Liverpool pleziert publiek met nieuwe contractverlenging

44 stemmen
Liverpool pleziert publiek met nieuwe contractverlenging

Vorig seizoen startte Liverpool rampzalig aan de competitie, waardoor het tot het einde van het seizoen diende te vechten om een plaats in Europa. Uiteindelijk eindigden de Reds op een vijfde plaats wat recht gaf tot een Europa League-ticket. Dit seizoen wil de ploeg van Jürgen Klopp niet dezelfde fouten maken als vorig seizoen, én daar lijkt het tot nu toe ook in te gaan slagen. 

Met een bijzonder knappe zestien op achttien is het duidelijk dat Liverpool het seizoen op een uitstekende manier gestart is. De ploeg zag met Fabinho en Henderson twee belangrijke krachten op het middenveld vertrekken, maar versterkte zich dan weer gevoelig met Endo, Mac Allister, Gravenberch en Szoboszlai. 

In het verdedigende compartiment zorgde Liverpool er dan weer vandaag voor dat één van de stille krachten in de selectie zijn contract verlengde. Kostas Tsimikas zette namelijk zijn handtekening onder een verbintenis tot medio 2027. De Griek is bij de Engelse topclub de vaste doublure van Andrew Robertson op de linksachter, maar speelt gezien het razend drukke schema van Liverpool gemiddeld gezien genoeg duels om de harten van het publiek doorheen de jaren veroverd te hebben. 

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

"The Greek Scouser"

Kostas Tsimikas - door het Liverpool-publiek overigens 'The Greek Scouser' genoemd - is alvast in de wolken met zijn nieuw contract. "Ik ben erg blij om hier te zijn en mijn contract te kunnen verlengen. Het is een beloning voor alle offers en al het harde werk doorheen men carrière. Dit team heeft nog veel te bereiken, en ik ben blij om er deel van uit te maken", luidt het bij een dolblije Tsimikas. 

 

Is de waarde van Tsimikas bij Liverpool onderschat?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

36
36
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

54
54
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

20
20
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

52
52
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

177
177
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

392
392
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

61
61
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

256
256
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

388
388
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

348
348
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

349
349
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

260
260
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

236
236
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

453
453
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

310
310
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

303
303
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

78
78
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

500
500

Meer sportnieuws