'Liverpool davert: krankzinnig bod op Salah'

420 stemmen
'Liverpool davert: krankzinnig bod op Salah'

Bij Liverpool hielden ze in de zomer een grote schoonmaak in hun spelerskern. Daarbij werden ze een handje geholpen door Saudi-Arabië, want Fabinho en Jordan Henderson maakten voor aardige sommen de overstap naar de oliestaat. Minder blij waren ze op Anfield toen de Saudi's ook kwamen aankloppen voor Mohamed Salah.

In het slot van de zomermercato deed Al-Ittihad, de club die al Karim Benzema, N'Golo Kanté en Fabinho in de rangen heeft, er immers nog alles aan om de Egyptische vedette op Anfield weg te lokken. Naar verluidt boden ze zelfs tot 190 miljoen euro voor de 31-jarige, maar Liverpool wou van geen transfer weten.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Waanzinnig bod uit Saudi-Arabië

Maar een overgang lijkt in de nabije toekomst zeker niet uit te sluiten, want volgens Fichajes zou Al-Ittihad van plan zijn om in januari gewoon opnieuw aan te kloppen. Daarbij zouden ze hun zowaar nog verder verhogen. Ze zouden bereid zijn om een waanzinnige 250 miljoen euro over te maken aan Liverpool, inclusief bonussen.

Dat lijkt een som die Liverpool haast onmogelijk nog kan weigeren, zeker als Salah zelf ook nog zou aandringen op een transfer. Voor de flankaanvaller ligt natuurlijk een monstercontract klaar in Saudi-Arabië, dat hem jaarlijks een slordige 120 miljoen euro zou gaan opleveren.

Liverpool denkt aan vervanger

Desondanks zouden de Reds niet van plan zijn om mee te werken aan een transfer, maar zeg natuurlijk nooit nooit. De Engelse grootmacht lijkt toch wel rekening te houden met het scenario en lijkt al naar een vervanger te speuren.

BILD maakt immers gewag van interesse voor Donyell Malen, de Nederlandse flankaanvaller van Borussia Dortmund. Hij zou ongeveer 60 miljoen euro moeten gaan kosten. Aangezien de aanval van Liverpool anders wel goed gestoffeerd lijkt, zou het goed kunnen dat hij in beeld is als mogelijke opvolger van Salah.

Moet Liverpool een bod van 250 miljoen aanvaarden?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

98
98
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

28
28
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

140
140
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

246
246
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

290
290
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

183
183
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

244
244
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

138
138
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

135
135
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

282
282
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

266
266
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

111
111
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

87
87
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

588
588
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

203
203
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

536
536
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

185
185
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

100
100
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

156
156
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

94
94
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws