Jaecques spreekt klare taal over transferdossier Vermeeren

stemmen
Jaecques spreekt klare taal over transferdossier Vermeeren

Antwerp beleefde de voorbije weken enkele teleurstellende avonden. Dat was bijvoorbeeld het geval bij de 5-0-pandoering tegen FC Barcelona in de Champions League of de 0-0 woensdagavond nog tegen AA Gent. In beide wedstrijden was Arthur Vermeeren echter wel een schaars lichtpunt.

De middenvelder is nog altijd maar 18 jaar oud, maar haalt nu al een waanzinnig niveau. Hij wordt in de media gelinkt aan talloze grootmachten, met FC Barcelona en Manchester United als meest nadrukkelijk genoemde namen. Volgens Sacha Tavolieri bood Borussia Dortmund begin augustus zelfs al 27 miljoen euro voor het goudhaantje.

LEES OOK: WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Antwerp wou Vermeeren deze zomer niet laten gaan

In de podcast MIDMID was Antwerp-CEO Sven Jaecques te gast en hij speelde open kaart over het transferdossier van Vermeeren. Daarbij ontkende hij niet dat er in de zomer al concrete interesse was. "Laat ons zeggen dat we nu absoluut wilden dat Arthur bij ons bleef. We stonden wel open om te onderhandelen en zelfs tot een akkoord te komen, maar een direct vertrek was niet aan de orde", klonk het.

Antwerp was dus enkel geïnteresseerd om een deal te sluiten waarbij de transfer pas volgende zomer zou doorgaan of Vermeeren nog een jaartje op huurbasis zou blijven. "Dat lag moeilijker", aldus Jaecques. "Ik begrijp dat ook wel. Als ploegen zoveel moeten geven, willen ze hem direct voor zichzelf of hem al op een hoger niveau plaatsen dan het Antwerp van vandaag."

Europese topclubs informeren massaal

Ondanks het vermeende bod van Dortmund en de interesse van Barça en Man Utd bleef het in de zomer wel vrij rustig rond de toekomst van Vermeeren. Een stormloop voor een transfer kwam er nog niet, ondanks zijn sterke prestaties. Jaecques vermoedt dat die er wel nog zal komen.

"Bijna elke Europese topclub heeft al geïnformeerd en volgt die jongen", verzekert hij. "Dat wil niet zeggen dat ze allemaal ooit een bod zullen doen. Sommigen gaan al iets verder dan anderen. Ik denk dat dit zo'n geval is waarbij als één ploeg echt doorpakt, de anderen ook zullen komen. Op dit moment kijken ze allemaal de kat uit de boom, want zolang er niemand doorpakt hebben ze tijd."

Zal Vermeeren volgende zomer al klaar zijn voor een transfer?

Meest recent

‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

5
5
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

8
8
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

77
77
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

115
115
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

123
123
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

96
96
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

140
140
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

298
298
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

569
569
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

33
33
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

571
571
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

167
167
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

116
116
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

173
173
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

150
150
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

60
60
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

97
97
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

134
134
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

56
56
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

210
210
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

175
175
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

132
132
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

290
290
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

221
221
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

33
33

Meer sportnieuws