Na het teleurstellende gelijkspel in Kortrijk hoopt Anderlecht zondag tegen Club Brugge de rug te rechten. In aanloop naar de clash met de aarstrivaal kreeg Brian Riemer alvast nogmaals een dubbele opsteker.
Eerder geraakte al bekend dat Zeno Debast gewoon inzetbaar is na zijn rode kaart in Kortrijk. En ook vanuit de ziekenboeg in het Lotto Park viel er goed nieuws te rapen. Zo is Ludwig Augustinsson alweer van de partij.
Knopen doorhakken
Nadat hij een week eerder in Genk meteen aan de aftrap verscheen gaf de Zweede linksachter vorig weekend verstek met een blessure aan de hand. Afwachten of hij straks opnieuw de voorkeur krijgt op Moussa N'Diaye.
Tussen de palen moet Riemer misschien dan weer voor het eerst de knoop tussen Maxime Dupé en Kasper Schmeichel doorhakken. Die laatste hervatte de afgelopen dagen alleszins de oefensessies na een ribblessure.
Riemer spuit mist
"Kasper traint terug mee, dat is het enige wat ik momenteel kan zeggen. Of hij kan spelen valt nog af te wachten", liet Riemer echter niet in zijn kaarten kijken. "Het goede nieuws is dat zijn toestand niet kan verergeren."
Hoewel de finale beslissing pas op het laatste moment zal worden genomen lijkt Schmeichel dus klaar om voor het eerst deel uit te maken van de selectie. Tot slot mag Thorgan Hazard allicht op een eerste basisplek rekenen.