Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

189 stemmen
Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

Beerschot heeft zondagavond nog een uitstekende zaak gedaan in de Challenger Pro League. Het boekte al bij al een vlotte zege in de derby op het veld van Lierse Kempenzonen en maakt zo een stevige sprong in het klassement. De Mannekes wippen immers naar de vijfde plaats.

De supporters op het Lisp kregen een interessante wedsrijd te zien, waarin Beerschot na 20 minuten op voorsprong kwam. Michez kwam naar binnen en verraste Teunckens met een laag schot. De Lierse doelman zou zich enkele minuten echter nog onderscheden. Beerschot kreeg een penalty, maar Teunckens keerde de elfmeter van Kosiah.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

Beerschot beslist de match

Dat leek Beerschot zuur op te breken toen ook de thuisploeg na rust een penalty kreeg en Van Acker die omzette. Ze bleven echter niet bij de pakken zitten en herstelden tien minuten later hun voorsprong opnieuw. Konstantopoulos kon zijn hoofd tegen een hoekschop zetten en zorgde zo voor 1-2.

Een kwartier voor tijd kwam de wedstrijd helemaal in een beslissende plooi te liggen. Reyners pakte uit met een fantastisch schot, dat via de paal binnen ging. Match gespeeld dus, maar dat betekent zeker niet dat er verder niets meer te beleven viel.

Spectaculaire slotfase

In de slotminuten kwamen beide teams immers nog met tien te staan. Eerst kreeg bij Lierse de ingevallen Sampers zijn tweede geel, waarna in blessuretijd Matthys nog een strafschop weggaf en daarbij meteen ook rechtstreeks rood kreeg. Van Acker liet echter na om zijn tweede te maken en knalde de penalty hoog over.

Beerschot doet een uitstekende zaak en wipt van de tiende naar de vijfde plaats, op vijf punten van leider Lommel. Lierse blijft dan weer achter met een schamele vier op achttien en blijft zo op de voorlaatste plaats in het klassement hangen. Zij zullen zich dringen moeten herpakken.

🚀

Zal Beerschot nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

2
2
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

51
51
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

43
43
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

85
85
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

39
39
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

62
62
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

154
154
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

65
65
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

140
140
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

377
377
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

125
125
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

92
92
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

203
203
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

204
204
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

97
97
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

209
209
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

237
237
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

99
99
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

438
438
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

473
473

Meer sportnieuws