'Guardiola wil sensationele ruildeal met PSG sluiten'

door
'Guardiola wil sensationele ruildeal met PSG sluiten'

Manchester City bereikte vorig seizoen eindelijk waar het al meer dan tien jaar op aasde: het winnen van de Champions League. Ze maakten er zelfs meteen een treble van door ook de Premier League en FA Cup binnen te halen. Daarmee lijkt er wel een einde aan een cyclus gekomen te zijn en een vernieuwingsoperatie lijkt ingezet te zijn.

Afgelopen zomer verlieten al enkele oudgedienden de Cityzens. Aanvoerder Ilkay Gündogan koos er zelf voor om zijn aflopende contract niet te verlengen en tekende bij FC Barcelona, terwijl Riyad Mahrez verkocht werd aan Al-Ahli. Aan inkomende zijde ging City dan weer vooral voor jong geweld met de komst van Josko Gvardiol en Jérémy Doku.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Guardiola is fan van Zaïre-Emery

Die trend lijkt ook in de komende transferperiodes verdergezet te zullen worden. Volgens de Franse journalist Fabrice Hawkins wil Pep Guardiola immers ook nog een spraakmakende deal sluiten met Paris Saint-Germain. Dat aast al een hele tijd op Bernardo Silva en Guardiola zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer.

Maar dan zou in ruil wel Warren Zaïre-Emery de omgekeerde beweging moeten maken. Guardiola zou namelijk grote fan zijn van de amper 17-jarige middenvelder, die alsmaar meer aan het uitgroeien is tot de nieuwe chouchou van het Parc des Princes. Vorig seizoen kreeg hij al regelmatig speelminuten en dit seizoen lijkt hij een basisplaats helemaal beet te hebben.

PSG wil hem houden

De kans lijkt echter wel zeer gering dat PSG zijn nieuwste goudhaantje zomaar naar Manchester zal laten vertrekken. In Parijs zouden ze integendeel van plan zijn om het contract van Zaïre-Emery open te breken. Dat plan zou de speler ook wel genegen zijn.

Deze zomer is PSG immers een nieuwe weg ingeslagen, met minder vedetten en meer jongeren en Fransen. Daardoor krijgt Zaïre-Emery voluit zijn kans, terwijl PSG bijvoorbeeld ook besliste om de vertrokken Messi en Neymar te vervangen door Dembélé, Kolo Muani en Gonçalo Ramos.

Zou City daarmee een goede deal sluiten?

Meest recent

Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

1
1
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

17
17
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

12
12
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

51
51
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

15
15
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

82
82
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

41
41
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

238
238
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

37
37
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

27
27
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

31
31
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

601
601
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

138
138
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

119
119
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

134
134
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

98
98
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

101
101
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

186
186
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

100
100
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

96
96
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

119
119

Meer sportnieuws