Sterke man van Westerlo krijgt belangrijke functie bij Pro League

door
Sterke man van Westerlo krijgt belangrijke functie bij Pro League

Twee punten na acht wedstrijden is bitter weinig. Bij KVC Westerlo weet men er ondertussen al alles van. De Kemphanen investeerden nochtans fors tijdens de afgegelopen transfermercato, maar zagen hun nieuwe goudklompjes tot nu toe allerminst schitteren. Jonas De Roeck geniet ongetwijfeld nog het vertrouwen van het Westels bestuur, al zal ook ongetwijfeld hij binnenkort moeten vrezen voor zijn plaats indien de resultaten niet beteren. 

Ondertussen heeft één van de sterke namen binnen KVC Westerlo een belangrijke functie gekregen bij de Pro League. Wim Van Hove, de CEO van de Kemphanen, werd namelijk verkozen om toe te treden tot de Raad van Bestuur van de Pro League. Van Hove wordt de vervanger van Philippe Bormans. De sterke man van Union stelde zijn mandaat onlangs ter beschikking. 

Wim Van Hove stelde zich samen met Alexander Vantyghem (de CEO van Cercle Brugge) kandidaat voor de functie. De manager van Westerlo genoot de voorkeur van de andere leden om toe te treden tot het sterke orgaan binnen de Pro League. Met Isabelle Mazzara (onafhankelijk), Bart De Smet (onafhankelijk), Wouter Vandenhaute (Anderlecht), Sven Jaecques (Antwerp) en Harm Van Veldhoven (SK Lommel) zaten er al enkele klinkende namen in het bestuursorgaan. 

LEES OOK: ‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Man van de buurt

Op de officiële webstek van Westerlo heeft de club niks dan lof voor de 'Managing Director' Wim Van Hove. Zo is de advocaat al nagenoeg zijn gehele leven inwoner van Westerlo, en speelde hij vroeger zelfs voor de club. In 1993 werd hij juridisch adviseur van de Kemphanen, waarna hij al snel een functie in de Raad van Bestuur verwierf. 

Goede keuze van de Pro League?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

22
22
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

28
28
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

19
19
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

65
65
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

25
25
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

17
17
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

172
172
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

295
295
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

259
259
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

39
39
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

35
35
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

234
234
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

258
258
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

245
245
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

280
280
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

226
226
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

91
91
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

339
339
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

589
589
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

390
390
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

546
546
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

141
141

Meer sportnieuws