Degryse ziet één groot probleemgeval bij Club Brugge

678 stemmen
Degryse ziet één groot probleemgeval bij Club Brugge

Amper één van zijn laatste zes officiële wedstrijden kon Club Brugge winnen. Daarin trof Blauw-Zwart wel stevige tegenstanders als Osasuna, AA Gent, Besiktas, Anderlecht en KRC Genk, maar toch mag er van Club meer verwacht worden dan vier gelijke spelen en een nederlaag tegen die vijf teams.

Een bijkomende zorg voor Club is dat het in de laatste drie matchen, die telkens op 1-1 eindigden, offensief zijn wil niet voldoende kon doordrukken. Andreas Skov Olsen was wel nog regelmatig beslissend met zijn flitsen, maar de andere aanvallers stelden toch regelmatig teleur.

LEES OOK: 'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Vragen bij Thiago

Vooral Igor Thiago moest al regelmatig kritiek slikken. De Braziliaanse zomeraanwinst werkt hard, maar is technisch niet perfect en scoort eigenlijk ook niet al te vlot. Zijn teller staat momenteel op zes goals in vijftien wedstrijden, maar daar zaten ook twee strafschoppen bij.

Ook Marc Degryse blijft zich vragen stellen. "Zonder te willen stellen dat Thiago 'een probleem' is, blijf ik mijn twijfels hebben of dat nu dé spits is voor Club Brugge", aldus de analist in Het Laatste Nieuws. "Hij heeft té veel matige periodes in een wedstrijd, té veel slechte acties, waardoor je moet gaan overwegen om hem uit de ploeg te halen. Maar dan denk ik: 'Het is wel héél vroeg in het seizoen om die jongen nu al zijn vertrouwen af te nemen.'"

Tijd voor Jutgla

Desondanks pleit Degryse er wel voor om Ferran Jutgla in de basis te gooien, al oppert hij ook dat de Spanjaard de plaats van Zinckernagel in zou nemen. Ook die had het de laatste wedstrijden moeilijker. Tegen Genk haalde Deila hem al naar de kant voor Jutgla en daarna ging Club beter voetballen.

De coach van Club zal de komende dagen wel knopen moeten doorhakken over zijn aanvallers. Hij zal ook hopen dat hij snel weer kan rekenen op Antonio Nusa, want het Noorse wonderkind kan met zijn dribbels ook altijd een opening forceren in een gesloten wedstrijd.

Moet Deila Thiago uit de basiself halen?

Meest recent

'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

10
10
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

10
10
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

51
51
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

25
25
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

133
133
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

116
116
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

467
467
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

127
127
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

52
52
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

51
51
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

329
329
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

541
541
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

45
45
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

432
432
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

124
124
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

51
51
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

246
246
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

49
49
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

232
232
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

648
648
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

204
204
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

459
459
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78

Meer sportnieuws