'Perisic staat voor zeer verrassende wintertransfer'

102 stemmen
'Perisic staat voor zeer verrassende wintertransfer'

Bij Tottenham waait er sinds de zomer een frisse wind. Na de rampzalige tweede helft van vorig seizoen kwam er met Ange Postecoglou een nieuwe trainer en de aanpak van de Australiër lijkt aan te slaan. Spurs staat na zes speeldagen vierde in de Premier League en volgt netjes in de slipstream van de topclubs.

Nochtans kreeg Postecoglou ook al tegenvallers te verwerken. Zo zag hij vorige week nog Ivan Perisic uitvallen met een zware knieblessure. De intussen al 34-jarige Kroaat heeft zijn kruisband afgescheurd en wacht een maandelange revalidatie. Zijn seizoen zit er mogelijk zelfs al op.

Terug naar Kroatië

Dat zou hem er echter niet van weerhouden om in januari een transfer te maken. The Sun meldt op gezag van Kroatische bronnen dat Tottenham een mondelinge overeenkomst bereikt heeft met Hajduk Split om de flankspeler in de winter gratis te laten vertrekken. Dat gebeurde in de marge van onderhandelingen over de transfer van Luka Vuskovic, die in 2025 de omgekeerde beweging maakt.

Een complete verrassing is de overgang niet, want in de zomer werd Perisic ook al nadrukkelijk gelinkt aan Hajduk. Perisic groeide immers op in Split en kreeg er zijn jeugdopleiding, tot hij in 2006 op amper 17-jarige leeftijd vertrok om zijn geluk te beproeven bij Sochaux.

Reünie met Leko en Odjidja

Daarna zou Perisic carrière maken bij Roeselare, Club Brugge, Borussia Dortmund, VfL Wolfsburg, Internazionale en Bayern München, alvorens in de zomer van 2022 bij Tottenham te belanden. Vorig seizoen was hij er nog een vaste waarde, in het begin van dit seizoen moest hij vrede nemen met een rol als titularis.

Nu lonkt dus een terugkeer naar het oude nest, waar hij ook enkele oude bekenden tegen zou komen. Ivan Leko is tegenwoordig immers coach van Hajduk en in de zomer tekende ook Vadis Odjidja, zijn oud-ploegmaat bij Club Brugge, er een contract.

Mooie transfer voor Perisic?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

23
23
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

42
42
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

17
17
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

43
43
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

151
151
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

378
378
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

59
59
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

248
248
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

380
380
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

341
341
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

346
346
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

255
255
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

229
229
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

444
444
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

305
305
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

286
286
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

303
303
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

76
76
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

177
177
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

320
320
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

497
497

Meer sportnieuws