Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

door
Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

Beerschot heeft zondagavond nog een uitstekende zaak gedaan in de Challenger Pro League. Het boekte al bij al een vlotte zege in de derby op het veld van Lierse Kempenzonen en maakt zo een stevige sprong in het klassement. De Mannekes wippen immers naar de vijfde plaats.

De supporters op het Lisp kregen een interessante wedsrijd te zien, waarin Beerschot na 20 minuten op voorsprong kwam. Michez kwam naar binnen en verraste Teunckens met een laag schot. De Lierse doelman zou zich enkele minuten echter nog onderscheden. Beerschot kreeg een penalty, maar Teunckens keerde de elfmeter van Kosiah.

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot beslist de match

Dat leek Beerschot zuur op te breken toen ook de thuisploeg na rust een penalty kreeg en Van Acker die omzette. Ze bleven echter niet bij de pakken zitten en herstelden tien minuten later hun voorsprong opnieuw. Konstantopoulos kon zijn hoofd tegen een hoekschop zetten en zorgde zo voor 1-2.

Een kwartier voor tijd kwam de wedstrijd helemaal in een beslissende plooi te liggen. Reyners pakte uit met een fantastisch schot, dat via de paal binnen ging. Match gespeeld dus, maar dat betekent zeker niet dat er verder niets meer te beleven viel.

Spectaculaire slotfase

In de slotminuten kwamen beide teams immers nog met tien te staan. Eerst kreeg bij Lierse de ingevallen Sampers zijn tweede geel, waarna in blessuretijd Matthys nog een strafschop weggaf en daarbij meteen ook rechtstreeks rood kreeg. Van Acker liet echter na om zijn tweede te maken en knalde de penalty hoog over.

Beerschot doet een uitstekende zaak en wipt van de tiende naar de vijfde plaats, op vijf punten van leider Lommel. Lierse blijft dan weer achter met een schamele vier op achttien en blijft zo op de voorlaatste plaats in het klassement hangen. Zij zullen zich dringen moeten herpakken.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"
34

Zal Beerschot nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

34
34
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

20
20
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

22
22
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

28
28
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

88
88
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

152
152
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

188
188
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

347
347
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

259
259
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

208
208
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

207
207
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

104
104
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

132
132
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

407
407
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws