Club Brugge vloekt: Nusa langer in de lappenmand

487 stemmen
Club Brugge vloekt: Nusa langer in de lappenmand

Philip Zinckernagel bood Andreas Skov Olsen zondag de gelijkmaker aan tegen Anderlecht. Toch had Club Brugge de flitsen van Antonio Nusa goed kunnen gebruiken in het Lotto Park. Helaas blijkt de schade bij het 18-jarig goudhaantje zelfs nog erger dan verwacht.

Na zijn spraakmakend debuut bij Noorwegen overwoog Ronny Deila, die voorzichtig wil omspringen met zijn landgenoot, al om Nusa rust te gunnen. Uiteindelijk deed hij tegen Charleroi alsnog dienst als invaller, waarbij de flankaanvaller zich zelfs weer tot matchwinnaar kroonde.

LEES OOK: Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Out vs. Genk

Een paar dagen later tegen Besiktas ontbrak Nusa evenwel omwille van last aan de rug. Toen klonk het nog dat Blauw-Zwart hem wou sparen met het oog op het bezoek aan de aartsrivaal, maar in de wedstrijdkern viel er van de gegeerde dribbelkont geen spoor te bekennen.

Nu komt Het Laatste Nieuws met slecht nieuws op de proppen. Ook de eerstvolgende clash met KRC Genk, dat donderdag over de vloer komt in Jan Breydel, dreigt tenslotte nog te vroeg te komen. Club wenst met Nusa dan ook geen enkel risico te nemen, luidt het bij de krant.

Geen risico's

Meer nog: de kans bestaat dat Nusa daarom zondag tegen STVV evenmin in actie komt. Pas wanneer zijn rugpijn volledig van de baan is zal Deila wellicht opnieuw een beroep kunnen doen op de tiener, dit seizoen al goed voor twee goals en twee assists in vijf competitiematchen.

Wie is volgens u de beste winger bij Club?

Meest recent

Infantino maakt zichzelf onmogelijk: UEFA zegt vertrouwen op

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Witte rook Antwerp, Club dokt enorme som'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

105
105
Hubert deelt sneer uit aan Club Brugge na Supercup

Union SG begint het seizoen met een prijs. De Brusselaars speelden in de Belgische Supercup 1-1 ...

367
367
KBVB roept straf statement na Infantino-crash

Gianni Infantino wilde de rechten van het WK verkopen, maar dat plannetje kon al snel de vuilbak in. ...

24
24
‘Nieuwe naam pronkt op transferlijstje van Anderlecht’

RSC Anderlecht is nog naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Antoine Sibierski wil ...

172
172
Union heeft nu al nieuwe sensatie: socials ontploffen

Union SG heeft een eerste prijs van het seizoen binnen. In de Supercup tegen Club Brugge won de ...

84
84
‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

Het gaat plots snel voor Mika Godts. Na een wonderseizoen bij Ajax staan verschillende clubs in de ...

98
98
KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

183
183
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

700
700
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

175
175
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

360
360
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

185
185
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

505
505
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

455
455
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

329
329
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

174
174
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

285
285
Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

76
76
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

393
393
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

122
122
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

425
425
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

181
181
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

349
349
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

50
50
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

254
254

Meer sportnieuws