TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge aast op jackpot, tegenvaller Antwerp'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge lieten ze in de zomer Andreas Skov Olsen niet vertrekken, ondanks dat er toch de nodige interesse was voor de Deense winger. Geen enkele gegadigde wist echter aan de vraagprijs van Club te voldoen, want dat wil de jackpot voor zijn smaakmaker. Het zal niet volstaan om zijn marktwaarde van 14 miljoen euro te betalen.

Aan inkomende zijde viel de voorbije maanden de naam van Steven Alzate bij Club, nadat Ronny Deila vorig seizoen de Colombiaan naar een hoog niveau stuwde bij Standard. Alzate bevestigt dat hij ook gehoord heeft van de Brugse interesse, maar dat die nooit concreet geworden is. Hij had wel andere aanbiedingen, maar vond een terugkeer naar Luik de beste keuze.

Antwerp zit dan weer nog steeds in de maag met Michael Frey, die in de B-kern verkommert. Nochtans had de Zwitserse spits zeker kunnen vertrekken, want CEO Sven Jaecques onthult dat Antwerp met maar liefst vier teams een akkoord bereikte over een transfer. Telkens wees Frey de aanbiedingen echter zelf af.

Intussen blijft er ook druk gespeculeerd worden over de toekomst van Arthur Vermeeren. Vanuit Spanje wordt nogmaals gesuggereerd dat FC Barcelona en Manchester United de voornaamste kandidaten zijn om hem binnen te halen. Volgens Sven Jaecques heeft echter zowat elke Europese topclub al bij Antwerp geïnformeerd naar de 18-jarige.

Bij AA Gent slaagden ze er ietwat verrassend in om deze zomer Gift Orban aan boord te houden. Het Nigeriaanse goudhaantje was gegeerd, maar de vraagprijs van de Buffalo's bleek toch te hoog voor de gegadigden. De interesse blijft echter aanhouden, want nu zou Orban ook op het wenslijstje verschenen zijn van Eintracht Frankfurt.

Buitenland

Het was de voorbije maanden weer stil rond Charly Musonda Junior, die moest vertrekken bij Levante en sindsdien op zoek was naar een nieuwe club. Die heeft hij nu gevonden, want het Cypriotische Anorthosis Famagusta meldt dat het een akkoord gevonden heeft met de intussen 26-jarige middenvelder. Hij moet vrijdag enkel nog zijn medische keuring doorstaan.

Zinedine Zidane zou de voorbije dagen een opvallend voorstel gekregen hebben. Hij zou benaderd zijn door Olympique Marseille, dat hem graag als opvolger van de plots vertrokken Marcelino wou. De trainer bedankte voor het aanbod, maar zou wel ten laatste volgend seizoen weer aan de slag willen als trainer. Een terugkeer naar Real Madrid zou Zizou wel zien zitten.

Zal Club Brugge erin slagen meer dan 20 miljoen te krijgen voor Skov Olsen?

Meest recent

Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

7
7
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

169
169
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

179
179
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

27
27
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

395
395
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

494
494
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

151
151
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

284
284
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

354
354
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

85
85
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

67
67
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

73
73
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

247
247
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

255
255
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

115
115
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

376
376
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

579
579
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

279
279
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

136
136
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

108
108
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1297
1297
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

480
480
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

383
383
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

172
172

Meer sportnieuws