'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

door
'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

Anderlecht was de voorbije maanden zeer actief op de transfermarkt. Maar liefst twaalf nieuwe spelers streken in de zomer neer in het Lotto Park, waarmee Paars-Wit op zijn minst weer voor een Europees ticket wil gaan strijden. Maar het is niet omdat de transferperiode voorbij is, dat het werk van CEO Sports Jesper Fredberg erop zit.

De voorbije dagen stortte Fredberg zich namelijk vol op het afsluiten van enkele contractverlengingen. Zo zetten al Yari Verschaeren en Moussa N'Diaye hun handtekening onder een nieuwe overeenkomst, maar daar zal het niet bij blijven. La Dernière Heure weet dat er ook een derde verlenging zit aan te komen.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Eindelijk akkoord met Stroeykens

Ook met Mario Stroeykens zou er immers eindelijk een overeenkomst gevonden zijn. De aankondiging van het nieuwe contract voor de 19-jarige aanvaller zou snel moeten volgen. Dat zal een enorme opsteker zijn voor Anderlecht.

Dat zag de voorbije maanden immers al heel wat jonge talenten vertrekken die niet wilden bijtekenen, zoals Duranville, Sadiki, Stassin en Butera. Ook met Stroeykens verliepen de onderhandelingen zeer stroef, want het jonge talent aarzelde ook lange tijd.

Twijfels over sportieve project

Anderlecht was immers wel bereid om een financiële inspanning te leveren, maar Stroeykens twijfelde over het sportieve plaatje. Door de vele transfers dreigt hij immers een pak minder speelminuten te krijgen. Uiteindelijk wist Fredberg hem echter toch te overtuigen van het project dat voor hem klaarligt.

Stroeykens debuteerde al onder Vincent Kompany in januari 2021 voor Anderlecht, op amper 16-jarige leeftijd. Op zijn echte doorbraak blijft het voorlopig wel nog wachten. Desondanks heeft hij intussen toch al 59 matchen voor RSCA op de teller, waarin hij vijf keer scoorde en één assist gaf.

Moet Stroeykens meer kansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

170
170
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

26
26
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

24
24
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

56
56
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

72
72
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

30
30
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

67
67
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

152
152
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

97
97
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

210
210
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

100
100
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

36
36
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

142
142
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

37
37

Meer sportnieuws