TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lieten ze in de zomer Andreas Skov Olsen niet vertrekken, ondanks dat er toch de nodige interesse was voor de Deense winger. Geen enkele gegadigde wist echter aan de vraagprijs van Club te voldoen, want dat wil de jackpot voor zijn smaakmaker. Het zal niet volstaan om zijn marktwaarde van 14 miljoen euro te betalen.

Aan inkomende zijde viel de voorbije maanden de naam van Steven Alzate bij Club, nadat Ronny Deila vorig seizoen de Colombiaan naar een hoog niveau stuwde bij Standard. Alzate bevestigt dat hij ook gehoord heeft van de Brugse interesse, maar dat die nooit concreet geworden is. Hij had wel andere aanbiedingen, maar vond een terugkeer naar Luik de beste keuze.

Antwerp zit dan weer nog steeds in de maag met Michael Frey, die in de B-kern verkommert. Nochtans had de Zwitserse spits zeker kunnen vertrekken, want CEO Sven Jaecques onthult dat Antwerp met maar liefst vier teams een akkoord bereikte over een transfer. Telkens wees Frey de aanbiedingen echter zelf af.

Intussen blijft er ook druk gespeculeerd worden over de toekomst van Arthur Vermeeren. Vanuit Spanje wordt nogmaals gesuggereerd dat FC Barcelona en Manchester United de voornaamste kandidaten zijn om hem binnen te halen. Volgens Sven Jaecques heeft echter zowat elke Europese topclub al bij Antwerp geïnformeerd naar de 18-jarige.

Bij AA Gent slaagden ze er ietwat verrassend in om deze zomer Gift Orban aan boord te houden. Het Nigeriaanse goudhaantje was gegeerd, maar de vraagprijs van de Buffalo's bleek toch te hoog voor de gegadigden. De interesse blijft echter aanhouden, want nu zou Orban ook op het wenslijstje verschenen zijn van Eintracht Frankfurt.

Buitenland

Het was de voorbije maanden weer stil rond Charly Musonda Junior, die moest vertrekken bij Levante en sindsdien op zoek was naar een nieuwe club. Die heeft hij nu gevonden, want het Cypriotische Anorthosis Famagusta meldt dat het een akkoord gevonden heeft met de intussen 26-jarige middenvelder. Hij moet vrijdag enkel nog zijn medische keuring doorstaan.

Zinedine Zidane zou de voorbije dagen een opvallend voorstel gekregen hebben. Hij zou benaderd zijn door Olympique Marseille, dat hem graag als opvolger van de plots vertrokken Marcelino wou. De trainer bedankte voor het aanbod, maar zou wel ten laatste volgend seizoen weer aan de slag willen als trainer. Een terugkeer naar Real Madrid zou Zizou wel zien zitten.

Zal Club Brugge erin slagen meer dan 20 miljoen te krijgen voor Skov Olsen?

Meest recent

Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

0
0
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

7
7
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

47
47
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

298
298
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

31
31
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

43
43
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

81
81
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

56
56
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

273
273
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

114
114
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

86
86
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

124
124
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

128
128
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

98
98
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

86
86
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

86
86
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

83
83
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

108
108
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

382
382
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

90
90
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

352
352
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

139
139
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

54
54
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

66
66
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

428
428

Meer sportnieuws