'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over blessure Dolberg'

796 stemmen
'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over blessure Dolberg'

Anderlecht bleef afgelopen weekend toch met een zuur gevoel achter na de kraker tegen Club Brugge. In de eerste plaats omdat het een voorsprong nog uit handen nam en uiteindelijk vrede moest nemen met een 1-1, maar ook omdat het enkele sterkhouders zag uitvallen.

Vooral de blessures van Thomas Delaney en Kasper Dolberg baarden Brian Riemer veel zorgen. De twee Denen moesten nog voor de rust naar de kant. Bij Delaney bleek al snel dat de schade groot was en dat hij zijn sleutelbeen gebroken had. Daardoor zal hij minstens anderhalve maand aan de kant moeten blijven.

LEES OOK: Anderlecht reageert op harde kern én geeft update mercato

Opluchting voor Dolberg

Voor Dolberg waren de eerste prognoses dan weer iets beter. De spits raakte geblesseerd in een duel met Mechele, maar wist enkele minuten later op één been wel nog te scoren. Daarna zat zijn match er wel meteen op. Riemer sprak na de match de hoop uit dat Dolberg 'slechts' een verrekking opgelopen zou hebben en geen spierscheur.

Uiteindelijk blijkt het allemaal wel goed mee te vallen voor Dolberg. Sudpresse weet dat de kans zelfs bestaat dat hij gewoon fit raakt voor de trip naar Eupen die komende zaterdag op het programma staat. Helemaal zeker is dat nog niet, maar al bij al kan Anderlecht opgelucht ademhalen.

Vazquez nog niet klaar

Een langere afwezigheid van Dolberg had Brian Riemer immers toch voor de nodige problemen gesteld. Luis Vazquez is in principe het alternatief als diepe spits, maar het is duidelijk dat de Argentijnse zomeraanwinst nog een aanpassingsperiode nodig heeft. Tijdens zijn invalbeurten kon hij nog geen grote indruk maken.

Anderlecht kan een goed resultaat in Eupen wel gebruiken, want de komende dagen zou het weleens een tuimeling in het klassement kunnen gaan maken. Momenteel staat Paars-Wit tweede op twee punten van AA Gent, maar tegen zaterdag zal het wellicht vierde of vijfde staan. Woensdag en donderdag spelen achtervolgers Union, Club Brugge, Antwerp en Genk immers inhaalmatchen.

Moet Dolberg tot elke prijs klaargestoomd worden voor zaterdag?

Meest recent

'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

34
34
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

25
25
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

147
147
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

162
162
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

568
568
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

104
104
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

393
393
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

143
143
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

146
146
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

247
247
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

89
89
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

452
452
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

176
176
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

267
267
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

147
147
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

194
194
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

119
119
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

987
987
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1209
1209
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

655
655
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

194
194
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

298
298
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

684
684
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

174
174

Meer sportnieuws