TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

523 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: 'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lieten ze in de zomer Andreas Skov Olsen niet vertrekken, ondanks dat er toch de nodige interesse was voor de Deense winger. Geen enkele gegadigde wist echter aan de vraagprijs van Club te voldoen, want dat wil de jackpot voor zijn smaakmaker. Het zal niet volstaan om zijn marktwaarde van 14 miljoen euro te betalen.

Aan inkomende zijde viel de voorbije maanden de naam van Steven Alzate bij Club, nadat Ronny Deila vorig seizoen de Colombiaan naar een hoog niveau stuwde bij Standard. Alzate bevestigt dat hij ook gehoord heeft van de Brugse interesse, maar dat die nooit concreet geworden is. Hij had wel andere aanbiedingen, maar vond een terugkeer naar Luik de beste keuze.

Antwerp zit dan weer nog steeds in de maag met Michael Frey, die in de B-kern verkommert. Nochtans had de Zwitserse spits zeker kunnen vertrekken, want CEO Sven Jaecques onthult dat Antwerp met maar liefst vier teams een akkoord bereikte over een transfer. Telkens wees Frey de aanbiedingen echter zelf af.

Intussen blijft er ook druk gespeculeerd worden over de toekomst van Arthur Vermeeren. Vanuit Spanje wordt nogmaals gesuggereerd dat FC Barcelona en Manchester United de voornaamste kandidaten zijn om hem binnen te halen. Volgens Sven Jaecques heeft echter zowat elke Europese topclub al bij Antwerp geïnformeerd naar de 18-jarige.

Bij AA Gent slaagden ze er ietwat verrassend in om deze zomer Gift Orban aan boord te houden. Het Nigeriaanse goudhaantje was gegeerd, maar de vraagprijs van de Buffalo's bleek toch te hoog voor de gegadigden. De interesse blijft echter aanhouden, want nu zou Orban ook op het wenslijstje verschenen zijn van Eintracht Frankfurt.

Buitenland

Het was de voorbije maanden weer stil rond Charly Musonda Junior, die moest vertrekken bij Levante en sindsdien op zoek was naar een nieuwe club. Die heeft hij nu gevonden, want het Cypriotische Anorthosis Famagusta meldt dat het een akkoord gevonden heeft met de intussen 26-jarige middenvelder. Hij moet vrijdag enkel nog zijn medische keuring doorstaan.

Zinedine Zidane zou de voorbije dagen een opvallend voorstel gekregen hebben. Hij zou benaderd zijn door Olympique Marseille, dat hem graag als opvolger van de plots vertrokken Marcelino wou. De trainer bedankte voor het aanbod, maar zou wel ten laatste volgend seizoen weer aan de slag willen als trainer. Een terugkeer naar Real Madrid zou Zizou wel zien zitten.

Zal Club Brugge erin slagen meer dan 20 miljoen te krijgen voor Skov Olsen?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

37
37
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

52
52
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

37
37
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

112
112
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

361
361
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

509
509
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

468
468
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

79
79
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

399
399
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

538
538
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

68
68
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

235
235
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

464
464
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

726
726
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

570
570
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

395
395
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

751
751
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

628
628
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

739
739
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws