Degryse ziet één groot probleemgeval bij Club Brugge

door
Degryse ziet één groot probleemgeval bij Club Brugge

Amper één van zijn laatste zes officiële wedstrijden kon Club Brugge winnen. Daarin trof Blauw-Zwart wel stevige tegenstanders als Osasuna, AA Gent, Besiktas, Anderlecht en KRC Genk, maar toch mag er van Club meer verwacht worden dan vier gelijke spelen en een nederlaag tegen die vijf teams.

Een bijkomende zorg voor Club is dat het in de laatste drie matchen, die telkens op 1-1 eindigden, offensief zijn wil niet voldoende kon doordrukken. Andreas Skov Olsen was wel nog regelmatig beslissend met zijn flitsen, maar de andere aanvallers stelden toch regelmatig teleur.

LEES OOK: Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Vragen bij Thiago

Vooral Igor Thiago moest al regelmatig kritiek slikken. De Braziliaanse zomeraanwinst werkt hard, maar is technisch niet perfect en scoort eigenlijk ook niet al te vlot. Zijn teller staat momenteel op zes goals in vijftien wedstrijden, maar daar zaten ook twee strafschoppen bij.

Ook Marc Degryse blijft zich vragen stellen. "Zonder te willen stellen dat Thiago 'een probleem' is, blijf ik mijn twijfels hebben of dat nu dé spits is voor Club Brugge", aldus de analist in Het Laatste Nieuws. "Hij heeft té veel matige periodes in een wedstrijd, té veel slechte acties, waardoor je moet gaan overwegen om hem uit de ploeg te halen. Maar dan denk ik: 'Het is wel héél vroeg in het seizoen om die jongen nu al zijn vertrouwen af te nemen.'"

Tijd voor Jutgla

Desondanks pleit Degryse er wel voor om Ferran Jutgla in de basis te gooien, al oppert hij ook dat de Spanjaard de plaats van Zinckernagel in zou nemen. Ook die had het de laatste wedstrijden moeilijker. Tegen Genk haalde Deila hem al naar de kant voor Jutgla en daarna ging Club beter voetballen.

De coach van Club zal de komende dagen wel knopen moeten doorhakken over zijn aanvallers. Hij zal ook hopen dat hij snel weer kan rekenen op Antonio Nusa, want het Noorse wonderkind kan met zijn dribbels ook altijd een opening forceren in een gesloten wedstrijd.

Moet Deila Thiago uit de basiself halen?

Meest recent

De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Kevin De Bruyne is terug, maar bij de Rode Duivels duikt daardoor meteen een nieuw probleem op. Zijn ...

8
8
De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

180
180
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

13
13
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

81
81
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

91
91
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

161
161
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

92
92
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

75
75
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

128
128
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

189
189
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

110
110
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

88
88
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

94
94
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

667
667
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

32
32
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

74
74
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

184
184
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

210
210
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

65
65
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

83
83
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

269
269
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

215
215
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

76
76
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

315
315
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

523
523

Meer sportnieuws