'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over blessure Dolberg'

door
'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over blessure Dolberg'

Anderlecht bleef afgelopen weekend toch met een zuur gevoel achter na de kraker tegen Club Brugge. In de eerste plaats omdat het een voorsprong nog uit handen nam en uiteindelijk vrede moest nemen met een 1-1, maar ook omdat het enkele sterkhouders zag uitvallen.

Vooral de blessures van Thomas Delaney en Kasper Dolberg baarden Brian Riemer veel zorgen. De twee Denen moesten nog voor de rust naar de kant. Bij Delaney bleek al snel dat de schade groot was en dat hij zijn sleutelbeen gebroken had. Daardoor zal hij minstens anderhalve maand aan de kant moeten blijven.

LEES OOK: Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Opluchting voor Dolberg

Voor Dolberg waren de eerste prognoses dan weer iets beter. De spits raakte geblesseerd in een duel met Mechele, maar wist enkele minuten later op één been wel nog te scoren. Daarna zat zijn match er wel meteen op. Riemer sprak na de match de hoop uit dat Dolberg 'slechts' een verrekking opgelopen zou hebben en geen spierscheur.

Uiteindelijk blijkt het allemaal wel goed mee te vallen voor Dolberg. Sudpresse weet dat de kans zelfs bestaat dat hij gewoon fit raakt voor de trip naar Eupen die komende zaterdag op het programma staat. Helemaal zeker is dat nog niet, maar al bij al kan Anderlecht opgelucht ademhalen.

Vazquez nog niet klaar

Een langere afwezigheid van Dolberg had Brian Riemer immers toch voor de nodige problemen gesteld. Luis Vazquez is in principe het alternatief als diepe spits, maar het is duidelijk dat de Argentijnse zomeraanwinst nog een aanpassingsperiode nodig heeft. Tijdens zijn invalbeurten kon hij nog geen grote indruk maken.

Anderlecht kan een goed resultaat in Eupen wel gebruiken, want de komende dagen zou het weleens een tuimeling in het klassement kunnen gaan maken. Momenteel staat Paars-Wit tweede op twee punten van AA Gent, maar tegen zaterdag zal het wellicht vierde of vijfde staan. Woensdag en donderdag spelen achtervolgers Union, Club Brugge, Antwerp en Genk immers inhaalmatchen.

Moet Dolberg tot elke prijs klaargestoomd worden voor zaterdag?

Meest recent

'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

33
33
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

70
70
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

196
196
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

59
59
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

649
649
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

184
184
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

153
153
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

148
148
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

215
215
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

96
96
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

103
103
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

67
67
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

346
346
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

73
73
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

44
44
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

259
259
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

93
93
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

76
76
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

201
201
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

221
221
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

329
329
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

81
81
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

106
106

Meer sportnieuws