Vermeeren en Keita kritisch voor AA Gent: "Beetje veel"

door
Vermeeren en Keita kritisch voor AA Gent:

Royal Antwerp FC - AA Gent was net als Anderlecht-Club Brugge een teleurstellende topper. Dat had vooral te maken met de instelling van AA Gent. De troepen van Hein Vanhaezebrouck speelden met een laag blok en Antwerp mist de nodige creativiteit. Bij de Great Old waren ze verrast door AA Gent.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Aanvallend probleem

AA Gent parkeerde een beetje de bus in Antwerpen. Ze kregen een aantal kansjes op de counter, terwijl Antwerp dit seizoen heel veel moeite heeft om gesloten defensies open te breken. Het gemis van Calvin Stengs is groot. Vanuit het middenveld komt er toch te weinig creativiteit en we haalden het al aan: als Vincent Janssen het niet beslist, heeft Mark van Bommel een probleem.

Arthur Vermeeren was verbaasd door de aanpak van Gent. "Wij wilden voetballen en zij zakten een beetje terug. Een beetje veel. Het was verrassend, want je denkt toch dat de leider in de competitie ook wil voetballen. We moeten vooral de laatste pass beter verzorgen en iets sneller handelen in de zone van de waarheid. Nu moeten we als ploeg samenzitten en kijken wat er mogelijk is om ook dit soort wedstrijden te winnen", zei hij bij DAZN.

Kopie van RWDM

Mandela Keita, die zeer sterk inviel, zag dat Antwerp weer een defensief ingestelde ploeg voor zich kreeg. "Iedereen had gent op een andere manier verwacht. We dachten dat ze zouden pressen, maar het was duidelijk een kopie van RWDM."

Antwerp kwam in drie van de acht wedstrijden in de competitie niet tot scoren. In twee andere duels trof het maar één keer raak. Het is duidelijk dat Antwerp aanvallend nog veel progressie moet maken.

Heeft Antwerp aanvallend een probleem?

Meest recent

"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

2
2
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

14
14
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

52
52
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

135
135
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

35
35
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

105
105
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

52
52
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

397
397
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

239
239
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

252
252
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

228
228
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

446
446
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

262
262
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

50
50
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

166
166
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

85
85
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

555
555
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

167
167
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

98
98
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

174
174
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

59
59
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

423
423
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

506
506
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

150
150
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

238
238

Meer sportnieuws