Rode Duivel wees Anderlecht af: "Dat kon ik gewoon niet"

door
Rode Duivel wees Anderlecht af:

Anderlecht hoopt snel weer voor de prijzen te kunnen strijden na enkele magere jaren. De voorbije maanden gaf het zijn kern alvast een stevige kwaliteitsinjectie met het aantrekken van een aantal grote namen, met Thorgan Hazard als klap op de vuurpijl in het absolute slot van de mercato.

De 30-jarige flankaanvaller hoopt zich in het Lotto Park weer in de gunst te spelen van Domenico Tedesco, die de voorbije interlands ook steevast Jan Vertonghen en Zeno Debast in zijn selectie opnam. Een andere Rode Duivel had dan weer in het Lotto Park kunnen spelen, maar bedankte.

LEES OOK: Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Siquet paste voor Anderlecht

RTBF weet dat Anderlecht probeerde om Hugo Siquet aan te trekken toen de 21-jarige rechtsachter op een zijspoor zat bij Freiburg. Hij trok uiteindelijk in januari naar Cercle Brugge en dat bleek een goede zet, want Siquet past perfect in het pressingvoetbal van de Vereniging en groeide er dus uit tot international.

Siquet legt uit waarom hij Anderlecht wandelen stuurde. "Ik ben en blijf gehecht aan Standard. Dat is de club van mijn hart", vertelt hij. "Andere spelers zijn in het verleden van Sclessin naar Brussel gegaan en dat was hun goed recht, maar ik kan dat niet. Ik bleef liever bij mijn principes en dus heb ik daar niet getekend."

Toekomst nog onduidelijk

Anderlecht vond deze zomer uiteindelijk wel de rechtsachter die het zocht door Louis Patris voor 3,5 miljoen euro weg te halen bij OH Leuven. De 22-jarige gaat tegenwoordig de concurrentie aan met Killian Sardella, nadat Amir Murillo vertrok naar Olympique Marseille.

Waar de toekomst van Siquet na deze zomer ligt, is dan weer niet duidelijk. Cercle huurt de Rode Duivel slechts van de Duitse subtopper SC Freiburg, waar hij een jaar lang amper aan spelen toegekomen was. Of Siquet er nog een nieuwe kans wil en zal krijgen, zal moeten blijken.

Heeft hij de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

6
6
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

99
99
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

78
78
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

137
137
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

79
79
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

159
159
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

43
43
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

113
113
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

264
264
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

261
261
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

359
359
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

313
313
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

149
149
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

57
57
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

262
262
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

70
70
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

555
555
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

459
459
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

172
172
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1012
1012
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

152
152

Meer sportnieuws