'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

586 stemmen
'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

Club Brugge kon donderdagavond tot op één punt naderen van leider AA Gent, maar heeft die kans laten liggen. Het raakte in eigen stadion niet voorbij KRC Genk en moest al voor de derde wedstrijd op een rij vrede nemen met een gelijkspel. Na de 1-1 heeft Club amper één van zijn zes laatste matchen gewonnen.

Er waren echter andere zaken waar Ronny Deila zich meer zorgen om zal gemaakt hebben. Zo verloor Club na tien minuten al Kyriani Sabbe. De jonge rechtsachter had al voor de wedstrijd last van zijn enkel, probeerde het toch, maar moest uiteindelijk heel snel de strijd staken.

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Opluchting voor Onyedika

Daardoor dreigt de spoeling op de rechtsback wel heel dun te worden, want momenteel blijft enkel Denis Odoi daar over. Het wordt voor Club dus hopen dat Sabbe niet te lang in de lappenmand zal liggen, maar daarover is momenteel nog geen duidelijkheid.

Die is er wel al over Raphael Onyedika. Ook de middenvelder liep donderdagavond een blessure op en bleef bij de rust in de kleedkamer, waardoor Casper Nielsen nog eens een helft mocht opdraven. Het Laatste Nieuws weet echter dat er Club opgelucht kan ademhalen.

Geen ernstige blessure

De Nigeriaan had in een duel zijn enkel omgeslagen, maar ernstig zou die blessure niet zijn. Deila zal dus snel weer kunnen rekenen op zijn nummer zes, al moet ook gezegd worden dat Eder Balanta later in de tweede helft meer dan degelijk inviel. Er zijn dus alternatieven op zijn positie.

Er wachten Club nog drie lastige opdrachten voor de interlandbreak eraan komt. Zondag krijgen ze al het bezoek van het dit seizoen verrassend sterke STVV, terwijl donderdag in de Conference League het Noorse Bodö/Glimt wacht. Nog eens drie dagen later keert Deila voor het eerst terug naar Sclessin voor een clash met Standard.

Zou Club een afwezigheid van Onyedika kunnen opvangen?

Meest recent

'Miljoenen voor Anderlecht: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

0
0
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

65
65
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

36
36
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

316
316
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

52
52
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

245
245
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

39
39
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

69
69
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

123
123
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

249
249
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

73
73
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

791
791
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

211
211
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

283
283
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

427
427
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

88
88
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

531
531
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

109
109
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

292
292
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

156
156
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

296
296
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

88
88

Meer sportnieuws