Sterke man van Westerlo krijgt belangrijke functie bij Pro League

169 stemmen
Sterke man van Westerlo krijgt belangrijke functie bij Pro League

Twee punten na acht wedstrijden is bitter weinig. Bij KVC Westerlo weet men er ondertussen al alles van. De Kemphanen investeerden nochtans fors tijdens de afgegelopen transfermercato, maar zagen hun nieuwe goudklompjes tot nu toe allerminst schitteren. Jonas De Roeck geniet ongetwijfeld nog het vertrouwen van het Westels bestuur, al zal ook ongetwijfeld hij binnenkort moeten vrezen voor zijn plaats indien de resultaten niet beteren. 

Ondertussen heeft één van de sterke namen binnen KVC Westerlo een belangrijke functie gekregen bij de Pro League. Wim Van Hove, de CEO van de Kemphanen, werd namelijk verkozen om toe te treden tot de Raad van Bestuur van de Pro League. Van Hove wordt de vervanger van Philippe Bormans. De sterke man van Union stelde zijn mandaat onlangs ter beschikking. 

Wim Van Hove stelde zich samen met Alexander Vantyghem (de CEO van Cercle Brugge) kandidaat voor de functie. De manager van Westerlo genoot de voorkeur van de andere leden om toe te treden tot het sterke orgaan binnen de Pro League. Met Isabelle Mazzara (onafhankelijk), Bart De Smet (onafhankelijk), Wouter Vandenhaute (Anderlecht), Sven Jaecques (Antwerp) en Harm Van Veldhoven (SK Lommel) zaten er al enkele klinkende namen in het bestuursorgaan. 

LEES OOK: Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Man van de buurt

Op de officiële webstek van Westerlo heeft de club niks dan lof voor de 'Managing Director' Wim Van Hove. Zo is de advocaat al nagenoeg zijn gehele leven inwoner van Westerlo, en speelde hij vroeger zelfs voor de club. In 1993 werd hij juridisch adviseur van de Kemphanen, waarna hij al snel een functie in de Raad van Bestuur verwierf. 

Goede keuze van de Pro League?

Meest recent

'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

28
28
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

505
505
Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

162
162
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

90
90
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

311
311
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

103
103
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

32
32
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

147
147
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

309
309
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

127
127
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

422
422
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

134
134
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

270
270
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

416
416
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

46
46
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

611
611
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

684
684
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

701
701
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

497
497
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

93
93
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

426
426
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

103
103
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

130
130
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

588
588
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

593
593

Meer sportnieuws