Toptalent ontploft eindelijk bij RWDM: "Niet altijd makkelijk gehad"

135
Toptalent ontploft eindelijk bij RWDM:

De aanloop naar de eerste Zwanzederby op het hoogste niveau was allesbehalve ideaal, met veel protest tegen het vroege aanvangsuur en op woensdagnacht zware rellen tussen de twee supportersclans in Sint-Gillis. Op het veld serveerden RWDM en Union donderdagavond uiteindelijk wel spektakel.

Het waren uiteindelijk wel de bezoekers die aan het langste eind trokken, want dankzij een goal van Lapoussin diep in blessuretijd haalde Union het nog met 2-3. RWDM slaagde er echter wel in om het zijn buur zeer lastig te maken en dat had eigenlijk niemand zien aankomen.

Dwomoh als uitblinker

Vroeg in het seizoen kreeg de promovendus nog pandoeringen van Genk (0-4) en Club Brugge (7-1), maar nu slagen ze er alsmaar meer in om het de topclubs lastig te maken. Vorig weekend pakten ze bijvoorbeeld nog een punt op Antwerp. Na een woelige zomer begint de promovendus alsmaar beter te draaien.

Tegen Union was dat met Pierre Dwomoh op het middenveld. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder had met een assist en een goal een zeer groot aandeel in de knappe remonte van zijn ploeg, die in het slot van de eerste helft nog terugkwam van 0-2 naar 2-2.

Moeilijke periode

"Het was mijn eerste doelpunt in mijn profcarrière. Dan komen er heel veel emoties bij kijken. Ik heb het niet altijd makkelijk gehad. Vandaar dat ik emotioneel was. Ik moet ook God bedanken", vertelde Dwomoh daarover aan DAZN/Eleven.

Dwomoh geldt al jaren als een toptalent en kwam als amper 15-jarige al in de A-kern van KRC Genk. Na een incident met beloftentrainer Hans Somers werd hij echter al vrij snel weer verbannen, waarop hij naar Antwerp trok. Daar begon hij sterk, maar werd hij door Mark van Bommel snel opzijgeschoven. Vorig seizoen werden uitleenbeurten aan Braga en KV Oostende geen succes. Lanceert hij nu eindelijk zijn carrière helemaal?

Zal Dwomoh nu eindelijk wel helemaal doorbreken?

Meest recent

Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

1
1
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

5
5
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

51
51
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

69
69
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

116
116
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

155
155
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

72
72
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

180
180
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

88
88
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

164
164
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

46
46
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

75
75
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

372
372
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

259
259
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

215
215
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

978
978
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

391
391
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

161
161
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

204
204
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232

Meer sportnieuws