Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie

door
Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie

Anderlecht was de voorbije maanden zeer druk in de weer met het versterken van zijn elftal en wist uiteindelijk twaalf nieuwe spelers aan boord te halen. Nu de transferperiode voorbij is, wordt de focus verlegd naar het bestendigen van het materiaal dat er al is. Zo tekende Yari Verschaeren onlangs al een nieuw contract en nu volgt er weer een contractverlenging.

Deze keer is het Moussa N'Diaye die ingestemd heeft met een langer verblijf in het Lotto Park. De linksachter lapte nog twee seizoenen bij zijn bestaande overeenkomst en ligt daardoor voortaan vast tot 2027.

LEES OOK: Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

N'Diaye wil nog veel bijleren

"Ik ben erg blij met deze contractverlenging, omdat ik gewoon erg fier ben om voor RSC Anderlecht te spelen en omdat ik nog veel wil bereiken met deze club", reageert N'Diaye op het nieuws. "Ik voel me hier goed en ik voel veel vertrouwen. Tegelijkertijd ben ik nog jong en wil ik vooral nog veel bijleren om zo ook de ploeg steeds beter te kunnen helpen."

Met zijn nieuwe contract wordt N'Diaye beloond voor zijn bliksemsnelle ontwikkeling. Anderlecht haalde de 21-jarige Senegalees vorige zomer pas transfervrij weg bij FC Barcelona, waar hij niet verder geraakt was dan de B-ploeg. Bij Paars-Wit kwam hij sneller dan verwacht in het basiselftal.

Vaste waarde onder Riemer

Sindsdien kwam N'Diaye al 32 keer uit voor Anderlecht, waarbij hij goed was voor één goal en drie assists. Dit seizoen is hij een vaste waarde in de opstelling van Brian Riemer, ook al kreeg hij er met Ludwig Augustinsson in de zomer een stevige concurrent bij. N'Diaye miste tot dusver enkel de wedstrijd tegen Club Brugge met een stijve nek.

Ook op internationaal vlak lijkt er N'Diaye nog een mooie toekomst te wachten. Hij werd vorige winter op het laatste moment nog toegevoegd aan de Senegalese WK-selectie na het uitvallen van Sadio Mané, al kwam hij in Qatar uiteindelijk niet in actie. Sindsdien werd de jongeling ook niet meer opgeroepen.

Goede zet van Anderlecht?

Meest recent

Kompany schrijft wéér geschiedenis: "Dit is ongelooflijk"

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

11
11
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

78
78
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

52
52
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

116
116
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

91
91
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

147
147
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

115
115
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

145
145
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

117
117
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

254
254
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

37
37
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

284
284
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

107
107
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

220
220
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

124
124
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

19
19
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

41
41
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

298
298
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

210
210
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

216
216
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

41
41
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

67
67
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

41
41
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

39
39

Meer sportnieuws