Sterke man van Westerlo krijgt belangrijke functie bij Pro League

door
Sterke man van Westerlo krijgt belangrijke functie bij Pro League

Twee punten na acht wedstrijden is bitter weinig. Bij KVC Westerlo weet men er ondertussen al alles van. De Kemphanen investeerden nochtans fors tijdens de afgegelopen transfermercato, maar zagen hun nieuwe goudklompjes tot nu toe allerminst schitteren. Jonas De Roeck geniet ongetwijfeld nog het vertrouwen van het Westels bestuur, al zal ook ongetwijfeld hij binnenkort moeten vrezen voor zijn plaats indien de resultaten niet beteren. 

Ondertussen heeft één van de sterke namen binnen KVC Westerlo een belangrijke functie gekregen bij de Pro League. Wim Van Hove, de CEO van de Kemphanen, werd namelijk verkozen om toe te treden tot de Raad van Bestuur van de Pro League. Van Hove wordt de vervanger van Philippe Bormans. De sterke man van Union stelde zijn mandaat onlangs ter beschikking. 

Wim Van Hove stelde zich samen met Alexander Vantyghem (de CEO van Cercle Brugge) kandidaat voor de functie. De manager van Westerlo genoot de voorkeur van de andere leden om toe te treden tot het sterke orgaan binnen de Pro League. Met Isabelle Mazzara (onafhankelijk), Bart De Smet (onafhankelijk), Wouter Vandenhaute (Anderlecht), Sven Jaecques (Antwerp) en Harm Van Veldhoven (SK Lommel) zaten er al enkele klinkende namen in het bestuursorgaan. 

LEES OOK: Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Man van de buurt

Op de officiële webstek van Westerlo heeft de club niks dan lof voor de 'Managing Director' Wim Van Hove. Zo is de advocaat al nagenoeg zijn gehele leven inwoner van Westerlo, en speelde hij vroeger zelfs voor de club. In 1993 werd hij juridisch adviseur van de Kemphanen, waarna hij al snel een functie in de Raad van Bestuur verwierf. 

Goede keuze van de Pro League?

Meest recent

Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

17
17
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

41
41
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

88
88
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

308
308
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

29
29
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

36
36
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

26
26
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

59
59
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

26
26
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

137
137
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

54
54
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

43
43
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1165
1165
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

34
34
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

48
48
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

63
63
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

499
499
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

145
145
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

760
760
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

491
491
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

74
74
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

82
82
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

910
910
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

654
654
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

145
145

Meer sportnieuws