Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

189
Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

Beerschot heeft zondagavond nog een uitstekende zaak gedaan in de Challenger Pro League. Het boekte al bij al een vlotte zege in de derby op het veld van Lierse Kempenzonen en maakt zo een stevige sprong in het klassement. De Mannekes wippen immers naar de vijfde plaats.

De supporters op het Lisp kregen een interessante wedsrijd te zien, waarin Beerschot na 20 minuten op voorsprong kwam. Michez kwam naar binnen en verraste Teunckens met een laag schot. De Lierse doelman zou zich enkele minuten echter nog onderscheden. Beerschot kreeg een penalty, maar Teunckens keerde de elfmeter van Kosiah.

LEES OOK: Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Beerschot beslist de match

Dat leek Beerschot zuur op te breken toen ook de thuisploeg na rust een penalty kreeg en Van Acker die omzette. Ze bleven echter niet bij de pakken zitten en herstelden tien minuten later hun voorsprong opnieuw. Konstantopoulos kon zijn hoofd tegen een hoekschop zetten en zorgde zo voor 1-2.

Een kwartier voor tijd kwam de wedstrijd helemaal in een beslissende plooi te liggen. Reyners pakte uit met een fantastisch schot, dat via de paal binnen ging. Match gespeeld dus, maar dat betekent zeker niet dat er verder niets meer te beleven viel.

Spectaculaire slotfase

In de slotminuten kwamen beide teams immers nog met tien te staan. Eerst kreeg bij Lierse de ingevallen Sampers zijn tweede geel, waarna in blessuretijd Matthys nog een strafschop weggaf en daarbij meteen ook rechtstreeks rood kreeg. Van Acker liet echter na om zijn tweede te maken en knalde de penalty hoog over.

Beerschot doet een uitstekende zaak en wipt van de tiende naar de vijfde plaats, op vijf punten van leider Lommel. Lierse blijft dan weer achter met een schamele vier op achttien en blijft zo op de voorlaatste plaats in het klassement hangen. Zij zullen zich dringen moeten herpakken.

Zal Beerschot nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

13
13
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

117
117
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

31
31
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

52
52
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

289
289
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

640
640
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

81
81
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

155
155
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

187
187
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

664
664
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

249
249
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws