Club Brugge vloekt: Nusa langer in de lappenmand

door
Club Brugge vloekt: Nusa langer in de lappenmand

Philip Zinckernagel bood Andreas Skov Olsen zondag de gelijkmaker aan tegen Anderlecht. Toch had Club Brugge de flitsen van Antonio Nusa goed kunnen gebruiken in het Lotto Park. Helaas blijkt de schade bij het 18-jarig goudhaantje zelfs nog erger dan verwacht.

Na zijn spraakmakend debuut bij Noorwegen overwoog Ronny Deila, die voorzichtig wil omspringen met zijn landgenoot, al om Nusa rust te gunnen. Uiteindelijk deed hij tegen Charleroi alsnog dienst als invaller, waarbij de flankaanvaller zich zelfs weer tot matchwinnaar kroonde.

LEES OOK: Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Out vs. Genk

Een paar dagen later tegen Besiktas ontbrak Nusa evenwel omwille van last aan de rug. Toen klonk het nog dat Blauw-Zwart hem wou sparen met het oog op het bezoek aan de aartsrivaal, maar in de wedstrijdkern viel er van de gegeerde dribbelkont geen spoor te bekennen.

Nu komt Het Laatste Nieuws met slecht nieuws op de proppen. Ook de eerstvolgende clash met KRC Genk, dat donderdag over de vloer komt in Jan Breydel, dreigt tenslotte nog te vroeg te komen. Club wenst met Nusa dan ook geen enkel risico te nemen, luidt het bij de krant.

Geen risico's

Meer nog: de kans bestaat dat Nusa daarom zondag tegen STVV evenmin in actie komt. Pas wanneer zijn rugpijn volledig van de baan is zal Deila wellicht opnieuw een beroep kunnen doen op de tiener, dit seizoen al goed voor twee goals en twee assists in vijf competitiematchen.

Wie is volgens u de beste winger bij Club?

Meest recent

AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

0
0
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

16
16
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

90
90
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

506
506
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

103
103
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

53
53
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

49
49
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

37
37
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

636
636
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

266
266
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

108
108
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

429
429
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

141
141
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

212
212
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

192
192
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

157
157
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

104
104
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

111
111
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

123
123
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

71
71
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

323
323
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

154
154
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

546
546

Meer sportnieuws