'AA Gent maakt zich grote zorgen om Gift Orban'

door
'AA Gent maakt zich grote zorgen om Gift Orban'

Tegen alle verwachtingen in heeft AA Gent deze zomer hun koningskoppel, Gift Orban en Hugo Cuypers, kunnen behouden. Nochtans was er veel interesse in de Nigeriaanse aanvaller van de Buffalo’s, die momenteel met een zware vormcrisis kampt.

Lille OSC was het meest concreet om Orban deze zomer aan te trekken. De enige voorwaarde was wel dat Jonathan David eerst de Franse club moest verlaten, maar uiteindelijk bleef de Canadees deze zomer gewoon op post bij Lille.

Daarna was er nog interesse van andere clubs in Orban, zoals in Engeland van Fulham FC en Tottenham Hotspur. De Buffalo’s wilden echter een recordbedrag van meer dan dertig miljoen euro. En dat schrikte de Spurs af.

LEES OOK: Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Grote inspanningen om Orban te houden

AA Gent kon Orban grotendeels behouden door de komst van de nieuwe eigenaar Sam Baro. Er is sindsdien voldoende reserve om de Nigeriaan én Hugo Cuypers te behouden bij de club, ondanks de grote interesse in beide spitsen.

Voorlopig betaalt Orban die grote inspanningen van de club nog niet terug, en De Zondag schrijft dat de Nigeriaan voor de nodige zorgen zorgt. Deels door zijn trap op de enkel vorige week, maar vooral door zijn gebrek aan doelpunten.

Orban & Co stellen (voorlopig) teleur

“Met slechts één goal in zijn laatste zeven optredens blijft Orban serieus onder zijn gemiddelde”, stelt de krant, die ook naar de andere spitsen wijst als reden waarom de de aanval aan het sputteren is.

“Tissoudali blijft worstelen met zichzelf en zijn vormpeil. De treffer van Cuypers donderdag was een lichtpuntje, hij eindigde hiermee een droogte van vijf wedstrijden. Kunnen de Gentse spitsen hun statistieken weer opvijzelen?”

Speelt AA Gent voor de titel dit seizoen?

Meest recent

'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

19
19
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

9
9
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

33
33
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

39
39
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

39
39
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

24
24
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

66
66
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

152
152
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

30
30
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

230
230
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

129
129
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

167
167
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

88
88
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

118
118
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

69
69
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

125
125
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

224
224
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

66
66
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

475
475
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

95
95
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

307
307
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

106
106
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

132
132

Meer sportnieuws