Vermeeren en Keita kritisch voor AA Gent: "Beetje veel"

361
Vermeeren en Keita kritisch voor AA Gent:

Royal Antwerp FC - AA Gent was net als Anderlecht-Club Brugge een teleurstellende topper. Dat had vooral te maken met de instelling van AA Gent. De troepen van Hein Vanhaezebrouck speelden met een laag blok en Antwerp mist de nodige creativiteit. Bij de Great Old waren ze verrast door AA Gent.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Aanvallend probleem

AA Gent parkeerde een beetje de bus in Antwerpen. Ze kregen een aantal kansjes op de counter, terwijl Antwerp dit seizoen heel veel moeite heeft om gesloten defensies open te breken. Het gemis van Calvin Stengs is groot. Vanuit het middenveld komt er toch te weinig creativiteit en we haalden het al aan: als Vincent Janssen het niet beslist, heeft Mark van Bommel een probleem.

Arthur Vermeeren was verbaasd door de aanpak van Gent. "Wij wilden voetballen en zij zakten een beetje terug. Een beetje veel. Het was verrassend, want je denkt toch dat de leider in de competitie ook wil voetballen. We moeten vooral de laatste pass beter verzorgen en iets sneller handelen in de zone van de waarheid. Nu moeten we als ploeg samenzitten en kijken wat er mogelijk is om ook dit soort wedstrijden te winnen", zei hij bij DAZN.

Kopie van RWDM

Mandela Keita, die zeer sterk inviel, zag dat Antwerp weer een defensief ingestelde ploeg voor zich kreeg. "Iedereen had gent op een andere manier verwacht. We dachten dat ze zouden pressen, maar het was duidelijk een kopie van RWDM."

Antwerp kwam in drie van de acht wedstrijden in de competitie niet tot scoren. In twee andere duels trof het maar één keer raak. Het is duidelijk dat Antwerp aanvallend nog veel progressie moet maken.

Heeft Antwerp aanvallend een probleem?

Meest recent

Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

0
0
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

3
3
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

32
32
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

88
88
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

48
48
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

49
49
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

499
499
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

110
110
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

66
66
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

30
30
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

332
332
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

355
355
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

335
335
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

303
303
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

76
76
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

339
339
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

114
114
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

128
128
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

319
319
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

203
203
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61

Meer sportnieuws