Vanhaezebrouck vloekt: AA Gent-sterkhouder in de lappenmand?

door
Vanhaezebrouck vloekt: AA Gent-sterkhouder in de lappenmand?

Hein Vanhaezebrouck ontkent in alle talen, maar met een punt op de Bosuil kreeg AA Gent waarvoor het gekomen was. Op bezoek bij RWDM mag het toch terug iets meer zijn. Al moeten de Buffalo's het dan mogelijk zonder een cruciale schakel stellen.

"We hebben diverse spelers die met kleine kwaaltjes sukkelen. Gelukkig niet ernstigs, maar het wordt afwachten op wie we zondag kunnen rekenen", verschafte Vanhaezebrouck tijdens zijn persbabbel een update over het medisch bulletin in de Ghelamco Arena.

LEES OOK: Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Cuypers out?

Een impliciete verwijzing naar Hugo Cuypers, zo denkt Het Nieuwsblad. Nadat hij voor de vijfde competitiematch niet wist te scoren moest de spits, die kort daarvoor al was gaan zitten, een tiental minuten voor affluiten tegen Antwerp trekkebenend naar de kant.

Behalve in de overbodige terugmatchen in de voorronde van de Conference League tegen MSK Zilina en Pogon Szczecin verscheen Cuypers tot dusver in steevast aan de aftrap. Daar zou straks in Molenweek dus wel eens verandering in kunnen komen.

Orban-Tissoudali

Gelukkig voor Vanhaezebrouck kan hij dan wel opnieuw een beroep doen op Gift Orban, die woensdag nog geschorst was. Vormt hij eindelijk nog eens een tandem met Tarik Tissoudali, die zijn plaats tegen Antwerp opvallend genoeg niet mocht innemen?

Het duo stond nog maar één keer samen in de basis: op bezoek bij Pogon, waar het zeldzaam experiment alleszins allerminst een onverdeeld succes bleek. Benieuwd dus of Vanhaezebrouck besluit om dat recept toch nog eens vanonder het stof te halen.

Zou u Orban en Tissoudali samen opstellen?

Meest recent

Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

8
8
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

16
16
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

207
207
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

224
224
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

246
246
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

257
257
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

189
189
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

322
322
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

358
358
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

354
354
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

141
141
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

206
206
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

114
114
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

342
342
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

168
168
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

210
210
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

182
182
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

157
157
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

513
513
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

86
86
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

177
177
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

266
266
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

93
93

Meer sportnieuws