Hazard slaat mea culpa na misser en komt met verklaring

door
Hazard slaat mea culpa na misser en komt met verklaring

De topper van zondag tussen Anderlecht en Club Brugge is uiteindelijk in een 1-1-gelijkspel geëindigd. Geen van beide teams kon echt vrede nemen met die uitslag, want ze schieten daarmee weinig op en maakten bovendien allebei aanspraak op meer.

Zowel in het kamp van Anderlecht als van Club oordeelden ze dat ze de match hadden kunnen winnen. Bij Club deden ze dat vooral op basis van hun betere tweede helft, Anderlecht claimde dan weer dat ze de match al hadden moeten beslissen voor de gelijkmaker.

LEES OOK: Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Hazard had match moeten beslissen

Nadat Dolberg kort voor rust de score geopend had, kreeg Thorgan Hazard rond het uur immers een uitstekende kans op de 2-0. De Rode Duivel, die zijn eerste basisplaats vierde, knalde echter onbesuist over. Daar baalde hij achteraf stevig van.

"In het begin van de wedstrijd ging het wat moeizamer, maar het beterde. Algemeen mis ik wedstrijdritme. Ik had de wedstrijd kunnen en moeten doodmaken, maar dat heeft ook te maken met het gevoel dat moet terugkomen", reageerde hij bij Het Nieuwsblad. "Het is jammer dat we een klein foutje maakten bij dat tegendoelpunt. Tegen Club Brugge betaal je dat cash."

Probleem aan de teen

Hazard wist ook nog te onthullen dat hij met een inspuiting speelde, omdat hij sinds zaterdag last had aan de teen. Ondanks die blessure en het gebrek aan wedstrijdritme wist hij het toch 76 minuten vol te houden.

Anderlecht zal wel hopen dat het snel betert met de teen van Hazard, want het heeft al genoeg blessurezorgen. Het verloor tegen Club immers nog voor rust Dolberg en Delaney met blessures. Vooral voor die laatste wordt een lange afwezigheid gevreesd, want Delaney heeft wellicht zijn arm gebroken.

Had Hazard de match moeten beslissen?

Meest recent

Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

23
23
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

25
25
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

25
25
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

32
32
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

71
71
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

132
132
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

97
97
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

137
137
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

122
122
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

26
26
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

220
220
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

294
294
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

95
95
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

409
409
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

316
316
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

132
132
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

212
212
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

438
438
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

114
114
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

292
292
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

217
217
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

288
288
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

475
475
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

192
192

Meer sportnieuws