'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over blessure Dolberg'

door
'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over blessure Dolberg'

Anderlecht bleef afgelopen weekend toch met een zuur gevoel achter na de kraker tegen Club Brugge. In de eerste plaats omdat het een voorsprong nog uit handen nam en uiteindelijk vrede moest nemen met een 1-1, maar ook omdat het enkele sterkhouders zag uitvallen.

Vooral de blessures van Thomas Delaney en Kasper Dolberg baarden Brian Riemer veel zorgen. De twee Denen moesten nog voor de rust naar de kant. Bij Delaney bleek al snel dat de schade groot was en dat hij zijn sleutelbeen gebroken had. Daardoor zal hij minstens anderhalve maand aan de kant moeten blijven.

LEES OOK: Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Opluchting voor Dolberg

Voor Dolberg waren de eerste prognoses dan weer iets beter. De spits raakte geblesseerd in een duel met Mechele, maar wist enkele minuten later op één been wel nog te scoren. Daarna zat zijn match er wel meteen op. Riemer sprak na de match de hoop uit dat Dolberg 'slechts' een verrekking opgelopen zou hebben en geen spierscheur.

Uiteindelijk blijkt het allemaal wel goed mee te vallen voor Dolberg. Sudpresse weet dat de kans zelfs bestaat dat hij gewoon fit raakt voor de trip naar Eupen die komende zaterdag op het programma staat. Helemaal zeker is dat nog niet, maar al bij al kan Anderlecht opgelucht ademhalen.

Vazquez nog niet klaar

Een langere afwezigheid van Dolberg had Brian Riemer immers toch voor de nodige problemen gesteld. Luis Vazquez is in principe het alternatief als diepe spits, maar het is duidelijk dat de Argentijnse zomeraanwinst nog een aanpassingsperiode nodig heeft. Tijdens zijn invalbeurten kon hij nog geen grote indruk maken.

Anderlecht kan een goed resultaat in Eupen wel gebruiken, want de komende dagen zou het weleens een tuimeling in het klassement kunnen gaan maken. Momenteel staat Paars-Wit tweede op twee punten van AA Gent, maar tegen zaterdag zal het wellicht vierde of vijfde staan. Woensdag en donderdag spelen achtervolgers Union, Club Brugge, Antwerp en Genk immers inhaalmatchen.

Moet Dolberg tot elke prijs klaargestoomd worden voor zaterdag?

Meest recent

De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

1
1
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

151
151
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

36
36
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

274
274
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

176
176
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

93
93
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

581
581
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

141
141
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

197
197
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

168
168
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

161
161
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

373
373
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

26
26
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

210
210
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

70
70
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

448
448
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

242
242
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

136
136
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

273
273
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

1056
1056
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

100
100
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

983
983
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

133
133
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

573
573

Meer sportnieuws