'Liverpool davert: krankzinnig bod op Salah'

door
'Liverpool davert: krankzinnig bod op Salah'

Bij Liverpool hielden ze in de zomer een grote schoonmaak in hun spelerskern. Daarbij werden ze een handje geholpen door Saudi-Arabië, want Fabinho en Jordan Henderson maakten voor aardige sommen de overstap naar de oliestaat. Minder blij waren ze op Anfield toen de Saudi's ook kwamen aankloppen voor Mohamed Salah.

In het slot van de zomermercato deed Al-Ittihad, de club die al Karim Benzema, N'Golo Kanté en Fabinho in de rangen heeft, er immers nog alles aan om de Egyptische vedette op Anfield weg te lokken. Naar verluidt boden ze zelfs tot 190 miljoen euro voor de 31-jarige, maar Liverpool wou van geen transfer weten.

Waanzinnig bod uit Saudi-Arabië

Maar een overgang lijkt in de nabije toekomst zeker niet uit te sluiten, want volgens Fichajes zou Al-Ittihad van plan zijn om in januari gewoon opnieuw aan te kloppen. Daarbij zouden ze hun zowaar nog verder verhogen. Ze zouden bereid zijn om een waanzinnige 250 miljoen euro over te maken aan Liverpool, inclusief bonussen.

Dat lijkt een som die Liverpool haast onmogelijk nog kan weigeren, zeker als Salah zelf ook nog zou aandringen op een transfer. Voor de flankaanvaller ligt natuurlijk een monstercontract klaar in Saudi-Arabië, dat hem jaarlijks een slordige 120 miljoen euro zou gaan opleveren.

Liverpool denkt aan vervanger

Desondanks zouden de Reds niet van plan zijn om mee te werken aan een transfer, maar zeg natuurlijk nooit nooit. De Engelse grootmacht lijkt toch wel rekening te houden met het scenario en lijkt al naar een vervanger te speuren.

BILD maakt immers gewag van interesse voor Donyell Malen, de Nederlandse flankaanvaller van Borussia Dortmund. Hij zou ongeveer 60 miljoen euro moeten gaan kosten. Aangezien de aanval van Liverpool anders wel goed gestoffeerd lijkt, zou het goed kunnen dat hij in beeld is als mogelijke opvolger van Salah.

Moet Liverpool een bod van 250 miljoen aanvaarden?

Meest recent

Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

5
5
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

68
68
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

62
62
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

9
9
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

126
126
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

192
192
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

25
25
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

29
29
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

331
331
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

237
237
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

88
88
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

84
84
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

137
137
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

380
380
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

44
44
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

287
287
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

68
68
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

465
465
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

85
85
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

372
372
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

772
772
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

352
352
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

214
214

Meer sportnieuws