'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

door
'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

Anderlecht was de voorbije maanden zeer actief op de transfermarkt. Maar liefst twaalf nieuwe spelers streken in de zomer neer in het Lotto Park, waarmee Paars-Wit op zijn minst weer voor een Europees ticket wil gaan strijden. Maar het is niet omdat de transferperiode voorbij is, dat het werk van CEO Sports Jesper Fredberg erop zit.

De voorbije dagen stortte Fredberg zich namelijk vol op het afsluiten van enkele contractverlengingen. Zo zetten al Yari Verschaeren en Moussa N'Diaye hun handtekening onder een nieuwe overeenkomst, maar daar zal het niet bij blijven. La Dernière Heure weet dat er ook een derde verlenging zit aan te komen.

LEES OOK: 'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Eindelijk akkoord met Stroeykens

Ook met Mario Stroeykens zou er immers eindelijk een overeenkomst gevonden zijn. De aankondiging van het nieuwe contract voor de 19-jarige aanvaller zou snel moeten volgen. Dat zal een enorme opsteker zijn voor Anderlecht.

Dat zag de voorbije maanden immers al heel wat jonge talenten vertrekken die niet wilden bijtekenen, zoals Duranville, Sadiki, Stassin en Butera. Ook met Stroeykens verliepen de onderhandelingen zeer stroef, want het jonge talent aarzelde ook lange tijd.

Twijfels over sportieve project

Anderlecht was immers wel bereid om een financiële inspanning te leveren, maar Stroeykens twijfelde over het sportieve plaatje. Door de vele transfers dreigt hij immers een pak minder speelminuten te krijgen. Uiteindelijk wist Fredberg hem echter toch te overtuigen van het project dat voor hem klaarligt.

Stroeykens debuteerde al onder Vincent Kompany in januari 2021 voor Anderlecht, op amper 16-jarige leeftijd. Op zijn echte doorbraak blijft het voorlopig wel nog wachten. Desondanks heeft hij intussen toch al 59 matchen voor RSCA op de teller, waarin hij vijf keer scoorde en één assist gaf.

Moet Stroeykens meer kansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

10
10
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

19
19
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

83
83
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

257
257
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

251
251
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

325
325
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

253
253
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

565
565
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

93
93
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

340
340
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

60
60
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

122
122
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

157
157
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

219
219
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

617
617
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

357
357
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

227
227
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

507
507
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

303
303
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

288
288
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

291
291
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

724
724
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

225
225

Meer sportnieuws