Fink: "Zij zijn voor mij de beste ploeg in België"

875 stemmen
Fink:

STVV is aan een zeer knap seizoen bezig. Thorsten Fink laat de Kanaries zeer dartel voetballen en zondag trekken ze naar het Jan Breydelstadion om er Club Brugge partij te geven. Daar wisten ze in de competitie nog nooit te winnen, al was er vorig jaar een mooie bekerzege. Kan STVV er stunten?

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Kan STVV stunten?

Vorig jaar won STVV in de beker met maar liefst 1-4 tegen Club Brugge. Het was het begin van het einde voor Carl Hoefkens. Fink blikte via Het Belang van Limburg vooruit naar het treffen met Club Brugge. 

"Het wordt geen gemakkelijke wedstrijd. Ik zag Brugge donderdag nog aan het werk tegen Genk. Voor mij zijn zij de beste ploeg in de Belgische competitie. Ze hebben mentaliteit, kwaliteit en een enorm brede kern. Op die manier hebben ze al vaak wedstrijden in de tweede helft naar hun hand gezet", zei de Duitse trainer.

Club heeft nood aan een zege

STVV is goed begonnen met een 12 op 24. De Truienaars hebben slechts drie punten minder dan Club Brugge. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, nadat zij de afgelopen weken toch niet al te indrukwekkend voor de dag kwamen. Na een 5 op 12 heeft ook Ronny Deila nood aan een zege om terug het goede gevoel te krijgen.

STVV hoopt op zijn beurt eindelijk te winnen van een topclub. Dat lukte dit seizoen enkel tegen Standard (1-0). Tegen Anderlecht (0-1), AA Gent (2-2) en KRC Genk (3-3) kon het geen drie punten winnen.

Gaat STVV stunten tegen Club?

Meest recent

Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

13
13
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

55
55
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

22
22
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

82
82
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

16
16
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

110
110
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

227
227
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

84
84
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

325
325
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

443
443
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

130
130
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

200
200
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

262
262
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

272
272
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

522
522
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

153
153
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

159
159
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

159
159
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

148
148
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

307
307
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

379
379
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

639
639
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

489
489

Meer sportnieuws