Deila geeft zijn selectie vrij voor kraker tegen Genk

296
Deila geeft zijn selectie vrij voor kraker tegen Genk

Het belooft een zeer interessante midweek te worden in de Jupiler Pro League, want woensdag en donderdag krijgen we drie zeer fraaie affiches gepresenteerd. Om 20u45 nemen landskampioen Antwerp en huidige leider AA Gent het tegen elkaar op, terwijl donderdag nog de Zwanzederby tussen RWDM en Union volgt met daarna een clash tussen Club Brugge en KRC Genk.

Blauw-Zwart heeft in die laatste partij iets recht te zetten, want het kon slechts één van zijn vijf laatste officiële matchen winnen, tegen Charleroi. Daarvoor werd gelijkgespeeld tegen Osasuna en verloren in Gent, terwijl daarna nog eens twee ontgoochelende draws tegen Besiktas en Anderlecht volgden.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Geen wijzigingen in selectie

Winnen zal echter niet makkelijk worden tegen Genk, dat ook hoopt om een mooie sprong in het klassement te kunnen maken. Ronny Deila zal bovendien mogelijk wat moeten roteren in zijn elftal gezien het waanzinnig drukke speelschema.

In zijn selectie doet de Noorse trainer dat echter niet. In principe staan donderdagavond dezelfde achttien spelers op het wedstrijdblad als zondag in het Lotto Park. De enige wijziging in de selectie is immers dat als derde doelman Axl De Corte vervangen wordt door Nick Shinton.

Nog steeds geen Nusa

Dat betekent wel dat Deila nog steeds niet kan rekenen op Antonio Nusa. Het Noorse goudhaantje sukkelt nog steeds met een rugblessure. Deila hoopt wel dat hij zondag weer op hem zal kunnen rekenen tegen STVV.

Het wordt uitkijken of naast de selectie ook de basiself hetzelfde blijft. Deila liet op zijn persconferentie in ieder geval wel uitschijnen dat Ferran Jutgla stilaan klaar is voor een eerste basisplaats, nadat de Spanjaard pas enkele weken geleden zijn wederoptreden maakte na lang blessureleed.

Moet Deila aan zijn elftal sleutelen?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

9
9
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

7
7
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

7
7
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

49
49
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

18
18
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

37
37
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

25
25
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

138
138
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

34
34
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

181
181
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

110
110
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

65
65
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

198
198
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

180
180
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

245
245
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

139
139
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

222
222
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

238
238
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

297
297
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

248
248
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

327
327
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

499
499
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

229
229

Meer sportnieuws