'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge krijgt geruststellend nieuws uit ziekenboeg'

Club Brugge kon donderdagavond tot op één punt naderen van leider AA Gent, maar heeft die kans laten liggen. Het raakte in eigen stadion niet voorbij KRC Genk en moest al voor de derde wedstrijd op een rij vrede nemen met een gelijkspel. Na de 1-1 heeft Club amper één van zijn zes laatste matchen gewonnen.

Er waren echter andere zaken waar Ronny Deila zich meer zorgen om zal gemaakt hebben. Zo verloor Club na tien minuten al Kyriani Sabbe. De jonge rechtsachter had al voor de wedstrijd last van zijn enkel, probeerde het toch, maar moest uiteindelijk heel snel de strijd staken.

LEES OOK: 'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Opluchting voor Onyedika

Daardoor dreigt de spoeling op de rechtsback wel heel dun te worden, want momenteel blijft enkel Denis Odoi daar over. Het wordt voor Club dus hopen dat Sabbe niet te lang in de lappenmand zal liggen, maar daarover is momenteel nog geen duidelijkheid.

Die is er wel al over Raphael Onyedika. Ook de middenvelder liep donderdagavond een blessure op en bleef bij de rust in de kleedkamer, waardoor Casper Nielsen nog eens een helft mocht opdraven. Het Laatste Nieuws weet echter dat er Club opgelucht kan ademhalen.

Geen ernstige blessure

De Nigeriaan had in een duel zijn enkel omgeslagen, maar ernstig zou die blessure niet zijn. Deila zal dus snel weer kunnen rekenen op zijn nummer zes, al moet ook gezegd worden dat Eder Balanta later in de tweede helft meer dan degelijk inviel. Er zijn dus alternatieven op zijn positie.

Er wachten Club nog drie lastige opdrachten voor de interlandbreak eraan komt. Zondag krijgen ze al het bezoek van het dit seizoen verrassend sterke STVV, terwijl donderdag in de Conference League het Noorse Bodö/Glimt wacht. Nog eens drie dagen later keert Deila voor het eerst terug naar Sclessin voor een clash met Standard.

Zou Club een afwezigheid van Onyedika kunnen opvangen?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

64
64
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

107
107
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

176
176
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

78
78
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

62
62
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

67
67
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

50
50
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

47
47
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

55
55
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

171
171
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

184
184
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

320
320
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

194
194
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

169
169
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

285
285
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

88
88
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

182
182
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

276
276

Meer sportnieuws