'AA Gent maakt zich grote zorgen om Gift Orban'

door
'AA Gent maakt zich grote zorgen om Gift Orban'

Tegen alle verwachtingen in heeft AA Gent deze zomer hun koningskoppel, Gift Orban en Hugo Cuypers, kunnen behouden. Nochtans was er veel interesse in de Nigeriaanse aanvaller van de Buffalo’s, die momenteel met een zware vormcrisis kampt.

Lille OSC was het meest concreet om Orban deze zomer aan te trekken. De enige voorwaarde was wel dat Jonathan David eerst de Franse club moest verlaten, maar uiteindelijk bleef de Canadees deze zomer gewoon op post bij Lille.

Daarna was er nog interesse van andere clubs in Orban, zoals in Engeland van Fulham FC en Tottenham Hotspur. De Buffalo’s wilden echter een recordbedrag van meer dan dertig miljoen euro. En dat schrikte de Spurs af.

LEES OOK: Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

Grote inspanningen om Orban te houden

AA Gent kon Orban grotendeels behouden door de komst van de nieuwe eigenaar Sam Baro. Er is sindsdien voldoende reserve om de Nigeriaan én Hugo Cuypers te behouden bij de club, ondanks de grote interesse in beide spitsen.

Voorlopig betaalt Orban die grote inspanningen van de club nog niet terug, en De Zondag schrijft dat de Nigeriaan voor de nodige zorgen zorgt. Deels door zijn trap op de enkel vorige week, maar vooral door zijn gebrek aan doelpunten.

Orban & Co stellen (voorlopig) teleur

“Met slechts één goal in zijn laatste zeven optredens blijft Orban serieus onder zijn gemiddelde”, stelt de krant, die ook naar de andere spitsen wijst als reden waarom de de aanval aan het sputteren is.

“Tissoudali blijft worstelen met zichzelf en zijn vormpeil. De treffer van Cuypers donderdag was een lichtpuntje, hij eindigde hiermee een droogte van vijf wedstrijden. Kunnen de Gentse spitsen hun statistieken weer opvijzelen?”

Speelt AA Gent voor de titel dit seizoen?

Meest recent

'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

19
19
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

51
51
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

67
67
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

47
47
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

91
91
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

52
52
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

101
101
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

58
58
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

97
97
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

89
89
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

141
141
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

605
605
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

249
249
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

112
112
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

98
98
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

88
88
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

248
248
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

130
130
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

184
184
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

105
105
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

289
289
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

252
252

Meer sportnieuws