Rode Duivel wees Anderlecht af: "Dat kon ik gewoon niet"

door
Rode Duivel wees Anderlecht af:

Anderlecht hoopt snel weer voor de prijzen te kunnen strijden na enkele magere jaren. De voorbije maanden gaf het zijn kern alvast een stevige kwaliteitsinjectie met het aantrekken van een aantal grote namen, met Thorgan Hazard als klap op de vuurpijl in het absolute slot van de mercato.

De 30-jarige flankaanvaller hoopt zich in het Lotto Park weer in de gunst te spelen van Domenico Tedesco, die de voorbije interlands ook steevast Jan Vertonghen en Zeno Debast in zijn selectie opnam. Een andere Rode Duivel had dan weer in het Lotto Park kunnen spelen, maar bedankte.

LEES OOK: Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Siquet paste voor Anderlecht

RTBF weet dat Anderlecht probeerde om Hugo Siquet aan te trekken toen de 21-jarige rechtsachter op een zijspoor zat bij Freiburg. Hij trok uiteindelijk in januari naar Cercle Brugge en dat bleek een goede zet, want Siquet past perfect in het pressingvoetbal van de Vereniging en groeide er dus uit tot international.

Siquet legt uit waarom hij Anderlecht wandelen stuurde. "Ik ben en blijf gehecht aan Standard. Dat is de club van mijn hart", vertelt hij. "Andere spelers zijn in het verleden van Sclessin naar Brussel gegaan en dat was hun goed recht, maar ik kan dat niet. Ik bleef liever bij mijn principes en dus heb ik daar niet getekend."

Toekomst nog onduidelijk

Anderlecht vond deze zomer uiteindelijk wel de rechtsachter die het zocht door Louis Patris voor 3,5 miljoen euro weg te halen bij OH Leuven. De 22-jarige gaat tegenwoordig de concurrentie aan met Killian Sardella, nadat Amir Murillo vertrok naar Olympique Marseille.

Waar de toekomst van Siquet na deze zomer ligt, is dan weer niet duidelijk. Cercle huurt de Rode Duivel slechts van de Duitse subtopper SC Freiburg, waar hij een jaar lang amper aan spelen toegekomen was. Of Siquet er nog een nieuwe kans wil en zal krijgen, zal moeten blijken.

Heeft hij de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

39
39
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

47
47
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

96
96
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

45
45
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

240
240
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

52
52
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

172
172
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

260
260
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

116
116
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

296
296
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

172
172
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

587
587
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

118
118
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

107
107
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

396
396
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

148
148
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

274
274
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

197
197
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

116
116
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

116
116
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

326
326

Meer sportnieuws