'Liverpool davert: krankzinnig bod op Salah'

door
'Liverpool davert: krankzinnig bod op Salah'

Bij Liverpool hielden ze in de zomer een grote schoonmaak in hun spelerskern. Daarbij werden ze een handje geholpen door Saudi-Arabië, want Fabinho en Jordan Henderson maakten voor aardige sommen de overstap naar de oliestaat. Minder blij waren ze op Anfield toen de Saudi's ook kwamen aankloppen voor Mohamed Salah.

In het slot van de zomermercato deed Al-Ittihad, de club die al Karim Benzema, N'Golo Kanté en Fabinho in de rangen heeft, er immers nog alles aan om de Egyptische vedette op Anfield weg te lokken. Naar verluidt boden ze zelfs tot 190 miljoen euro voor de 31-jarige, maar Liverpool wou van geen transfer weten.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Waanzinnig bod uit Saudi-Arabië

Maar een overgang lijkt in de nabije toekomst zeker niet uit te sluiten, want volgens Fichajes zou Al-Ittihad van plan zijn om in januari gewoon opnieuw aan te kloppen. Daarbij zouden ze hun zowaar nog verder verhogen. Ze zouden bereid zijn om een waanzinnige 250 miljoen euro over te maken aan Liverpool, inclusief bonussen.

Dat lijkt een som die Liverpool haast onmogelijk nog kan weigeren, zeker als Salah zelf ook nog zou aandringen op een transfer. Voor de flankaanvaller ligt natuurlijk een monstercontract klaar in Saudi-Arabië, dat hem jaarlijks een slordige 120 miljoen euro zou gaan opleveren.

Liverpool denkt aan vervanger

Desondanks zouden de Reds niet van plan zijn om mee te werken aan een transfer, maar zeg natuurlijk nooit nooit. De Engelse grootmacht lijkt toch wel rekening te houden met het scenario en lijkt al naar een vervanger te speuren.

BILD maakt immers gewag van interesse voor Donyell Malen, de Nederlandse flankaanvaller van Borussia Dortmund. Hij zou ongeveer 60 miljoen euro moeten gaan kosten. Aangezien de aanval van Liverpool anders wel goed gestoffeerd lijkt, zou het goed kunnen dat hij in beeld is als mogelijke opvolger van Salah.

Moet Liverpool een bod van 250 miljoen aanvaarden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

9
9
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

53
53
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

17
17
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

62
62
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

115
115
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

115
115
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

93
93
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

146
146
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

265
265
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

430
430
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

720
720
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

22
22
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

100
100
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

95
95
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

120
120
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

490
490
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

296
296
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

143
143
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

451
451
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

655
655
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

334
334
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

149
149

Meer sportnieuws