een belangrijke thuisoverwinning geboekt: 2-1. Tegen Standard speelden ...

121
121
Leko geeft signaal met wissel, rotaties in basiself STVV

De Belgische deelnemers aan de Europese competities is geen moment rust gegund. Club Brugge en STVV ...

80
80
Heftige beelden! Neymar compleet door het lint na bizar rood

Neymar Jr. verdedigt momenteel nog steeds de kleuren van het Braziliaanse Santos. Maar daar kwam hij ...

34
34
Antwerp haalt opgelucht adem: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

172
172
Hoog bezoek op Jan Breydel: Club Brugge-chouchou in vizier

Slechts enkele dagen na het Europese duel tegen RC Lens moet Club Brugge alweer aan de bank in de ...

336
336
Commotie voor El Clasico: Courtois zorgt spectaculaire twist

Zondagavond wordt de eerste El Clasico van het seizoen afgewerkt. In aanloop naar die clash met FC ...

196
196
Zulte Waregem incasseert mokerslag: "Ik excuseer me"

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

220
220
Thorup maakt heldere keuze; vier wissels bij Standard

Zondag staan in de Jupiler Pro League heel wat fraai duels op het programma. Het is de klassieker ...

38
38
Verrassende move bij Anderlecht: twee grote 'slachtoffers'

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

422
422
TRANSFERUURTJE: 'JPL-toptransfer Ementa, comeback Noa Lang'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

169
169
Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Robin Mirisola heeft de ban gebroken bij OHL. De huurling van KRC Genk scoorde tegen Lommel zijn ...

123
123
Compper bijt van zich af na ontslaggeruchten Antwerp

Royal Antwerp FC verloor vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League, maar zaterdag won The ...

125
125
Daan Heymans slaat hard terug op kritiek KRC Genk

Daan Heymans moest onder Jess Thorup lang genoegen nemen met een reserverol, maar de middenvelder ...

89
89
Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Mike Penders staat in doel bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. De Rode Duivel kende ...

243
243
Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

205
205
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

196
196

Meer sportnieuws