Rode Duivel wees Anderlecht af: "Dat kon ik gewoon niet"

door
Rode Duivel wees Anderlecht af:

Anderlecht hoopt snel weer voor de prijzen te kunnen strijden na enkele magere jaren. De voorbije maanden gaf het zijn kern alvast een stevige kwaliteitsinjectie met het aantrekken van een aantal grote namen, met Thorgan Hazard als klap op de vuurpijl in het absolute slot van de mercato.

De 30-jarige flankaanvaller hoopt zich in het Lotto Park weer in de gunst te spelen van Domenico Tedesco, die de voorbije interlands ook steevast Jan Vertonghen en Zeno Debast in zijn selectie opnam. Een andere Rode Duivel had dan weer in het Lotto Park kunnen spelen, maar bedankte.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Siquet paste voor Anderlecht

RTBF weet dat Anderlecht probeerde om Hugo Siquet aan te trekken toen de 21-jarige rechtsachter op een zijspoor zat bij Freiburg. Hij trok uiteindelijk in januari naar Cercle Brugge en dat bleek een goede zet, want Siquet past perfect in het pressingvoetbal van de Vereniging en groeide er dus uit tot international.

Siquet legt uit waarom hij Anderlecht wandelen stuurde. "Ik ben en blijf gehecht aan Standard. Dat is de club van mijn hart", vertelt hij. "Andere spelers zijn in het verleden van Sclessin naar Brussel gegaan en dat was hun goed recht, maar ik kan dat niet. Ik bleef liever bij mijn principes en dus heb ik daar niet getekend."

Toekomst nog onduidelijk

Anderlecht vond deze zomer uiteindelijk wel de rechtsachter die het zocht door Louis Patris voor 3,5 miljoen euro weg te halen bij OH Leuven. De 22-jarige gaat tegenwoordig de concurrentie aan met Killian Sardella, nadat Amir Murillo vertrok naar Olympique Marseille.

Waar de toekomst van Siquet na deze zomer ligt, is dan weer niet duidelijk. Cercle huurt de Rode Duivel slechts van de Duitse subtopper SC Freiburg, waar hij een jaar lang amper aan spelen toegekomen was. Of Siquet er nog een nieuwe kans wil en zal krijgen, zal moeten blijken.

Heeft hij de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

15
15
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

202
202
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

100
100
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

95
95
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

254
254
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

103
103
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

113
113
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

25
25
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

223
223
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

204
204
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

266
266
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

115
115
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

101
101
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

251
251
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

38
38
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

171
171
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

117
117
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

302
302
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

197
197
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

93
93
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

236
236
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

183
183
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

445
445

Meer sportnieuws