'Zidane wijst voorstel af en neemt toekomstbeslissing'

stemmen
'Zidane wijst voorstel af en neemt toekomstbeslissing'

Met drie keer de Champions League op zijn palmares is Zinedine Zidane één van de meest succesvolle trainers van deze eeuw, maar intussen zit de 51-jarige Fransman al meer dan twee jaar zonder club. In de zomer van 2021 zwaaide hij af bij Real Madrid, sindsdien zagen we hem niet meer terug in een dug-out.

Lange tijd had Zidane zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach, maar die droom moest hij voorlopig laten varen. Hij had gehoopt om na het WK in Qatar over te kunnen nemen van zijn ex-ploegmaat Didier Deschamps, maar uiteindelijk verlengde die na het toernooi toch zijn contract.

LEES OOK: 'Rigaux gaat meteen voor JPL-knaltransfer bij Feyenoord'

Marseille krijgt 'non' van Zidane

De voorbije jaren kreeg Zidane nog de nodige voorstellen, maar die konden hem niet overtuigen. Zo flirtte Paris Saint-Germain lange tijd met de legende, maar de liefde werd nooit beantwoord. Ook een andere Franse club ving nu bot, want Mundo Deportivo stelt dat ook Olympique Marseille deze week geprobeerd heeft om Zidane te verleiden.

De Franse traditieclub nam contact op met Zizou na het plotse vertrek van trainer Marcelino, maar ving bot en stelde uiteindelijk Gennaro Gattuso aan als trainer. Voorlopig blijft Zidane dus werkloos thuis zitten, maar dat zou niet noodzakelijk lang het geval hoeven te zijn.

Terug naar Real?

Hij zou zich nog steeds volgens Mundo Deportivo namelijk voorgenomen hebben om ten laatste volgend seizoen weer aan de slag te gaan. Alleen is het nog niet duidelijk waar dat dan zou moeten zijn. Eén van zijn voorkeursbestemmingen zou een derde ambtstermijn bij Real Madrid zijn.

De Koninklijke gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe coach, want Carlo Ancelotti gaat dan normaliter aan de slag als bondscoach van Brazilië. Zidane, die Real al coachte van januari 2016 tot de zomer van 2018 en van maart 2019 tot de zomer van 2021, zou zich wel kandidaat willen stellen. Real lijkt momenteel echter andere opties te bestuderen, zoals bijvoorbeeld Xabi Alonso (Bayer Leverkusen).

Moet Real Madrid een terugkeer van Zidane overwegen?

Meest recent

‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

9
9
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

9
9
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

88
88
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

119
119
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

128
128
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

101
101
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

144
144
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

304
304
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

583
583
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

33
33
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

577
577
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

169
169
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

117
117
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

177
177
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

151
151
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

60
60
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

97
97
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

136
136
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

56
56
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

210
210
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

176
176
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

132
132
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

292
292
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

222
222
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

33
33

Meer sportnieuws