'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

586 stemmen
'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

Club Brugge kon donderdagavond tot op één punt naderen van leider AA Gent, maar heeft die kans laten liggen. Het raakte in eigen stadion niet voorbij KRC Genk en moest al voor de derde wedstrijd op een rij vrede nemen met een gelijkspel. Na de 1-1 heeft Club amper één van zijn zes laatste matchen gewonnen.

Er waren echter andere zaken waar Ronny Deila zich meer zorgen om zal gemaakt hebben. Zo verloor Club na tien minuten al Kyriani Sabbe. De jonge rechtsachter had al voor de wedstrijd last van zijn enkel, probeerde het toch, maar moest uiteindelijk heel snel de strijd staken.

LEES OOK: 'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Opluchting voor Onyedika

Daardoor dreigt de spoeling op de rechtsback wel heel dun te worden, want momenteel blijft enkel Denis Odoi daar over. Het wordt voor Club dus hopen dat Sabbe niet te lang in de lappenmand zal liggen, maar daarover is momenteel nog geen duidelijkheid.

Die is er wel al over Raphael Onyedika. Ook de middenvelder liep donderdagavond een blessure op en bleef bij de rust in de kleedkamer, waardoor Casper Nielsen nog eens een helft mocht opdraven. Het Laatste Nieuws weet echter dat er Club opgelucht kan ademhalen.

Geen ernstige blessure

De Nigeriaan had in een duel zijn enkel omgeslagen, maar ernstig zou die blessure niet zijn. Deila zal dus snel weer kunnen rekenen op zijn nummer zes, al moet ook gezegd worden dat Eder Balanta later in de tweede helft meer dan degelijk inviel. Er zijn dus alternatieven op zijn positie.

Er wachten Club nog drie lastige opdrachten voor de interlandbreak eraan komt. Zondag krijgen ze al het bezoek van het dit seizoen verrassend sterke STVV, terwijl donderdag in de Conference League het Noorse Bodö/Glimt wacht. Nog eens drie dagen later keert Deila voor het eerst terug naar Sclessin voor een clash met Standard.

Zou Club een afwezigheid van Onyedika kunnen opvangen?

Meest recent

KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

12
12
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

87
87
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

200
200
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

331
331
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

318
318
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

382
382
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

192
192
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

448
448
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

147
147
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

210
210
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

209
209
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

95
95
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

234
234
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

531
531
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

156
156
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

220
220
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

401
401
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

98
98
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

666
666
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

65
65
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

271
271
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

438
438
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1057
1057

Meer sportnieuws