Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie

258
Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie

Anderlecht was de voorbije maanden zeer druk in de weer met het versterken van zijn elftal en wist uiteindelijk twaalf nieuwe spelers aan boord te halen. Nu de transferperiode voorbij is, wordt de focus verlegd naar het bestendigen van het materiaal dat er al is. Zo tekende Yari Verschaeren onlangs al een nieuw contract en nu volgt er weer een contractverlenging.

Deze keer is het Moussa N'Diaye die ingestemd heeft met een langer verblijf in het Lotto Park. De linksachter lapte nog twee seizoenen bij zijn bestaande overeenkomst en ligt daardoor voortaan vast tot 2027.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

N'Diaye wil nog veel bijleren

"Ik ben erg blij met deze contractverlenging, omdat ik gewoon erg fier ben om voor RSC Anderlecht te spelen en omdat ik nog veel wil bereiken met deze club", reageert N'Diaye op het nieuws. "Ik voel me hier goed en ik voel veel vertrouwen. Tegelijkertijd ben ik nog jong en wil ik vooral nog veel bijleren om zo ook de ploeg steeds beter te kunnen helpen."

Met zijn nieuwe contract wordt N'Diaye beloond voor zijn bliksemsnelle ontwikkeling. Anderlecht haalde de 21-jarige Senegalees vorige zomer pas transfervrij weg bij FC Barcelona, waar hij niet verder geraakt was dan de B-ploeg. Bij Paars-Wit kwam hij sneller dan verwacht in het basiselftal.

Vaste waarde onder Riemer

Sindsdien kwam N'Diaye al 32 keer uit voor Anderlecht, waarbij hij goed was voor één goal en drie assists. Dit seizoen is hij een vaste waarde in de opstelling van Brian Riemer, ook al kreeg hij er met Ludwig Augustinsson in de zomer een stevige concurrent bij. N'Diaye miste tot dusver enkel de wedstrijd tegen Club Brugge met een stijve nek.

Ook op internationaal vlak lijkt er N'Diaye nog een mooie toekomst te wachten. Hij werd vorige winter op het laatste moment nog toegevoegd aan de Senegalese WK-selectie na het uitvallen van Sadio Mané, al kwam hij in Qatar uiteindelijk niet in actie. Sindsdien werd de jongeling ook niet meer opgeroepen.

Goede zet van Anderlecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

34
34
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

48
48
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

20
20
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

160
160
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

186
186
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

113
113
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

103
103
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

99
99
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

163
163
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

160
160
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1403
1403
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

333
333
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

281
281
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

286
286
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

218
218
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

231
231
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

103
103
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

78
78
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

130
130
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

343
343
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

206
206

Meer sportnieuws