Degryse ziet één groot probleemgeval bij Club Brugge

678 stemmen
Degryse ziet één groot probleemgeval bij Club Brugge

Amper één van zijn laatste zes officiële wedstrijden kon Club Brugge winnen. Daarin trof Blauw-Zwart wel stevige tegenstanders als Osasuna, AA Gent, Besiktas, Anderlecht en KRC Genk, maar toch mag er van Club meer verwacht worden dan vier gelijke spelen en een nederlaag tegen die vijf teams.

Een bijkomende zorg voor Club is dat het in de laatste drie matchen, die telkens op 1-1 eindigden, offensief zijn wil niet voldoende kon doordrukken. Andreas Skov Olsen was wel nog regelmatig beslissend met zijn flitsen, maar de andere aanvallers stelden toch regelmatig teleur.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Vragen bij Thiago

Vooral Igor Thiago moest al regelmatig kritiek slikken. De Braziliaanse zomeraanwinst werkt hard, maar is technisch niet perfect en scoort eigenlijk ook niet al te vlot. Zijn teller staat momenteel op zes goals in vijftien wedstrijden, maar daar zaten ook twee strafschoppen bij.

Ook Marc Degryse blijft zich vragen stellen. "Zonder te willen stellen dat Thiago 'een probleem' is, blijf ik mijn twijfels hebben of dat nu dé spits is voor Club Brugge", aldus de analist in Het Laatste Nieuws. "Hij heeft té veel matige periodes in een wedstrijd, té veel slechte acties, waardoor je moet gaan overwegen om hem uit de ploeg te halen. Maar dan denk ik: 'Het is wel héél vroeg in het seizoen om die jongen nu al zijn vertrouwen af te nemen.'"

Tijd voor Jutgla

Desondanks pleit Degryse er wel voor om Ferran Jutgla in de basis te gooien, al oppert hij ook dat de Spanjaard de plaats van Zinckernagel in zou nemen. Ook die had het de laatste wedstrijden moeilijker. Tegen Genk haalde Deila hem al naar de kant voor Jutgla en daarna ging Club beter voetballen.

De coach van Club zal de komende dagen wel knopen moeten doorhakken over zijn aanvallers. Hij zal ook hopen dat hij snel weer kan rekenen op Antonio Nusa, want het Noorse wonderkind kan met zijn dribbels ook altijd een opening forceren in een gesloten wedstrijd.

Moet Deila Thiago uit de basiself halen?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

86
86
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

216
216
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

835
835
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

97
97
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

151
151
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

62
62
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

68
68
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

161
161
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

188
188
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

157
157
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

383
383
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

201
201
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

857
857
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

521
521
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws