Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

door
Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

Beerschot heeft zondagavond nog een uitstekende zaak gedaan in de Challenger Pro League. Het boekte al bij al een vlotte zege in de derby op het veld van Lierse Kempenzonen en maakt zo een stevige sprong in het klassement. De Mannekes wippen immers naar de vijfde plaats.

De supporters op het Lisp kregen een interessante wedsrijd te zien, waarin Beerschot na 20 minuten op voorsprong kwam. Michez kwam naar binnen en verraste Teunckens met een laag schot. De Lierse doelman zou zich enkele minuten echter nog onderscheden. Beerschot kreeg een penalty, maar Teunckens keerde de elfmeter van Kosiah.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Beerschot beslist de match

Dat leek Beerschot zuur op te breken toen ook de thuisploeg na rust een penalty kreeg en Van Acker die omzette. Ze bleven echter niet bij de pakken zitten en herstelden tien minuten later hun voorsprong opnieuw. Konstantopoulos kon zijn hoofd tegen een hoekschop zetten en zorgde zo voor 1-2.

Een kwartier voor tijd kwam de wedstrijd helemaal in een beslissende plooi te liggen. Reyners pakte uit met een fantastisch schot, dat via de paal binnen ging. Match gespeeld dus, maar dat betekent zeker niet dat er verder niets meer te beleven viel.

Spectaculaire slotfase

In de slotminuten kwamen beide teams immers nog met tien te staan. Eerst kreeg bij Lierse de ingevallen Sampers zijn tweede geel, waarna in blessuretijd Matthys nog een strafschop weggaf en daarbij meteen ook rechtstreeks rood kreeg. Van Acker liet echter na om zijn tweede te maken en knalde de penalty hoog over.

Beerschot doet een uitstekende zaak en wipt van de tiende naar de vijfde plaats, op vijf punten van leider Lommel. Lierse blijft dan weer achter met een schamele vier op achttien en blijft zo op de voorlaatste plaats in het klassement hangen. Zij zullen zich dringen moeten herpakken.

Zal Beerschot nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

4
4
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

43
43
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

50
50
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

51
51
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

117
117
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

209
209
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

352
352
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

60
60
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

278
278
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

435
435
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

148
148
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

128
128
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

618
618
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

84
84
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

413
413
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

228
228
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

355
355
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

530
530
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

298
298
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

262
262
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

333
333
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

396
396
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

426
426

Meer sportnieuws