'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

Club Brugge kon donderdagavond tot op één punt naderen van leider AA Gent, maar heeft die kans laten liggen. Het raakte in eigen stadion niet voorbij KRC Genk en moest al voor de derde wedstrijd op een rij vrede nemen met een gelijkspel. Na de 1-1 heeft Club amper één van zijn zes laatste matchen gewonnen.

Er waren echter andere zaken waar Ronny Deila zich meer zorgen om zal gemaakt hebben. Zo verloor Club na tien minuten al Kyriani Sabbe. De jonge rechtsachter had al voor de wedstrijd last van zijn enkel, probeerde het toch, maar moest uiteindelijk heel snel de strijd staken.

LEES OOK: Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Opluchting voor Onyedika

Daardoor dreigt de spoeling op de rechtsback wel heel dun te worden, want momenteel blijft enkel Denis Odoi daar over. Het wordt voor Club dus hopen dat Sabbe niet te lang in de lappenmand zal liggen, maar daarover is momenteel nog geen duidelijkheid.

Die is er wel al over Raphael Onyedika. Ook de middenvelder liep donderdagavond een blessure op en bleef bij de rust in de kleedkamer, waardoor Casper Nielsen nog eens een helft mocht opdraven. Het Laatste Nieuws weet echter dat er Club opgelucht kan ademhalen.

Geen ernstige blessure

De Nigeriaan had in een duel zijn enkel omgeslagen, maar ernstig zou die blessure niet zijn. Deila zal dus snel weer kunnen rekenen op zijn nummer zes, al moet ook gezegd worden dat Eder Balanta later in de tweede helft meer dan degelijk inviel. Er zijn dus alternatieven op zijn positie.

Er wachten Club nog drie lastige opdrachten voor de interlandbreak eraan komt. Zondag krijgen ze al het bezoek van het dit seizoen verrassend sterke STVV, terwijl donderdag in de Conference League het Noorse Bodö/Glimt wacht. Nog eens drie dagen later keert Deila voor het eerst terug naar Sclessin voor een clash met Standard.

Trending:

Vanaken waarschuwt nu al:
Vanaken waarschuwt nu al: "Het zal stevig worden"

Zou Club een afwezigheid van Onyedika kunnen opvangen?

Meest recent

Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

19
19
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

148
148
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

137
137
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

196
196
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

287
287
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

65
65
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

188
188
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

658
658
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

205
205
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

360
360
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

664
664
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

441
441
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

202
202
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1441
1441
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

150
150
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

635
635
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

167
167
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

792
792
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

288
288
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

682
682
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

259
259
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

855
855
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

683
683
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

999
999
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

671
671

Meer sportnieuws