Deila geeft zijn selectie vrij voor kraker tegen Genk

door
Deila geeft zijn selectie vrij voor kraker tegen Genk

Het belooft een zeer interessante midweek te worden in de Jupiler Pro League, want woensdag en donderdag krijgen we drie zeer fraaie affiches gepresenteerd. Om 20u45 nemen landskampioen Antwerp en huidige leider AA Gent het tegen elkaar op, terwijl donderdag nog de Zwanzederby tussen RWDM en Union volgt met daarna een clash tussen Club Brugge en KRC Genk.

Blauw-Zwart heeft in die laatste partij iets recht te zetten, want het kon slechts één van zijn vijf laatste officiële matchen winnen, tegen Charleroi. Daarvoor werd gelijkgespeeld tegen Osasuna en verloren in Gent, terwijl daarna nog eens twee ontgoochelende draws tegen Besiktas en Anderlecht volgden.

LEES OOK: 'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Geen wijzigingen in selectie

Winnen zal echter niet makkelijk worden tegen Genk, dat ook hoopt om een mooie sprong in het klassement te kunnen maken. Ronny Deila zal bovendien mogelijk wat moeten roteren in zijn elftal gezien het waanzinnig drukke speelschema.

In zijn selectie doet de Noorse trainer dat echter niet. In principe staan donderdagavond dezelfde achttien spelers op het wedstrijdblad als zondag in het Lotto Park. De enige wijziging in de selectie is immers dat als derde doelman Axl De Corte vervangen wordt door Nick Shinton.

Nog steeds geen Nusa

Dat betekent wel dat Deila nog steeds niet kan rekenen op Antonio Nusa. Het Noorse goudhaantje sukkelt nog steeds met een rugblessure. Deila hoopt wel dat hij zondag weer op hem zal kunnen rekenen tegen STVV.

Het wordt uitkijken of naast de selectie ook de basiself hetzelfde blijft. Deila liet op zijn persconferentie in ieder geval wel uitschijnen dat Ferran Jutgla stilaan klaar is voor een eerste basisplaats, nadat de Spanjaard pas enkele weken geleden zijn wederoptreden maakte na lang blessureleed.

Moet Deila aan zijn elftal sleutelen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

62
62
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

9
9
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

61
61
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

109
109
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

93
93
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

124
124
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

191
191
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

150
150
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

453
453
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

113
113
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

245
245
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

176
176
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

142
142
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

355
355
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

145
145
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

140
140
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

63
63
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

198
198
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

393
393
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

406
406
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

305
305
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

78
78
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

625
625
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

162
162

Meer sportnieuws