Jaecques spreekt klare taal over transferdossier Vermeeren

236 stemmen
Jaecques spreekt klare taal over transferdossier Vermeeren

Antwerp beleefde de voorbije weken enkele teleurstellende avonden. Dat was bijvoorbeeld het geval bij de 5-0-pandoering tegen FC Barcelona in de Champions League of de 0-0 woensdagavond nog tegen AA Gent. In beide wedstrijden was Arthur Vermeeren echter wel een schaars lichtpunt.

De middenvelder is nog altijd maar 18 jaar oud, maar haalt nu al een waanzinnig niveau. Hij wordt in de media gelinkt aan talloze grootmachten, met FC Barcelona en Manchester United als meest nadrukkelijk genoemde namen. Volgens Sacha Tavolieri bood Borussia Dortmund begin augustus zelfs al 27 miljoen euro voor het goudhaantje.

LEES OOK: Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Antwerp wou Vermeeren deze zomer niet laten gaan

In de podcast MIDMID was Antwerp-CEO Sven Jaecques te gast en hij speelde open kaart over het transferdossier van Vermeeren. Daarbij ontkende hij niet dat er in de zomer al concrete interesse was. "Laat ons zeggen dat we nu absoluut wilden dat Arthur bij ons bleef. We stonden wel open om te onderhandelen en zelfs tot een akkoord te komen, maar een direct vertrek was niet aan de orde", klonk het.

Antwerp was dus enkel geïnteresseerd om een deal te sluiten waarbij de transfer pas volgende zomer zou doorgaan of Vermeeren nog een jaartje op huurbasis zou blijven. "Dat lag moeilijker", aldus Jaecques. "Ik begrijp dat ook wel. Als ploegen zoveel moeten geven, willen ze hem direct voor zichzelf of hem al op een hoger niveau plaatsen dan het Antwerp van vandaag."

Europese topclubs informeren massaal

Ondanks het vermeende bod van Dortmund en de interesse van Barça en Man Utd bleef het in de zomer wel vrij rustig rond de toekomst van Vermeeren. Een stormloop voor een transfer kwam er nog niet, ondanks zijn sterke prestaties. Jaecques vermoedt dat die er wel nog zal komen.

"Bijna elke Europese topclub heeft al geïnformeerd en volgt die jongen", verzekert hij. "Dat wil niet zeggen dat ze allemaal ooit een bod zullen doen. Sommigen gaan al iets verder dan anderen. Ik denk dat dit zo'n geval is waarbij als één ploeg echt doorpakt, de anderen ook zullen komen. Op dit moment kijken ze allemaal de kat uit de boom, want zolang er niemand doorpakt hebben ze tijd."

Zal Vermeeren volgende zomer al klaar zijn voor een transfer?

Meest recent

Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

7
7
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

180
180
Vermeeren (met nieuwe look) verbaast vriend en vijand bij Leipzig

Nu Mark van Bommel het roer heeft overgenomen als bondscoach, mag een aantal kandidaat-Rode Duivels ...

223
223
'Concurrentie gruwt: Arsenal pakt uit met nieuwe sterspeler'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

165
165
Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee ...

151
151
Onyedika vertrekt na 183 duels: Club vangt aardige som

Club Brugge heeft afscheid genomen van één van zijn vaste krachten. Zondagnamiddag ...

188
188
Romelu Lukaku brengt met zinderende video fans tot kookpunt

De situatie van Romelu Lukaku is nog steeds hoogst onzeker. De aanvaller kende een sterk WK, maar ...

130
130
Groot Arsenal-debuut Tzolis: Engelse pers deelt cijfer uit

Christos Tzolis versierde in het tussenseizoen een droomtransfer naar Arsenal FC. Zaterdag mocht hij ...

363
363
Anderlecht titelkandidaat? Analist doet voorspelling

RSC Anderlecht is in de Europese voorrondes goed begonnen aan het nieuwe seizoen. De vraag is nu ...

614
614
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

757
757
Net rond Infantino sluit zich: "Achterkamertjesachtige deal"

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

309
309
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

712
712
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

501
501
‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

204
204
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

170
170
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

270
270
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

264
264
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

177
177
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

353
353
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

333
333
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

53
53
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

837
837
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

617
617
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

1551
1551

Meer sportnieuws