'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

door
'Derde contractverlenging bezorgt Anderlecht enorme opsteker'

Anderlecht was de voorbije maanden zeer actief op de transfermarkt. Maar liefst twaalf nieuwe spelers streken in de zomer neer in het Lotto Park, waarmee Paars-Wit op zijn minst weer voor een Europees ticket wil gaan strijden. Maar het is niet omdat de transferperiode voorbij is, dat het werk van CEO Sports Jesper Fredberg erop zit.

De voorbije dagen stortte Fredberg zich namelijk vol op het afsluiten van enkele contractverlengingen. Zo zetten al Yari Verschaeren en Moussa N'Diaye hun handtekening onder een nieuwe overeenkomst, maar daar zal het niet bij blijven. La Dernière Heure weet dat er ook een derde verlenging zit aan te komen.

LEES OOK: Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Eindelijk akkoord met Stroeykens

Ook met Mario Stroeykens zou er immers eindelijk een overeenkomst gevonden zijn. De aankondiging van het nieuwe contract voor de 19-jarige aanvaller zou snel moeten volgen. Dat zal een enorme opsteker zijn voor Anderlecht.

Dat zag de voorbije maanden immers al heel wat jonge talenten vertrekken die niet wilden bijtekenen, zoals Duranville, Sadiki, Stassin en Butera. Ook met Stroeykens verliepen de onderhandelingen zeer stroef, want het jonge talent aarzelde ook lange tijd.

Twijfels over sportieve project

Anderlecht was immers wel bereid om een financiële inspanning te leveren, maar Stroeykens twijfelde over het sportieve plaatje. Door de vele transfers dreigt hij immers een pak minder speelminuten te krijgen. Uiteindelijk wist Fredberg hem echter toch te overtuigen van het project dat voor hem klaarligt.

Stroeykens debuteerde al onder Vincent Kompany in januari 2021 voor Anderlecht, op amper 16-jarige leeftijd. Op zijn echte doorbraak blijft het voorlopig wel nog wachten. Desondanks heeft hij intussen toch al 59 matchen voor RSCA op de teller, waarin hij vijf keer scoorde en één assist gaf.

Moet Stroeykens meer kansen krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

15
15
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

69
69
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

81
81
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

82
82
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

58
58
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

243
243
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

32
32
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

123
123
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

305
305
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

224
224
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

69
69
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

348
348
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

310
310
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

192
192
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

515
515
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

183
183
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

215
215
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

156
156
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

243
243
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

281
281
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

136
136
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

440
440
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

109
109
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

102
102

Meer sportnieuws