Revelatie Eupen: "Ik kon bij AA Gent tekenen"

door
Revelatie Eupen:

Na acht speeldagen in de Jupiler Pro League zijn er een aantal teams die vooraf bestempeld werden als degradatiekandidaten, maar voorlopig alle verwachtingen overtreffen. Dat geldt bijvoorbeeld voor promovendus RWDM, maar ook voor AS Eupen. De Panda's draaiden zelfs even helemaal bovenaan het klassement mee.

De Panda's deden deze zomer enkele gewiekste transfers die tot dusver goed uitpakken. Zo haalden ze een pak ervaring voor de centrale as met de komst van Kevin Möhwald, Victor Palsson en Alfred Finnbogason. Eind augustus deden ze ook een opmerkelijke transfer door Milos Pantovic binnen te halen.

LEES OOK: 'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

Gent toonde interesse

De 27-jarige Serviër is een jeugdproduct van Bayern München, waar hij één keer mocht invallen in de hoofdmacht en nog samenwerkte met Pep Guardiola en Erik ten Hag, die er toen de B-ploeg trainde. Afgelopen seizoen was hij nog aan de slag bij de Duitse sensatie Union Berlin.

Hij had echter toen al in België kunnen spelen. "Het is waar dat ik vorige zomer bij AA Gent kon tekenen", onthult Pantovic immers in La Dernière Heure. "Maar ik wou na Bochum in de Bundesliga blijven. Jammer genoeg kende ik in Berlijn een moeilijk seizoen. Deze zomer kreeg ik een telefoontje van Florian Kohfeldt, de trainer van Eupen. Ik kende hem, want ik heb nog tegen hem gespeeld in Duitsland en was altijd fan van het spel dat hij propageerde. Ik had meteen zin om te komen, ook al ging Union Champions League spelen."

Draai gevonden in Eupen

De kans was sowieso klein dat Pantovic minuten zou krijgen in de Champions League, want vorig seizoen schreef Union Berlin hem ook niet in voor de Europa League. Hij kwam er sowieso weinig aan de bak en strandde op vijftien wedstrijden, waarin hij twee keer scoorde.

In Eupen heeft de offensieve middenvelder wel meteen zijn draai gevonden. Hij was in zijn eerste drie matchen al goed voor een doelpunt en een assist - hij scoorde uitgerekend tegen Gent. Veel plezier beleefde Pantovic daar echter nog niet aan, want Eupen pakte nul op negen.

Is hij een meerwaarde voor Eupen?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

115
115
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

134
134
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

79
79
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

54
54
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

214
214
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

55
55
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

460
460
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

154
154
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

182
182
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

55
55
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

105
105
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

120
120
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

98
98
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

361
361
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

571
571
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

479
479
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

392
392
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

442
442
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

432
432
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

690
690
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

649
649
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws