TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lieten ze in de zomer Andreas Skov Olsen niet vertrekken, ondanks dat er toch de nodige interesse was voor de Deense winger. Geen enkele gegadigde wist echter aan de vraagprijs van Club te voldoen, want dat wil de jackpot voor zijn smaakmaker. Het zal niet volstaan om zijn marktwaarde van 14 miljoen euro te betalen.

Aan inkomende zijde viel de voorbije maanden de naam van Steven Alzate bij Club, nadat Ronny Deila vorig seizoen de Colombiaan naar een hoog niveau stuwde bij Standard. Alzate bevestigt dat hij ook gehoord heeft van de Brugse interesse, maar dat die nooit concreet geworden is. Hij had wel andere aanbiedingen, maar vond een terugkeer naar Luik de beste keuze.

Antwerp zit dan weer nog steeds in de maag met Michael Frey, die in de B-kern verkommert. Nochtans had de Zwitserse spits zeker kunnen vertrekken, want CEO Sven Jaecques onthult dat Antwerp met maar liefst vier teams een akkoord bereikte over een transfer. Telkens wees Frey de aanbiedingen echter zelf af.

Intussen blijft er ook druk gespeculeerd worden over de toekomst van Arthur Vermeeren. Vanuit Spanje wordt nogmaals gesuggereerd dat FC Barcelona en Manchester United de voornaamste kandidaten zijn om hem binnen te halen. Volgens Sven Jaecques heeft echter zowat elke Europese topclub al bij Antwerp geïnformeerd naar de 18-jarige.

Bij AA Gent slaagden ze er ietwat verrassend in om deze zomer Gift Orban aan boord te houden. Het Nigeriaanse goudhaantje was gegeerd, maar de vraagprijs van de Buffalo's bleek toch te hoog voor de gegadigden. De interesse blijft echter aanhouden, want nu zou Orban ook op het wenslijstje verschenen zijn van Eintracht Frankfurt.

Buitenland

Het was de voorbije maanden weer stil rond Charly Musonda Junior, die moest vertrekken bij Levante en sindsdien op zoek was naar een nieuwe club. Die heeft hij nu gevonden, want het Cypriotische Anorthosis Famagusta meldt dat het een akkoord gevonden heeft met de intussen 26-jarige middenvelder. Hij moet vrijdag enkel nog zijn medische keuring doorstaan.

Zinedine Zidane zou de voorbije dagen een opvallend voorstel gekregen hebben. Hij zou benaderd zijn door Olympique Marseille, dat hem graag als opvolger van de plots vertrokken Marcelino wou. De trainer bedankte voor het aanbod, maar zou wel ten laatste volgend seizoen weer aan de slag willen als trainer. Een terugkeer naar Real Madrid zou Zizou wel zien zitten.

Zal Club Brugge erin slagen meer dan 20 miljoen te krijgen voor Skov Olsen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

13
13
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

41
41
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

53
53
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

25
25
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

117
117
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

82
82
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

294
294
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

99
99
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

122
122
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

161
161
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

290
290
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

294
294
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

60
60
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

346
346
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

294
294
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

179
179
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

318
318
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

300
300
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

240
240
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

49
49
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

112
112
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

252
252
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

204
204
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

174
174

Meer sportnieuws