Jaecques spreekt klare taal over transferdossier Vermeeren

door
Jaecques spreekt klare taal over transferdossier Vermeeren

Antwerp beleefde de voorbije weken enkele teleurstellende avonden. Dat was bijvoorbeeld het geval bij de 5-0-pandoering tegen FC Barcelona in de Champions League of de 0-0 woensdagavond nog tegen AA Gent. In beide wedstrijden was Arthur Vermeeren echter wel een schaars lichtpunt.

De middenvelder is nog altijd maar 18 jaar oud, maar haalt nu al een waanzinnig niveau. Hij wordt in de media gelinkt aan talloze grootmachten, met FC Barcelona en Manchester United als meest nadrukkelijk genoemde namen. Volgens Sacha Tavolieri bood Borussia Dortmund begin augustus zelfs al 27 miljoen euro voor het goudhaantje.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Antwerp wou Vermeeren deze zomer niet laten gaan

In de podcast MIDMID was Antwerp-CEO Sven Jaecques te gast en hij speelde open kaart over het transferdossier van Vermeeren. Daarbij ontkende hij niet dat er in de zomer al concrete interesse was. "Laat ons zeggen dat we nu absoluut wilden dat Arthur bij ons bleef. We stonden wel open om te onderhandelen en zelfs tot een akkoord te komen, maar een direct vertrek was niet aan de orde", klonk het.

Antwerp was dus enkel geïnteresseerd om een deal te sluiten waarbij de transfer pas volgende zomer zou doorgaan of Vermeeren nog een jaartje op huurbasis zou blijven. "Dat lag moeilijker", aldus Jaecques. "Ik begrijp dat ook wel. Als ploegen zoveel moeten geven, willen ze hem direct voor zichzelf of hem al op een hoger niveau plaatsen dan het Antwerp van vandaag."

Europese topclubs informeren massaal

Ondanks het vermeende bod van Dortmund en de interesse van Barça en Man Utd bleef het in de zomer wel vrij rustig rond de toekomst van Vermeeren. Een stormloop voor een transfer kwam er nog niet, ondanks zijn sterke prestaties. Jaecques vermoedt dat die er wel nog zal komen.

"Bijna elke Europese topclub heeft al geïnformeerd en volgt die jongen", verzekert hij. "Dat wil niet zeggen dat ze allemaal ooit een bod zullen doen. Sommigen gaan al iets verder dan anderen. Ik denk dat dit zo'n geval is waarbij als één ploeg echt doorpakt, de anderen ook zullen komen. Op dit moment kijken ze allemaal de kat uit de boom, want zolang er niemand doorpakt hebben ze tijd."

Zal Vermeeren volgende zomer al klaar zijn voor een transfer?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

9
9
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

3
3
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

135
135
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

26
26
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

83
83
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

124
124
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

29
29
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

45
45
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

280
280
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

64
64
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

86
86
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

272
272
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

282
282
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

49
49
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

139
139
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

222
222
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

67
67
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

194
194
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

122
122
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

102
102
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

100
100
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

105
105
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

255
255

Meer sportnieuws