Club NXT dankt goudhaantjes, nieuw drama voor Stijn Vreven

door
Club NXT dankt goudhaantjes, nieuw drama voor Stijn Vreven

Degradant KV Oostende blijft dramatisch presteren in de Challenger Pro League. Na de zege vorige week bij de youngsters van Standard, liep het vandaag in de slotfase wederom fout voor de kustploeg. Club NXT zette na de pauze dan weer een fraaie comeback in op Schiervelde.

In de Challenger Pro League nam KV Oostende het vanavond op tegen Jong Genk. Het team van Stijn Vreven boekte pas vorige week zijn eerste zege, op het veld van SL16. Vanavond kon KVO de weg naar boven inzetten. In het andere duel stonden de leeftijfdsgenoten van Standard en Club NXT tegenover mekaar.

LEES OOK: Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Hekkensluiter verrast, KVO botst op 15-jarig talent

Aan de kust nam KVO de beste start. Na een goed kwartier spelen werd centraal Henderson gevonden en die had de 1-0 maar binnen te tikken. Jong Genk had het moeilijk maar kwam nog voor het halfuur weer langszij: de jonge Karetsas pakte uit met enkele fraaie bewegingen en schoot door de benen van Bossin de 1-1 in doel. De thuisploeg had het nadien wat moeilijker en slaagde er voor de pauze niet meer in om een nieuwe voorsprong bij mekaar te voetballen.

Op Schiervelde was het enigszins verrassend SL16 dat op het kwartier de voorsprong nam. Daan Dierckx was veel scherper bij een voorzet dan de thuisverdedigers en kopte de youngsters van Standard op voorsprong. De wedstrijd was nadien in evenwicht, halfweg leek hekkensluiter SL16 op weg naar een tweede zege.

Salah zorgt voor totale ommekeer, Vreven baalt stevig

KVO drong na de pauze meteen stevig aan en werd ook quasi onmiddellijk beloond. Na een hoekschop schoot Henderson tegen de paal en via de rug van Penders ging de 2-1 tegen de touwen. Lange tijd leek de kustploeg die voorsprong ook vast te houden, op tien minuten van het einde kwam een hoekschop echter tot bij invaller Bangoura en die hing de bordjes andermaal gelijk: 2-2. Nieuw puntenverlies voor KVO, dat stilaan de voeling verliest met de bovenste ploegen.

De bezoekers kwamen slaapdronken uit de kleedkamer en bij de eerste aanval van Club NXT was de gelijkmaker een feit. Vermant vond vanop links de vrijstaande Barbera en die scoorde de 1-1. De Blauw-Zwarte talenten waren nu helemaal los en nog voor het uur zorgde Salah met twee doelpunten (intikker en fraaie halve volley) voor de totale ommekeer. SL16 hing nu in de touwen en Ordonez duwde het mes nog wat dieper in de wonde door op tien minuten van het einde ook nog de 4-1 aan te tekenen. Straffe comeback van de troepen van Nicky Hayen!

Scoreverloop KV Oostende-Jong Genk:

1-0 (19') Henderson, 1-1 (28') Karetsas, 2-1 (50') ed Penders, 2-2 (80') Bangoura

Scoreverloop Club NXT-SL 16 FC:

0-1 (16') Dierckx, 1-1 (46') Barbera, 2-1 (55') Salah, 3-1 (59') Salah, 4-1 (79') Ordonez

Wie heeft de beste beloften?

Meest recent

Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

9
9
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

49
49
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

74
74
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

35
35
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

50
50
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

33
33
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

292
292
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

75
75
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

182
182
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

438
438
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

340
340
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

85
85
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

222
222
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

150
150
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

262
262
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

316
316
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

303
303
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

327
327
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

196
196
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

135
135
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

208
208
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

721
721
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

315
315
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

132
132
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

113
113

Meer sportnieuws