'Dortmund neemt duidelijke beslissing over Duranville'

304
'Dortmund neemt duidelijke beslissing over Duranville'

Wie dit seizoen zoekt naar Belgen bij Borussia Dortmund, zal van een kale reis terugkomen. Thorgan Hazard werd in het slot van de mercato nog verkocht aan Anderlecht, terwijl Thomas Meunier niet voorkomt in de plannen van trainer Edin Terzic - en ook nog maar eens geblesseerd is. En dan is er nog het geval van Julien Duranville.

Dortmund ging in januari ver om de 17-jarige flankaanvaller weg te halen bij Anderlecht en telde maar liefst 8,5 miljoen euro neer. Daarvoor kreeg het in ruil tot dusver amper 29 speelminuten, want Duranville arriveerde in Duitsland met een spierblessure en had maanden nodig om fit te raken.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Dortmund neemt zijn tijd

Op de slotspeeldag van de Bundesliga kon hij alsnog debuteren en maakte hij meteen grote indruk. De verwachtingen voor dit seizoen lagen dan ook hoog, maar Duranville raakte in de voorbereiding snel alweer geblesseerd. Nu lijkt er wel eindelijk licht aan het einde van de tunnel te zijn.

Afgelopen weekend kon hij al een helft meespelen bij de U19 van Dortmund en maakte hij ook weer meteen indruk. Toch betekent dat volgens Kicker niet dat we Duranville snel weer in de selectie van de A-ploeg moeten gaan verwachten. Dortmund wil zijn tijd nemen om hem te brengen.

Concurrentie is zwaar

"Intussen is het al bijna een jaar dat hij niet regelmatig traint en speelt. Daarom nemen we de tijd om ervoor te zorgen dat hij helemaal klaar is", verklaarde Terzic vorige week al op zijn persconferentie. De kans wordt daarom niet bijster groot geacht dat Duranville er vrijdag in Hoffenheim al bij zal zijn.

Dortmund kan het zich ook permitteren om geduld te oefenen, want het heeft op de flanken meer dan genoeg opties. Terzic beschikt over een vrijwel volledig fitte kern en heeft als flankspelers ook Adeyemi, Malen en Bynoe-Gittens achter de hand. Het zou dus goed kunnen dat Duranville nog een tijdje in de wachtkamer zal zitten.

Moet Dortmund zijn tijd nemen met Duranville?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

12
12
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

26
26
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

28
28
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

21
21
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

91
91
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

72
72
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

49
49
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

206
206
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

105
105
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

322
322
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

67
67
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

235
235
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

118
118
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws