Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie

258 stemmen
Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie

Anderlecht was de voorbije maanden zeer druk in de weer met het versterken van zijn elftal en wist uiteindelijk twaalf nieuwe spelers aan boord te halen. Nu de transferperiode voorbij is, wordt de focus verlegd naar het bestendigen van het materiaal dat er al is. Zo tekende Yari Verschaeren onlangs al een nieuw contract en nu volgt er weer een contractverlenging.

Deze keer is het Moussa N'Diaye die ingestemd heeft met een langer verblijf in het Lotto Park. De linksachter lapte nog twee seizoenen bij zijn bestaande overeenkomst en ligt daardoor voortaan vast tot 2027.

LEES OOK: 'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

N'Diaye wil nog veel bijleren

"Ik ben erg blij met deze contractverlenging, omdat ik gewoon erg fier ben om voor RSC Anderlecht te spelen en omdat ik nog veel wil bereiken met deze club", reageert N'Diaye op het nieuws. "Ik voel me hier goed en ik voel veel vertrouwen. Tegelijkertijd ben ik nog jong en wil ik vooral nog veel bijleren om zo ook de ploeg steeds beter te kunnen helpen."

Met zijn nieuwe contract wordt N'Diaye beloond voor zijn bliksemsnelle ontwikkeling. Anderlecht haalde de 21-jarige Senegalees vorige zomer pas transfervrij weg bij FC Barcelona, waar hij niet verder geraakt was dan de B-ploeg. Bij Paars-Wit kwam hij sneller dan verwacht in het basiselftal.

Vaste waarde onder Riemer

Sindsdien kwam N'Diaye al 32 keer uit voor Anderlecht, waarbij hij goed was voor één goal en drie assists. Dit seizoen is hij een vaste waarde in de opstelling van Brian Riemer, ook al kreeg hij er met Ludwig Augustinsson in de zomer een stevige concurrent bij. N'Diaye miste tot dusver enkel de wedstrijd tegen Club Brugge met een stijve nek.

Ook op internationaal vlak lijkt er N'Diaye nog een mooie toekomst te wachten. Hij werd vorige winter op het laatste moment nog toegevoegd aan de Senegalese WK-selectie na het uitvallen van Sadio Mané, al kwam hij in Qatar uiteindelijk niet in actie. Sindsdien werd de jongeling ook niet meer opgeroepen.

Goede zet van Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

111
111
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

82
82
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

74
74
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

226
226
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

84
84
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

29
29
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

131
131
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

182
182
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

371
371
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

201
201
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

357
357
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

108
108
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

270
270
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

241
241
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

205
205
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

321
321
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1227
1227
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

278
278
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

130
130
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

352
352
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

85
85
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

352
352
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

304
304
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

357
357
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

333
333
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

215
215

Meer sportnieuws