Anderlecht incasseert extra opdoffer uit ziekenboeg

door
Anderlecht incasseert extra opdoffer uit ziekenboeg

Brian Riemer was best tevreden na het gelijkspel tegen Club Brugge, al kwam Anderlecht niet zonder kleerscheuren uit de strijd. Plots is de ziekenboeg weer stevig gevuld in het Lotto Park, waar nog meer slecht nieuws te rapen viel.

Kasper Dolberg en Thomas Delaney moesten nog voor de pauze geblesseerd naar de kant. Vooral in het geval van de middenvelder wordt een maandenlange afwezigheid gevreesd. Kopzorgen dus voor Riemer, die op zoek moet naar een vervanger in de as.

Vraagtekens bij Amuzu

Jan Vertonghen kwam dan weer met de schrik vrij, terwijl Thorgan Hazard na afloop zelf liet verstaan dat hij met een inspuiting speelde. En ook Francis Amuzu, die al een tijdje kampt met liesproblemen, verscheen blijkbaar toch niet helemaal fit aan de aftrap.

"We wisten dat Francis wat last had en geen volledige wedstrijd zou kunnen volmaken", werd Riemer achteraf geciteerd door Het Laatste Nieuws, dat zag hoe zijn fysieke perikelen in de tweede helft opnieuw de kop opstaken. Afwachten hoe hij nu herstelt.

N'Diaye & Augustinsson

Tot overmaat van ramp geraakte nog voor de match bekend dat Moussa N'Diaye moest afhaken met een geblokkeerde nek. De komende dagen moet duidelijk worden of hij tijdig klaargestoomd geraakt voor de verplaatsing naar Eupen aanstaande zaterdag.

Door de afwezigheid van de linksachter moest Ludwig Augustinsson vroeger dan verwacht vol aan de bak. Door de omstandigheden maakte de Zweed zelfs direct de 90 minuten vol, wat nochtans niet de bedoeling was. Benieuwd hoe hij die inspanning verteert.

POLL: Wie zal volgens u tegen Eupen aan de aftrap staan?

Meest recent

Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

159
159
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

157
157
'Strijd om Jashari barst los: grootmacht meldt zich'

Club Brugge wacht een zeer lastige transferzomer. Na de sterke campagne in de Champions League, ...

150
150
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

164
164
Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

128
128
Vanderbiest meteen wild van nieuw goudhaantje KV Mechelen

KV Mechelen mag zijn laatste sprankeltje hoop op Europa opbergen. Het kon zaterdag zijn laatste ...

116
116
Zulte Waregem verbijsterd: stadion gevandaliseerd

Zulte Waregem maakt volgend seizoen zijn wederoptreden op het hoogste niveau na twee jaar ...

94
94
Geweldige zaak KV Mechelen: Europese kleppers afgetroefd

KV Mechelen zal volgend seizoen geen Europees voetbal spelen, want het liet zaterdag zijn laatste ...

63
63
VAR-klucht in Anderlecht-Union: "Wat een drama weer!"

De achtste speeldag in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League wordt zaterdagavond op gang ...

286
286
‘Laatste droomtransfer Cristiano Ronaldo’

Op zijn 40ste is Cristiano Ronaldo nog lang niet verzadigd. De Portugese vedette lijkt niet van plan ...

167
167
Cercle-aanvoerder haalt keihard uit: "Te belachelijk"

Cercle Brugge zal zich moeten redden via een barrage tegen de winnaar van de play-offs in de ...

225
225
KV Mechelen kraakt tienkoppig Standard niet: Charleroi wint PO2

De winnaar van de Europe Play-Off is twee speeldagen voor het einde bekend. Charleroi is immers ...

47
47
Anderlecht ziet smaakmaker wegvallen, twee wissels bij Union

Leider Union SG staat zaterdagavond opnieuw voor een cruciaal duel in de titelstrijd. Om zijn lot in ...

107
107
Real flikt het weer: scheidsrechter Clasico hard aangepakt

Zondagnamiddag staat in La Liga de clash tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. In ...

121
121
Wouter Vrancken houdt STVV in eerste: "Beerschot dankbaar"

STVV zal volgend seizoen dan toch weer in de Jupiler Pro League aantreden. De Kanaries verzekerden ...

247
247
Selectie Club: Hayen moet dubbele knoop doorhakken

Amper een week na de bekerwinst moet Club Brugge alweer vol aan de bak in de Champions' ...

186
186
Peperdure slipper De Bruyne en co, geen CL voor Leipzig-Belgen

In de strijd om de Champions League-tickets heeft Manchester City zondag dure punten verspeeld in de ...

61
61
STVV blijft in 1A! Cercle rouwt na knotsgekke ontknoping

STVV heeft zich zaterdagnamiddag verzekerd van een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League. De ...

363
363
Ruud Vormer legt keuze voor opmerkelijke uitdaging uit

Ruud Vormer gaat aan de slag als jeugdcoach bij FC Knokke. De Nederlander begint zo verrassend aan ...

133
133
‘Sensationele Europese terugkeer Cristiano Ronaldo’

Cristiano Ronaldo maakte enkele jaren geleden de verrassende overstap naar Saudi-Arabië. De ...

161
161

Meer sportnieuws