Rode Duivel wees Anderlecht af: "Dat kon ik gewoon niet"

door
Rode Duivel wees Anderlecht af:

Anderlecht hoopt snel weer voor de prijzen te kunnen strijden na enkele magere jaren. De voorbije maanden gaf het zijn kern alvast een stevige kwaliteitsinjectie met het aantrekken van een aantal grote namen, met Thorgan Hazard als klap op de vuurpijl in het absolute slot van de mercato.

De 30-jarige flankaanvaller hoopt zich in het Lotto Park weer in de gunst te spelen van Domenico Tedesco, die de voorbije interlands ook steevast Jan Vertonghen en Zeno Debast in zijn selectie opnam. Een andere Rode Duivel had dan weer in het Lotto Park kunnen spelen, maar bedankte.

LEES OOK: 'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Siquet paste voor Anderlecht

RTBF weet dat Anderlecht probeerde om Hugo Siquet aan te trekken toen de 21-jarige rechtsachter op een zijspoor zat bij Freiburg. Hij trok uiteindelijk in januari naar Cercle Brugge en dat bleek een goede zet, want Siquet past perfect in het pressingvoetbal van de Vereniging en groeide er dus uit tot international.

Siquet legt uit waarom hij Anderlecht wandelen stuurde. "Ik ben en blijf gehecht aan Standard. Dat is de club van mijn hart", vertelt hij. "Andere spelers zijn in het verleden van Sclessin naar Brussel gegaan en dat was hun goed recht, maar ik kan dat niet. Ik bleef liever bij mijn principes en dus heb ik daar niet getekend."

Toekomst nog onduidelijk

Anderlecht vond deze zomer uiteindelijk wel de rechtsachter die het zocht door Louis Patris voor 3,5 miljoen euro weg te halen bij OH Leuven. De 22-jarige gaat tegenwoordig de concurrentie aan met Killian Sardella, nadat Amir Murillo vertrok naar Olympique Marseille.

Waar de toekomst van Siquet na deze zomer ligt, is dan weer niet duidelijk. Cercle huurt de Rode Duivel slechts van de Duitse subtopper SC Freiburg, waar hij een jaar lang amper aan spelen toegekomen was. Of Siquet er nog een nieuwe kans wil en zal krijgen, zal moeten blijken.

Heeft hij de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

1
1
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

2
2
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

106
106
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

65
65
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

18
18
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

247
247
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

62
62
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

72
72
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

41
41
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

134
134
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

77
77
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

72
72
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

21
21
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

30
30
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

152
152
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

170
170
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

134
134
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

132
132
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

255
255
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

327
327
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

136
136
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

514
514

Meer sportnieuws