Anderlecht haalt grote slag thuis: contract tot 2026

243 stemmen
Anderlecht haalt grote slag thuis: contract tot 2026

RSC Anderlecht trekt zaterdag naar de Oostkantons voor een duel tegen KAS Eupen. In de aanloop naar het treffen komt Paars-Wit nu met belangrijk contractnieuws.

Het hing in de lucht en de deal is nu ook helemaal rond: Mario Stroeykens verlengt zijn contract bij de recordkampioen. De jonge aanvaller blijft nu tot 2026 in het Lotto Park. Dat maakt RSCA wereldkundig op zijn website. Stroeykens is opgetogen dat hij langer bij de club van zijn hart blijft. "Als speler die hier bij de club is opgegroeid, ben ik erg trots met dit nieuwe contract", klinkt het op de clubwebstek.

"Het toont het vertrouwen dat de directie in mij heeft en ik ben zelf blij om deel uit te maken van de nieuwe wind die door de club waait. Ik zal elke dag blijven werken om me te verbeteren en kijk ernaar uit om nog veel dat onbeschrijflijke gevoel mee te maken wanneer je als Neerpede-speler voor een vol Lotto Park speelt."

LEES OOK: 'Tonnen werk voor Sibierski: nog 7 vertrekkers?'

Jesper Fredberg

CEO Sports Jesper Fredberg slaat met het nieuwe contract van Stroeykens een grote slag. "De eigen jeugdspelers zullen altijd een belangrijke troef blijven voor RSC Anderlecht", weet de Deen. "Daarom zijn we erg tevreden dat we, na spelers als Theo Leoni en Yari Verschaeren, nu ook Mario Stroeykens langer aan de club kunnen binden. We zullen er alles aan doen om Mario zijn volledige potentieel te ontwikkelen in de komende jaren."

Zal Stroeykens een sterkhouder worden in de toekomst?

Meest recent

Sibierski onverbiddellijk: talent ongenadig doorgestuurd

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang, ook onder het nieuwe sportieve bewind. Trainer ...

37
37
'Nieuwe grootmacht voor Tresoldi, target te duur voor Club'

Het beloven nog zeer bewogen weken te worden bij Club Brugge. De landskampioen is immers nog op zoek ...

119
119
'AA Gent eist waanzinnig prijskaartje: 15 miljoen'

Bij AA Gent wisten ze deze zomer al verrassend goed te boeren op de transfermarkt na een ...

106
106
Van Gucht schiet dubbel raak: reporter verbouwereerd

Ruben Van Gucht heeft opnieuw van zich laten spreken. De sportjournalist zorgde de voorbije uren ...

16
16
'Guardiola hakt knoop door over Italiaans aanbod'

Na het WK kiezen heel wat landen voor een nieuwe bondscoach en daarbij worden heel wat kleppers ...

22
22
'Club voegt daad bij woord: megabod naar prullenmand'

Bij Club Brugge wordt het nog een zeer bewogen transferzomer. Donderdag veegde het al het Belgische ...

332
332
'Eindelijk nieuwe T1: Antwerp mikt op bekende naam'

Twee weken voor de start van het nieuwe seizoen heeft Antwerp nog altijd geen trainer. De Great Old ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Bekende assistenten Van Bommel, Club houdt sterkhouders'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

163
163
Frustraties lopen hoog op bij Anderlecht-nieuweling

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgetrapt met een Europees gelijkspel tegen Hammarby. Paars-Wit had ...

360
360
Ajax-legende zet Mika Godts ferm op zijn plek

Mika Godts kende afgelopen seizoen een topseizoen bij Ajax. Toch nam gewezen bondscoach Rudi Garcia ...

50
50
Jürgen Klopp is terug: Duitsland heeft topcoach binnen

Jürgen Klopp zal binnenkort weer naast het veld te zien zijn. De topcoach nam een tijdje ...

77
77
Marco Kana briest na gelijkspel Anderlecht: “Pijnlijk…”

RSC Anderlecht leek op weg naar zege tegen het Zweedse Hammarby in de voorrondes van de Europa ...

223
223
‘Club Brugge gaat vol voor stunt: stevig miljoenenbod’

Club Brugge is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. Blauw-Zwart dreigt nog enkele ...

569
569
Matchfixing op WK? Onder meer zaak-Balogun genoemd

Het WK zit erop en met Spanje kregen we uiteindelijk een verdiende wereldkampioen. Globaal gezien ...

158
158
'Nieuwe transfer in aantocht voor Vermeeren'

Hij moest de toekomst van het Belgische voetbal worden en mocht in 2024 nog mee naar het EK, maar ...

210
210
'Union greep naast WK-ganger'

Union heeft al een zeer drukke transferzomer achter de rug. Het haalde tot dusver al zeven nieuwe ...

66
66
'Standard wacht nog steeds op miljoenenbod'

Bij Standard zagen we deze zomer al de nodige beweging. De teller staat tot dusver op zes nieuwe ...

268
268
'Sibierski schrapt target, Anderlecht vreest vertrekker'

Anderlecht begon donderdagavond aan zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel op het veld van Hammarby in ...

607
607
'Van der Brempt plots onderwerp van miljoenenstrijd'

In de nabije toekomst zal Mark van Bommel - of wie er ook bondscoach wordt - een nieuwe rechtsachter ...

110
110
Zulte Waregem bevestigt uitgaande miljoenentransfer

Bij Zulte Waregem heeft de kassa deze zomer al stevig gerinkeld. Al vroeg in de zomer wisten ze ...

77
77
De Ketelaere te koop: monsterbedrag zet Italië op stelten

Charles De Ketelaere zette zich op het WK stevig in de kijker. Atalanta wil daar nu maximaal van ...

429
429
'Overmars in actie: 2 dossiers bovenaan Antwerp-stapel'

Twee weken voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League ligt er bij Antwerp nog altijd ...

662
662
Khalaili spreekt voor eerst na gemiste toptransfer

Union hoopt deze zomer zijn transferrecord te breken en dat leek even ook te gaan gebeuren. Anan ...

79
79
Vitor Bruno belooft: "We kunnen nog beter dan dit"

Voor Anderlecht heeft de seizoensopener niet het gehoopte resultaat opgeleverd. Paars-Wit leek lange ...

408
408
De Mil benoemt positieve punten na ontgoochelend resultaat

De intrede van de Belgische clubs op het Europese toneel heeft donderdagavond geen succes gebracht. ...

180
180

Meer sportnieuws