'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

467 stemmen
'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

Anderlecht was de voorbije maanden zeer actief op de transfermarkt. Maar liefst twaalf nieuwe spelers streken in de zomer neer in het Lotto Park, waarmee Paars-Wit op zijn minst weer voor een Europees ticket wil gaan strijden. Maar het is niet omdat de transferperiode voorbij is, dat het werk van CEO Sports Jesper Fredberg erop zit.

De voorbije dagen stortte Fredberg zich namelijk vol op het afsluiten van enkele contractverlengingen. Zo zetten al Yari Verschaeren en Moussa N'Diaye hun handtekening onder een nieuwe overeenkomst, maar daar zal het niet bij blijven. La Dernière Heure weet dat er ook een derde verlenging zit aan te komen.

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Eindelijk akkoord met Stroeykens

Ook met Mario Stroeykens zou er immers eindelijk een overeenkomst gevonden zijn. De aankondiging van het nieuwe contract voor de 19-jarige aanvaller zou snel moeten volgen. Dat zal een enorme opsteker zijn voor Anderlecht.

Dat zag de voorbije maanden immers al heel wat jonge talenten vertrekken die niet wilden bijtekenen, zoals Duranville, Sadiki, Stassin en Butera. Ook met Stroeykens verliepen de onderhandelingen zeer stroef, want het jonge talent aarzelde ook lange tijd.

Twijfels over sportieve project

Anderlecht was immers wel bereid om een financiële inspanning te leveren, maar Stroeykens twijfelde over het sportieve plaatje. Door de vele transfers dreigt hij immers een pak minder speelminuten te krijgen. Uiteindelijk wist Fredberg hem echter toch te overtuigen van het project dat voor hem klaarligt.

Stroeykens debuteerde al onder Vincent Kompany in januari 2021 voor Anderlecht, op amper 16-jarige leeftijd. Op zijn echte doorbraak blijft het voorlopig wel nog wachten. Desondanks heeft hij intussen toch al 59 matchen voor RSCA op de teller, waarin hij vijf keer scoorde en één assist gaf.

Moet Stroeykens meer kansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

23
23
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

66
66
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

77
77
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

86
86
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

153
153
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

501
501
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

454
454
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

861
861
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

367
367
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

176
176
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

699
699
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws