'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over blessure Dolberg'

796 stemmen
'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over blessure Dolberg'

Anderlecht bleef afgelopen weekend toch met een zuur gevoel achter na de kraker tegen Club Brugge. In de eerste plaats omdat het een voorsprong nog uit handen nam en uiteindelijk vrede moest nemen met een 1-1, maar ook omdat het enkele sterkhouders zag uitvallen.

Vooral de blessures van Thomas Delaney en Kasper Dolberg baarden Brian Riemer veel zorgen. De twee Denen moesten nog voor de rust naar de kant. Bij Delaney bleek al snel dat de schade groot was en dat hij zijn sleutelbeen gebroken had. Daardoor zal hij minstens anderhalve maand aan de kant moeten blijven.

LEES OOK: Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

Opluchting voor Dolberg

Voor Dolberg waren de eerste prognoses dan weer iets beter. De spits raakte geblesseerd in een duel met Mechele, maar wist enkele minuten later op één been wel nog te scoren. Daarna zat zijn match er wel meteen op. Riemer sprak na de match de hoop uit dat Dolberg 'slechts' een verrekking opgelopen zou hebben en geen spierscheur.

Uiteindelijk blijkt het allemaal wel goed mee te vallen voor Dolberg. Sudpresse weet dat de kans zelfs bestaat dat hij gewoon fit raakt voor de trip naar Eupen die komende zaterdag op het programma staat. Helemaal zeker is dat nog niet, maar al bij al kan Anderlecht opgelucht ademhalen.

Vazquez nog niet klaar

Een langere afwezigheid van Dolberg had Brian Riemer immers toch voor de nodige problemen gesteld. Luis Vazquez is in principe het alternatief als diepe spits, maar het is duidelijk dat de Argentijnse zomeraanwinst nog een aanpassingsperiode nodig heeft. Tijdens zijn invalbeurten kon hij nog geen grote indruk maken.

Anderlecht kan een goed resultaat in Eupen wel gebruiken, want de komende dagen zou het weleens een tuimeling in het klassement kunnen gaan maken. Momenteel staat Paars-Wit tweede op twee punten van AA Gent, maar tegen zaterdag zal het wellicht vierde of vijfde staan. Woensdag en donderdag spelen achtervolgers Union, Club Brugge, Antwerp en Genk immers inhaalmatchen.

Moet Dolberg tot elke prijs klaargestoomd worden voor zaterdag?

Meest recent

Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

34
34
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

30
30
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

61
61
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

111
111
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

27
27
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

102
102
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

362
362
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

179
179
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

173
173
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

120
120
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

401
401
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

320
320
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

138
138
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

121
121
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

22
22
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

524
524
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

333
333
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

215
215
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

199
199
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

70
70
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

115
115

Meer sportnieuws