Rode Duivel wees Anderlecht af: "Dat kon ik gewoon niet"

door
Rode Duivel wees Anderlecht af:

Anderlecht hoopt snel weer voor de prijzen te kunnen strijden na enkele magere jaren. De voorbije maanden gaf het zijn kern alvast een stevige kwaliteitsinjectie met het aantrekken van een aantal grote namen, met Thorgan Hazard als klap op de vuurpijl in het absolute slot van de mercato.

De 30-jarige flankaanvaller hoopt zich in het Lotto Park weer in de gunst te spelen van Domenico Tedesco, die de voorbije interlands ook steevast Jan Vertonghen en Zeno Debast in zijn selectie opnam. Een andere Rode Duivel had dan weer in het Lotto Park kunnen spelen, maar bedankte.

LEES OOK: CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

Siquet paste voor Anderlecht

RTBF weet dat Anderlecht probeerde om Hugo Siquet aan te trekken toen de 21-jarige rechtsachter op een zijspoor zat bij Freiburg. Hij trok uiteindelijk in januari naar Cercle Brugge en dat bleek een goede zet, want Siquet past perfect in het pressingvoetbal van de Vereniging en groeide er dus uit tot international.

Siquet legt uit waarom hij Anderlecht wandelen stuurde. "Ik ben en blijf gehecht aan Standard. Dat is de club van mijn hart", vertelt hij. "Andere spelers zijn in het verleden van Sclessin naar Brussel gegaan en dat was hun goed recht, maar ik kan dat niet. Ik bleef liever bij mijn principes en dus heb ik daar niet getekend."

Toekomst nog onduidelijk

Anderlecht vond deze zomer uiteindelijk wel de rechtsachter die het zocht door Louis Patris voor 3,5 miljoen euro weg te halen bij OH Leuven. De 22-jarige gaat tegenwoordig de concurrentie aan met Killian Sardella, nadat Amir Murillo vertrok naar Olympique Marseille.

Waar de toekomst van Siquet na deze zomer ligt, is dan weer niet duidelijk. Cercle huurt de Rode Duivel slechts van de Duitse subtopper SC Freiburg, waar hij een jaar lang amper aan spelen toegekomen was. Of Siquet er nog een nieuwe kans wil en zal krijgen, zal moeten blijken.

Heeft hij de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

21
21
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

20
20
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

33
33
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

162
162
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

45
45
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

69
69
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

140
140
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

90
90
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

391
391
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

371
371
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

402
402
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

185
185
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

369
369
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

284
284
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

196
196
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

947
947
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

78
78
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

32
32
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

110
110
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

42
42
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

106
106
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

58
58
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

66
66
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

138
138
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

63
63

Meer sportnieuws