Fink: "Zij zijn voor mij de beste ploeg in België"

875 stemmen
Fink:

STVV is aan een zeer knap seizoen bezig. Thorsten Fink laat de Kanaries zeer dartel voetballen en zondag trekken ze naar het Jan Breydelstadion om er Club Brugge partij te geven. Daar wisten ze in de competitie nog nooit te winnen, al was er vorig jaar een mooie bekerzege. Kan STVV er stunten?

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Kan STVV stunten?

Vorig jaar won STVV in de beker met maar liefst 1-4 tegen Club Brugge. Het was het begin van het einde voor Carl Hoefkens. Fink blikte via Het Belang van Limburg vooruit naar het treffen met Club Brugge. 

"Het wordt geen gemakkelijke wedstrijd. Ik zag Brugge donderdag nog aan het werk tegen Genk. Voor mij zijn zij de beste ploeg in de Belgische competitie. Ze hebben mentaliteit, kwaliteit en een enorm brede kern. Op die manier hebben ze al vaak wedstrijden in de tweede helft naar hun hand gezet", zei de Duitse trainer.

Club heeft nood aan een zege

STVV is goed begonnen met een 12 op 24. De Truienaars hebben slechts drie punten minder dan Club Brugge. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, nadat zij de afgelopen weken toch niet al te indrukwekkend voor de dag kwamen. Na een 5 op 12 heeft ook Ronny Deila nood aan een zege om terug het goede gevoel te krijgen.

STVV hoopt op zijn beurt eindelijk te winnen van een topclub. Dat lukte dit seizoen enkel tegen Standard (1-0). Tegen Anderlecht (0-1), AA Gent (2-2) en KRC Genk (3-3) kon het geen drie punten winnen.

Gaat STVV stunten tegen Club?

Meest recent

'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

5
5
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

6
6
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

127
127
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

210
210
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

195
195
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

203
203
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

411
411
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

257
257
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

358
358
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

109
109
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1652
1652
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

154
154
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

232
232
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

200
200
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

72
72
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

328
328
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

315
315
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

149
149
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

154
154
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

57
57
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

434
434
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

397
397

Meer sportnieuws