'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

door
'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

Anderlecht was de voorbije maanden zeer actief op de transfermarkt. Maar liefst twaalf nieuwe spelers streken in de zomer neer in het Lotto Park, waarmee Paars-Wit op zijn minst weer voor een Europees ticket wil gaan strijden. Maar het is niet omdat de transferperiode voorbij is, dat het werk van CEO Sports Jesper Fredberg erop zit.

De voorbije dagen stortte Fredberg zich namelijk vol op het afsluiten van enkele contractverlengingen. Zo zetten al Yari Verschaeren en Moussa N'Diaye hun handtekening onder een nieuwe overeenkomst, maar daar zal het niet bij blijven. La Dernière Heure weet dat er ook een derde verlenging zit aan te komen.

LEES OOK: 'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

Eindelijk akkoord met Stroeykens

Ook met Mario Stroeykens zou er immers eindelijk een overeenkomst gevonden zijn. De aankondiging van het nieuwe contract voor de 19-jarige aanvaller zou snel moeten volgen. Dat zal een enorme opsteker zijn voor Anderlecht.

Dat zag de voorbije maanden immers al heel wat jonge talenten vertrekken die niet wilden bijtekenen, zoals Duranville, Sadiki, Stassin en Butera. Ook met Stroeykens verliepen de onderhandelingen zeer stroef, want het jonge talent aarzelde ook lange tijd.

Twijfels over sportieve project

Anderlecht was immers wel bereid om een financiële inspanning te leveren, maar Stroeykens twijfelde over het sportieve plaatje. Door de vele transfers dreigt hij immers een pak minder speelminuten te krijgen. Uiteindelijk wist Fredberg hem echter toch te overtuigen van het project dat voor hem klaarligt.

Stroeykens debuteerde al onder Vincent Kompany in januari 2021 voor Anderlecht, op amper 16-jarige leeftijd. Op zijn echte doorbraak blijft het voorlopig wel nog wachten. Desondanks heeft hij intussen toch al 59 matchen voor RSCA op de teller, waarin hij vijf keer scoorde en één assist gaf.

Moet Stroeykens meer kansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

11
11
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

372
372
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

318
318
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

197
197
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

247
247
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

73
73
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

602
602
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

219
219
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

408
408
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

635
635
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

398
398
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

183
183
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

172
172
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

166
166
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

261
261
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

337
337
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

229
229
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

84
84

Meer sportnieuws