Club Brugge vloekt: Nusa langer in de lappenmand

door
Club Brugge vloekt: Nusa langer in de lappenmand

Philip Zinckernagel bood Andreas Skov Olsen zondag de gelijkmaker aan tegen Anderlecht. Toch had Club Brugge de flitsen van Antonio Nusa goed kunnen gebruiken in het Lotto Park. Helaas blijkt de schade bij het 18-jarig goudhaantje zelfs nog erger dan verwacht.

Na zijn spraakmakend debuut bij Noorwegen overwoog Ronny Deila, die voorzichtig wil omspringen met zijn landgenoot, al om Nusa rust te gunnen. Uiteindelijk deed hij tegen Charleroi alsnog dienst als invaller, waarbij de flankaanvaller zich zelfs weer tot matchwinnaar kroonde.

LEES OOK: Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

Out vs. Genk

Een paar dagen later tegen Besiktas ontbrak Nusa evenwel omwille van last aan de rug. Toen klonk het nog dat Blauw-Zwart hem wou sparen met het oog op het bezoek aan de aartsrivaal, maar in de wedstrijdkern viel er van de gegeerde dribbelkont geen spoor te bekennen.

Nu komt Het Laatste Nieuws met slecht nieuws op de proppen. Ook de eerstvolgende clash met KRC Genk, dat donderdag over de vloer komt in Jan Breydel, dreigt tenslotte nog te vroeg te komen. Club wenst met Nusa dan ook geen enkel risico te nemen, luidt het bij de krant.

Geen risico's

Meer nog: de kans bestaat dat Nusa daarom zondag tegen STVV evenmin in actie komt. Pas wanneer zijn rugpijn volledig van de baan is zal Deila wellicht opnieuw een beroep kunnen doen op de tiener, dit seizoen al goed voor twee goals en twee assists in vijf competitiematchen.

Wie is volgens u de beste winger bij Club?

Meest recent

Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

18
18
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

73
73
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

357
357
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

101
101
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

245
245
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

336
336
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

103
103
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

239
239
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

300
300
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

58
58
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

512
512
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

421
421
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

166
166
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

479
479
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

444
444
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

376
376
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

608
608
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

225
225
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

270
270
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

385
385
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

566
566
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

210
210

Meer sportnieuws