Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

door
Beerschot zet derby in Lier naar zijn hand en maakt grote sprong

Beerschot heeft zondagavond nog een uitstekende zaak gedaan in de Challenger Pro League. Het boekte al bij al een vlotte zege in de derby op het veld van Lierse Kempenzonen en maakt zo een stevige sprong in het klassement. De Mannekes wippen immers naar de vijfde plaats.

De supporters op het Lisp kregen een interessante wedsrijd te zien, waarin Beerschot na 20 minuten op voorsprong kwam. Michez kwam naar binnen en verraste Teunckens met een laag schot. De Lierse doelman zou zich enkele minuten echter nog onderscheden. Beerschot kreeg een penalty, maar Teunckens keerde de elfmeter van Kosiah.

Beerschot beslist de match

Dat leek Beerschot zuur op te breken toen ook de thuisploeg na rust een penalty kreeg en Van Acker die omzette. Ze bleven echter niet bij de pakken zitten en herstelden tien minuten later hun voorsprong opnieuw. Konstantopoulos kon zijn hoofd tegen een hoekschop zetten en zorgde zo voor 1-2.

Een kwartier voor tijd kwam de wedstrijd helemaal in een beslissende plooi te liggen. Reyners pakte uit met een fantastisch schot, dat via de paal binnen ging. Match gespeeld dus, maar dat betekent zeker niet dat er verder niets meer te beleven viel.

Spectaculaire slotfase

In de slotminuten kwamen beide teams immers nog met tien te staan. Eerst kreeg bij Lierse de ingevallen Sampers zijn tweede geel, waarna in blessuretijd Matthys nog een strafschop weggaf en daarbij meteen ook rechtstreeks rood kreeg. Van Acker liet echter na om zijn tweede te maken en knalde de penalty hoog over.

Beerschot doet een uitstekende zaak en wipt van de tiende naar de vijfde plaats, op vijf punten van leider Lommel. Lierse blijft dan weer achter met een schamele vier op achttien en blijft zo op de voorlaatste plaats in het klassement hangen. Zij zullen zich dringen moeten herpakken.

🚀

Zal Beerschot nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

54
54
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

18
18
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

32
32
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

142
142
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

199
199
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

172
172
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

264
264
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

173
173
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

177
177
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

959
959
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

81
81
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

115
115
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

342
342
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

144
144
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

486
486
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

239
239
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

271
271
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

433
433
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

716
716

Meer sportnieuws