Vermeeren en Keita kritisch voor AA Gent: "Beetje veel"

door
Vermeeren en Keita kritisch voor AA Gent:

Royal Antwerp FC - AA Gent was net als Anderlecht-Club Brugge een teleurstellende topper. Dat had vooral te maken met de instelling van AA Gent. De troepen van Hein Vanhaezebrouck speelden met een laag blok en Antwerp mist de nodige creativiteit. Bij de Great Old waren ze verrast door AA Gent.

LEES OOK: 'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Aanvallend probleem

AA Gent parkeerde een beetje de bus in Antwerpen. Ze kregen een aantal kansjes op de counter, terwijl Antwerp dit seizoen heel veel moeite heeft om gesloten defensies open te breken. Het gemis van Calvin Stengs is groot. Vanuit het middenveld komt er toch te weinig creativiteit en we haalden het al aan: als Vincent Janssen het niet beslist, heeft Mark van Bommel een probleem.

Arthur Vermeeren was verbaasd door de aanpak van Gent. "Wij wilden voetballen en zij zakten een beetje terug. Een beetje veel. Het was verrassend, want je denkt toch dat de leider in de competitie ook wil voetballen. We moeten vooral de laatste pass beter verzorgen en iets sneller handelen in de zone van de waarheid. Nu moeten we als ploeg samenzitten en kijken wat er mogelijk is om ook dit soort wedstrijden te winnen", zei hij bij DAZN.

Kopie van RWDM

Mandela Keita, die zeer sterk inviel, zag dat Antwerp weer een defensief ingestelde ploeg voor zich kreeg. "Iedereen had gent op een andere manier verwacht. We dachten dat ze zouden pressen, maar het was duidelijk een kopie van RWDM."

Antwerp kwam in drie van de acht wedstrijden in de competitie niet tot scoren. In twee andere duels trof het maar één keer raak. Het is duidelijk dat Antwerp aanvallend nog veel progressie moet maken.

Heeft Antwerp aanvallend een probleem?

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

70
70
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

113
113
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

34
34
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

65
65
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

42
42
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

265
265
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

268
268
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

150
150
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

66
66
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

221
221
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

140
140
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

431
431
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

75
75
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

61
61
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

69
69
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

302
302
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

288
288
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

46
46
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

245
245
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

152
152
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

455
455
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

285
285
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1483
1483
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

461
461

Meer sportnieuws