TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lieten ze in de zomer Andreas Skov Olsen niet vertrekken, ondanks dat er toch de nodige interesse was voor de Deense winger. Geen enkele gegadigde wist echter aan de vraagprijs van Club te voldoen, want dat wil de jackpot voor zijn smaakmaker. Het zal niet volstaan om zijn marktwaarde van 14 miljoen euro te betalen.

Aan inkomende zijde viel de voorbije maanden de naam van Steven Alzate bij Club, nadat Ronny Deila vorig seizoen de Colombiaan naar een hoog niveau stuwde bij Standard. Alzate bevestigt dat hij ook gehoord heeft van de Brugse interesse, maar dat die nooit concreet geworden is. Hij had wel andere aanbiedingen, maar vond een terugkeer naar Luik de beste keuze.

Antwerp zit dan weer nog steeds in de maag met Michael Frey, die in de B-kern verkommert. Nochtans had de Zwitserse spits zeker kunnen vertrekken, want CEO Sven Jaecques onthult dat Antwerp met maar liefst vier teams een akkoord bereikte over een transfer. Telkens wees Frey de aanbiedingen echter zelf af.

Intussen blijft er ook druk gespeculeerd worden over de toekomst van Arthur Vermeeren. Vanuit Spanje wordt nogmaals gesuggereerd dat FC Barcelona en Manchester United de voornaamste kandidaten zijn om hem binnen te halen. Volgens Sven Jaecques heeft echter zowat elke Europese topclub al bij Antwerp geïnformeerd naar de 18-jarige.

Bij AA Gent slaagden ze er ietwat verrassend in om deze zomer Gift Orban aan boord te houden. Het Nigeriaanse goudhaantje was gegeerd, maar de vraagprijs van de Buffalo's bleek toch te hoog voor de gegadigden. De interesse blijft echter aanhouden, want nu zou Orban ook op het wenslijstje verschenen zijn van Eintracht Frankfurt.

Buitenland

Het was de voorbije maanden weer stil rond Charly Musonda Junior, die moest vertrekken bij Levante en sindsdien op zoek was naar een nieuwe club. Die heeft hij nu gevonden, want het Cypriotische Anorthosis Famagusta meldt dat het een akkoord gevonden heeft met de intussen 26-jarige middenvelder. Hij moet vrijdag enkel nog zijn medische keuring doorstaan.

Zinedine Zidane zou de voorbije dagen een opvallend voorstel gekregen hebben. Hij zou benaderd zijn door Olympique Marseille, dat hem graag als opvolger van de plots vertrokken Marcelino wou. De trainer bedankte voor het aanbod, maar zou wel ten laatste volgend seizoen weer aan de slag willen als trainer. Een terugkeer naar Real Madrid zou Zizou wel zien zitten.

Zal Club Brugge erin slagen meer dan 20 miljoen te krijgen voor Skov Olsen?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

47
47
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

71
71
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

87
87
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

39
39
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

243
243
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

128
128
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

431
431
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

162
162
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

217
217
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

448
448
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

688
688
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

683
683
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

378
378
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

592
592
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

540
540
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws