Club Brugge vloekt: Nusa langer in de lappenmand

door
Club Brugge vloekt: Nusa langer in de lappenmand

Philip Zinckernagel bood Andreas Skov Olsen zondag de gelijkmaker aan tegen Anderlecht. Toch had Club Brugge de flitsen van Antonio Nusa goed kunnen gebruiken in het Lotto Park. Helaas blijkt de schade bij het 18-jarig goudhaantje zelfs nog erger dan verwacht.

Na zijn spraakmakend debuut bij Noorwegen overwoog Ronny Deila, die voorzichtig wil omspringen met zijn landgenoot, al om Nusa rust te gunnen. Uiteindelijk deed hij tegen Charleroi alsnog dienst als invaller, waarbij de flankaanvaller zich zelfs weer tot matchwinnaar kroonde.

LEES OOK: Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Out vs. Genk

Een paar dagen later tegen Besiktas ontbrak Nusa evenwel omwille van last aan de rug. Toen klonk het nog dat Blauw-Zwart hem wou sparen met het oog op het bezoek aan de aartsrivaal, maar in de wedstrijdkern viel er van de gegeerde dribbelkont geen spoor te bekennen.

Nu komt Het Laatste Nieuws met slecht nieuws op de proppen. Ook de eerstvolgende clash met KRC Genk, dat donderdag over de vloer komt in Jan Breydel, dreigt tenslotte nog te vroeg te komen. Club wenst met Nusa dan ook geen enkel risico te nemen, luidt het bij de krant.

Geen risico's

Meer nog: de kans bestaat dat Nusa daarom zondag tegen STVV evenmin in actie komt. Pas wanneer zijn rugpijn volledig van de baan is zal Deila wellicht opnieuw een beroep kunnen doen op de tiener, dit seizoen al goed voor twee goals en twee assists in vijf competitiematchen.

Wie is volgens u de beste winger bij Club?

Meest recent

Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

9
9
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

99
99
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

74
74
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

315
315
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

655
655
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

235
235
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

259
259
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

157
157
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

485
485
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

451
451
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

252
252
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

120
120
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

185
185
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

585
585
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

373
373
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

204
204
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

349
349
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

127
127
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

310
310
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

286
286
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

112
112
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

705
705
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

289
289
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

132
132
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

240
240

Meer sportnieuws