Jaecques spreekt klare taal over transferdossier Vermeeren

door
Jaecques spreekt klare taal over transferdossier Vermeeren

Antwerp beleefde de voorbije weken enkele teleurstellende avonden. Dat was bijvoorbeeld het geval bij de 5-0-pandoering tegen FC Barcelona in de Champions League of de 0-0 woensdagavond nog tegen AA Gent. In beide wedstrijden was Arthur Vermeeren echter wel een schaars lichtpunt.

De middenvelder is nog altijd maar 18 jaar oud, maar haalt nu al een waanzinnig niveau. Hij wordt in de media gelinkt aan talloze grootmachten, met FC Barcelona en Manchester United als meest nadrukkelijk genoemde namen. Volgens Sacha Tavolieri bood Borussia Dortmund begin augustus zelfs al 27 miljoen euro voor het goudhaantje.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Antwerp wou Vermeeren deze zomer niet laten gaan

In de podcast MIDMID was Antwerp-CEO Sven Jaecques te gast en hij speelde open kaart over het transferdossier van Vermeeren. Daarbij ontkende hij niet dat er in de zomer al concrete interesse was. "Laat ons zeggen dat we nu absoluut wilden dat Arthur bij ons bleef. We stonden wel open om te onderhandelen en zelfs tot een akkoord te komen, maar een direct vertrek was niet aan de orde", klonk het.

Antwerp was dus enkel geïnteresseerd om een deal te sluiten waarbij de transfer pas volgende zomer zou doorgaan of Vermeeren nog een jaartje op huurbasis zou blijven. "Dat lag moeilijker", aldus Jaecques. "Ik begrijp dat ook wel. Als ploegen zoveel moeten geven, willen ze hem direct voor zichzelf of hem al op een hoger niveau plaatsen dan het Antwerp van vandaag."

Europese topclubs informeren massaal

Ondanks het vermeende bod van Dortmund en de interesse van Barça en Man Utd bleef het in de zomer wel vrij rustig rond de toekomst van Vermeeren. Een stormloop voor een transfer kwam er nog niet, ondanks zijn sterke prestaties. Jaecques vermoedt dat die er wel nog zal komen.

"Bijna elke Europese topclub heeft al geïnformeerd en volgt die jongen", verzekert hij. "Dat wil niet zeggen dat ze allemaal ooit een bod zullen doen. Sommigen gaan al iets verder dan anderen. Ik denk dat dit zo'n geval is waarbij als één ploeg echt doorpakt, de anderen ook zullen komen. Op dit moment kijken ze allemaal de kat uit de boom, want zolang er niemand doorpakt hebben ze tijd."

Zal Vermeeren volgende zomer al klaar zijn voor een transfer?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

79
79
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

58
58
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

29
29
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

22
22
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

16
16
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

126
126
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

56
56
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

93
93
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

139
139
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

106
106
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

12
12
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

387
387
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

149
149
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

115
115
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

217
217
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

258
258
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

140
140
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

354
354
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

130
130

Meer sportnieuws