Brys kan eindelijk eens juichen: "Dat hebben we goed gedaan"

door
Brys kan eindelijk eens juichen:

OH Leuven had dit seizoen nog niet al te veel plezier beleefd, maar zaterdagavond kon het toch nog eens juichen. Het wist immers de derby tegen KV Mechelen naar zijn hand te zetten na een felbetwiste wedstrijd, waarin er vooral in het begin en op het einde van elke helft wat te beleven was.

LEES OOK: Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KV Mechelen aan banden gelegd

De bezoekers waren immers al in de tweede minuut op voorsprong gekomen en verdubbelden diep in de blessuretijd van de eerste helft de score. Tussendoor had Thorsteinsson ook nog een strafschop gemist. In de openingsminuut van de tweede helft bracht KV Mechelen de spanning terug, maar daar bleef het uiteindelijk bij. OHL zag zelfs nog een goal afgekeurd.

Marc Brys was dan ook zeer tevreden met zijn ploeg. "We hebben gedaan wat we moesten doen: hen verrassen op de snelle omschakeling", reageerde hij bij Sporza. "Met de gemiste penalty erbij was het 0-3. Dan is het niet aan ons om het spel te blijven maken. Na de aansluitingstreffer na 30 seconden gaven we weinig weg. We hebben KV Mechelen goed gesteriliseerd."

OHL rukt op in klassement

Met zijn tweede overwinning van het seizoen doet OHL bovendien ook een zeer goede zaak in het klassement, want het neemt nu nog wat meer afstand van de gevarenzone. Het verzamelde intussen negen punten en kan stilaan bij de ruime middenmoot aansluiten.

Dat is een opsteker na de moeizame start van het seizoen. De resultaten vielen tegen en Brys was niet te spreken over de transfers die hij gekregen had. De trainer spuwde meermaals publiekelijk zijn gal, maar zag ook dat de fans zich tegen hem begonnen te keren. De hele heisa leidde uiteindelijk tot het ontslag van CEO Peter Willems.

Was het een verdiende zege voor OHL?

Meest recent

Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

19
19
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

102
102
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

249
249
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

57
57
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

142
142
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

458
458
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

252
252
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

166
166
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

51
51
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

26
26
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

227
227
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

484
484
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

186
186
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

178
178
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

39
39
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

405
405
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

398
398
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

305
305
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

141
141
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

234
234
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

594
594
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

154
154
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

124
124
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

79
79

Meer sportnieuws