Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie

door
Anderlecht pakt uit met verlenging voor revelatie

Anderlecht was de voorbije maanden zeer druk in de weer met het versterken van zijn elftal en wist uiteindelijk twaalf nieuwe spelers aan boord te halen. Nu de transferperiode voorbij is, wordt de focus verlegd naar het bestendigen van het materiaal dat er al is. Zo tekende Yari Verschaeren onlangs al een nieuw contract en nu volgt er weer een contractverlenging.

Deze keer is het Moussa N'Diaye die ingestemd heeft met een langer verblijf in het Lotto Park. De linksachter lapte nog twee seizoenen bij zijn bestaande overeenkomst en ligt daardoor voortaan vast tot 2027.

LEES OOK: Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

N'Diaye wil nog veel bijleren

"Ik ben erg blij met deze contractverlenging, omdat ik gewoon erg fier ben om voor RSC Anderlecht te spelen en omdat ik nog veel wil bereiken met deze club", reageert N'Diaye op het nieuws. "Ik voel me hier goed en ik voel veel vertrouwen. Tegelijkertijd ben ik nog jong en wil ik vooral nog veel bijleren om zo ook de ploeg steeds beter te kunnen helpen."

Met zijn nieuwe contract wordt N'Diaye beloond voor zijn bliksemsnelle ontwikkeling. Anderlecht haalde de 21-jarige Senegalees vorige zomer pas transfervrij weg bij FC Barcelona, waar hij niet verder geraakt was dan de B-ploeg. Bij Paars-Wit kwam hij sneller dan verwacht in het basiselftal.

Vaste waarde onder Riemer

Sindsdien kwam N'Diaye al 32 keer uit voor Anderlecht, waarbij hij goed was voor één goal en drie assists. Dit seizoen is hij een vaste waarde in de opstelling van Brian Riemer, ook al kreeg hij er met Ludwig Augustinsson in de zomer een stevige concurrent bij. N'Diaye miste tot dusver enkel de wedstrijd tegen Club Brugge met een stijve nek.

Ook op internationaal vlak lijkt er N'Diaye nog een mooie toekomst te wachten. Hij werd vorige winter op het laatste moment nog toegevoegd aan de Senegalese WK-selectie na het uitvallen van Sadio Mané, al kwam hij in Qatar uiteindelijk niet in actie. Sindsdien werd de jongeling ook niet meer opgeroepen.

Goede zet van Anderlecht?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

3
3
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

2
2
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

31
31
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

15
15
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

54
54
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

16
16
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

87
87
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

42
42
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

253
253
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

39
39
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

29
29
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

31
31
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

613
613
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

141
141
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

121
121
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

137
137
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

101
101
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

104
104
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

188
188
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

101
101
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

99
99

Meer sportnieuws