'Perisic staat voor zeer verrassende wintertransfer'

door
'Perisic staat voor zeer verrassende wintertransfer'

Bij Tottenham waait er sinds de zomer een frisse wind. Na de rampzalige tweede helft van vorig seizoen kwam er met Ange Postecoglou een nieuwe trainer en de aanpak van de Australiër lijkt aan te slaan. Spurs staat na zes speeldagen vierde in de Premier League en volgt netjes in de slipstream van de topclubs.

Nochtans kreeg Postecoglou ook al tegenvallers te verwerken. Zo zag hij vorige week nog Ivan Perisic uitvallen met een zware knieblessure. De intussen al 34-jarige Kroaat heeft zijn kruisband afgescheurd en wacht een maandelange revalidatie. Zijn seizoen zit er mogelijk zelfs al op.

Terug naar Kroatië

Dat zou hem er echter niet van weerhouden om in januari een transfer te maken. The Sun meldt op gezag van Kroatische bronnen dat Tottenham een mondelinge overeenkomst bereikt heeft met Hajduk Split om de flankspeler in de winter gratis te laten vertrekken. Dat gebeurde in de marge van onderhandelingen over de transfer van Luka Vuskovic, die in 2025 de omgekeerde beweging maakt.

Een complete verrassing is de overgang niet, want in de zomer werd Perisic ook al nadrukkelijk gelinkt aan Hajduk. Perisic groeide immers op in Split en kreeg er zijn jeugdopleiding, tot hij in 2006 op amper 17-jarige leeftijd vertrok om zijn geluk te beproeven bij Sochaux.

Reünie met Leko en Odjidja

Daarna zou Perisic carrière maken bij Roeselare, Club Brugge, Borussia Dortmund, VfL Wolfsburg, Internazionale en Bayern München, alvorens in de zomer van 2022 bij Tottenham te belanden. Vorig seizoen was hij er nog een vaste waarde, in het begin van dit seizoen moest hij vrede nemen met een rol als titularis.

Nu lonkt dus een terugkeer naar het oude nest, waar hij ook enkele oude bekenden tegen zou komen. Ivan Leko is tegenwoordig immers coach van Hajduk en in de zomer tekende ook Vadis Odjidja, zijn oud-ploegmaat bij Club Brugge, er een contract.

Mooie transfer voor Perisic?

Meest recent

Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

137
137
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

11
11
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

106
106
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

109
109
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

56
56
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

161
161
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

14
14
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

58
58
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

307
307
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

119
119
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

179
179
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

90
90
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

316
316
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

185
185
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

159
159
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

474
474
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

156
156
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

163
163
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

263
263
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

278
278
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

389
389
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

140
140
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189

Meer sportnieuws