'Guardiola wil sensationele ruildeal met PSG sluiten'

door
'Guardiola wil sensationele ruildeal met PSG sluiten'

Manchester City bereikte vorig seizoen eindelijk waar het al meer dan tien jaar op aasde: het winnen van de Champions League. Ze maakten er zelfs meteen een treble van door ook de Premier League en FA Cup binnen te halen. Daarmee lijkt er wel een einde aan een cyclus gekomen te zijn en een vernieuwingsoperatie lijkt ingezet te zijn.

Afgelopen zomer verlieten al enkele oudgedienden de Cityzens. Aanvoerder Ilkay Gündogan koos er zelf voor om zijn aflopende contract niet te verlengen en tekende bij FC Barcelona, terwijl Riyad Mahrez verkocht werd aan Al-Ahli. Aan inkomende zijde ging City dan weer vooral voor jong geweld met de komst van Josko Gvardiol en Jérémy Doku.

LEES OOK: Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Guardiola is fan van Zaïre-Emery

Die trend lijkt ook in de komende transferperiodes verdergezet te zullen worden. Volgens de Franse journalist Fabrice Hawkins wil Pep Guardiola immers ook nog een spraakmakende deal sluiten met Paris Saint-Germain. Dat aast al een hele tijd op Bernardo Silva en Guardiola zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer.

Maar dan zou in ruil wel Warren Zaïre-Emery de omgekeerde beweging moeten maken. Guardiola zou namelijk grote fan zijn van de amper 17-jarige middenvelder, die alsmaar meer aan het uitgroeien is tot de nieuwe chouchou van het Parc des Princes. Vorig seizoen kreeg hij al regelmatig speelminuten en dit seizoen lijkt hij een basisplaats helemaal beet te hebben.

PSG wil hem houden

De kans lijkt echter wel zeer gering dat PSG zijn nieuwste goudhaantje zomaar naar Manchester zal laten vertrekken. In Parijs zouden ze integendeel van plan zijn om het contract van Zaïre-Emery open te breken. Dat plan zou de speler ook wel genegen zijn.

Deze zomer is PSG immers een nieuwe weg ingeslagen, met minder vedetten en meer jongeren en Fransen. Daardoor krijgt Zaïre-Emery voluit zijn kans, terwijl PSG bijvoorbeeld ook besliste om de vertrokken Messi en Neymar te vervangen door Dembélé, Kolo Muani en Gonçalo Ramos.

Zou City daarmee een goede deal sluiten?

Meest recent

UCL: Waanzinnige stunt Bodo/Glimt, Leverkusen op rozen

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

8
8
Jan Breydel davert! Atlético sprakeloos na enorme comeback Club

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

67
67
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

180
180
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

500
500
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

131
131
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

43
43
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

156
156
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

17
17
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

114
114
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1220
1220
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

93
93
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

572
572
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

43
43
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

115
115
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

154
154
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

141
141
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

255
255
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

150
150
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

115
115
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

116
116
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

316
316
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

40
40
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

677
677
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

353
353

Meer sportnieuws