Hazard slaat mea culpa na misser en komt met verklaring

371 stemmen
Hazard slaat mea culpa na misser en komt met verklaring

De topper van zondag tussen Anderlecht en Club Brugge is uiteindelijk in een 1-1-gelijkspel geëindigd. Geen van beide teams kon echt vrede nemen met die uitslag, want ze schieten daarmee weinig op en maakten bovendien allebei aanspraak op meer.

Zowel in het kamp van Anderlecht als van Club oordeelden ze dat ze de match hadden kunnen winnen. Bij Club deden ze dat vooral op basis van hun betere tweede helft, Anderlecht claimde dan weer dat ze de match al hadden moeten beslissen voor de gelijkmaker.

LEES OOK: Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

Hazard had match moeten beslissen

Nadat Dolberg kort voor rust de score geopend had, kreeg Thorgan Hazard rond het uur immers een uitstekende kans op de 2-0. De Rode Duivel, die zijn eerste basisplaats vierde, knalde echter onbesuist over. Daar baalde hij achteraf stevig van.

"In het begin van de wedstrijd ging het wat moeizamer, maar het beterde. Algemeen mis ik wedstrijdritme. Ik had de wedstrijd kunnen en moeten doodmaken, maar dat heeft ook te maken met het gevoel dat moet terugkomen", reageerde hij bij Het Nieuwsblad. "Het is jammer dat we een klein foutje maakten bij dat tegendoelpunt. Tegen Club Brugge betaal je dat cash."

Probleem aan de teen

Hazard wist ook nog te onthullen dat hij met een inspuiting speelde, omdat hij sinds zaterdag last had aan de teen. Ondanks die blessure en het gebrek aan wedstrijdritme wist hij het toch 76 minuten vol te houden.

Anderlecht zal wel hopen dat het snel betert met de teen van Hazard, want het heeft al genoeg blessurezorgen. Het verloor tegen Club immers nog voor rust Dolberg en Delaney met blessures. Vooral voor die laatste wordt een lange afwezigheid gevreesd, want Delaney heeft wellicht zijn arm gebroken.

Had Hazard de match moeten beslissen?

Meest recent

Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

13
13
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

17
17
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

103
103
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

122
122
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

149
149
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

95
95
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

116
116
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

262
262
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

265
265
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

197
197
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

171
171
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

264
264
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

220
220
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

82
82
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

54
54
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

494
494
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

232
232
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

368
368
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

174
174
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

120
120
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

484
484
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

204
204
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

374
374

Meer sportnieuws