Brys kan eindelijk eens juichen: "Dat hebben we goed gedaan"

door
Brys kan eindelijk eens juichen:

OH Leuven had dit seizoen nog niet al te veel plezier beleefd, maar zaterdagavond kon het toch nog eens juichen. Het wist immers de derby tegen KV Mechelen naar zijn hand te zetten na een felbetwiste wedstrijd, waarin er vooral in het begin en op het einde van elke helft wat te beleven was.

LEES OOK: Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

KV Mechelen aan banden gelegd

De bezoekers waren immers al in de tweede minuut op voorsprong gekomen en verdubbelden diep in de blessuretijd van de eerste helft de score. Tussendoor had Thorsteinsson ook nog een strafschop gemist. In de openingsminuut van de tweede helft bracht KV Mechelen de spanning terug, maar daar bleef het uiteindelijk bij. OHL zag zelfs nog een goal afgekeurd.

Marc Brys was dan ook zeer tevreden met zijn ploeg. "We hebben gedaan wat we moesten doen: hen verrassen op de snelle omschakeling", reageerde hij bij Sporza. "Met de gemiste penalty erbij was het 0-3. Dan is het niet aan ons om het spel te blijven maken. Na de aansluitingstreffer na 30 seconden gaven we weinig weg. We hebben KV Mechelen goed gesteriliseerd."

OHL rukt op in klassement

Met zijn tweede overwinning van het seizoen doet OHL bovendien ook een zeer goede zaak in het klassement, want het neemt nu nog wat meer afstand van de gevarenzone. Het verzamelde intussen negen punten en kan stilaan bij de ruime middenmoot aansluiten.

Dat is een opsteker na de moeizame start van het seizoen. De resultaten vielen tegen en Brys was niet te spreken over de transfers die hij gekregen had. De trainer spuwde meermaals publiekelijk zijn gal, maar zag ook dat de fans zich tegen hem begonnen te keren. De hele heisa leidde uiteindelijk tot het ontslag van CEO Peter Willems.

Was het een verdiende zege voor OHL?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

38
38
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

85
85
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

65
65
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

171
171
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

216
216
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

64
64
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

325
325
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

777
777
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

166
166
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

685
685
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

71
71
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

186
186
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

592
592
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

572
572
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

178
178
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws