'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

586 stemmen
'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

Club Brugge kon donderdagavond tot op één punt naderen van leider AA Gent, maar heeft die kans laten liggen. Het raakte in eigen stadion niet voorbij KRC Genk en moest al voor de derde wedstrijd op een rij vrede nemen met een gelijkspel. Na de 1-1 heeft Club amper één van zijn zes laatste matchen gewonnen.

Er waren echter andere zaken waar Ronny Deila zich meer zorgen om zal gemaakt hebben. Zo verloor Club na tien minuten al Kyriani Sabbe. De jonge rechtsachter had al voor de wedstrijd last van zijn enkel, probeerde het toch, maar moest uiteindelijk heel snel de strijd staken.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Opluchting voor Onyedika

Daardoor dreigt de spoeling op de rechtsback wel heel dun te worden, want momenteel blijft enkel Denis Odoi daar over. Het wordt voor Club dus hopen dat Sabbe niet te lang in de lappenmand zal liggen, maar daarover is momenteel nog geen duidelijkheid.

Die is er wel al over Raphael Onyedika. Ook de middenvelder liep donderdagavond een blessure op en bleef bij de rust in de kleedkamer, waardoor Casper Nielsen nog eens een helft mocht opdraven. Het Laatste Nieuws weet echter dat er Club opgelucht kan ademhalen.

Geen ernstige blessure

De Nigeriaan had in een duel zijn enkel omgeslagen, maar ernstig zou die blessure niet zijn. Deila zal dus snel weer kunnen rekenen op zijn nummer zes, al moet ook gezegd worden dat Eder Balanta later in de tweede helft meer dan degelijk inviel. Er zijn dus alternatieven op zijn positie.

Er wachten Club nog drie lastige opdrachten voor de interlandbreak eraan komt. Zondag krijgen ze al het bezoek van het dit seizoen verrassend sterke STVV, terwijl donderdag in de Conference League het Noorse Bodö/Glimt wacht. Nog eens drie dagen later keert Deila voor het eerst terug naar Sclessin voor een clash met Standard.

Zou Club een afwezigheid van Onyedika kunnen opvangen?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

108
108
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

43
43
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

79
79
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

659
659
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

117
117
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

210
210
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

165
165
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

148
148
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

263
263
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

173
173
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

510
510
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

249
249
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

234
234
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws