'Schmeichel-saga: grove leugen Fredberg onthuld'

door
'Schmeichel-saga: grove leugen Fredberg onthuld'

Aanstaande zondag neemt Anderlecht het in eigen huis op tegen Club Brugge. De hamvraag is nu al wie er dan tussen de palen zal staan bij Paars-Wit: Maxime Dupé of toch Kasper Schmeichel?

Nadat die eerste nochtans goed aan het seizoen begon komt zijn status als nummer één dus plots in het gedrang. Een opdoffer voor de 30-jarige Fransman, die tegen KV Kortrijk prompt al een steekje liet vallen.

LEES OOK: Frank Raes incasseert heel zware klap

Coosemans de dupe

Tenslotte kreeg Dupé aanvankelijk naar verluidt de garantie dat hij onbetwist titularis zou worden in het Lotto Park. En ook Colin Coosemans werd daar blijkbaar op een loze belofte getrakteerd door Jesper Fredberg.

Het Nieuwsblad weet namelijk dat de derde doelman te horen kreeg dat hij na de exit van Hendrik Van Crombrugge en Bart Verbruggen zou opschuiven in de pikorde. Tot dusver zat Coosemans ook telkens op de bank.

Cruciaal in kleedkamer

Daar doet de ervaren reservekeeper trouwens tevens dienst als tolk voor Brian Riemer. De krant merkt dan ook op dat Coosemans in de kleedkamer van de recordkampioen nog steeds een erg cruciale rol vertolkt.

Meer nog: mocht het ooit tot een clash komen tussen Dupé en Schmeichel rekent RSCA op hem om de vrede te bewaren. Afwachten dus of hij zelf snel de knop kan omdraaien na de onverwachte komst van de Deen.

Flips teleurgesteld

Hoe dan ook lijken Fredberg en Riemer hun hand hier en daar dus overspeeld te hebben. Zo zou ook Alexis Flips teleurgesteld zijn dat er van de centrale rol die voor hem werd voorzien tot dusver niks in huis kwam. 

Coosemans verdient zijn plaats op de bank

Meest recent

'Garcia toont genade: Duivel niet mee naar Kazachstan'

De Rode Duivels verzamelden zich dinsdag in het nationale trainingscentrum in Tubeke, waar ze ...

19
19
Charleroi pakt uit en legt talent langer vast

Charleroi was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

0
0
Anderlecht wil hem nú: nieuwe regista moet in januari landen

Anderlecht wil in januari doorpakken voor een nieuwe regista die meteen het spel moet sturen. Het ...

100
100
Pijnlijke situatie Faes: Britse journalist doet boekje open

De Rode Duivels stomen zich momenteel klaar voor de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein. Om ...

33
33
'Celtic hakt knoop door over kandidatuur Hayen'

Club Brugge keek de voorbije weken toch angstvallig naar wat er zich afspeelde in Glasgow. Daar nam ...

119
119
Verschueren en Bornauw spreken na terugkeer bij Anderlecht

Het zijn weer woelige maanden geweest bij Anderlecht. In september legde Wouter Vandenhaute zijn ...

144
144
Onana lyrisch over Duivel: “Blij dat ik hem zo goed zie doen”

De Rode Duivels spelen zonder Romelu Lukaku, Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne. Dan is het aan ...

57
57
Benteke op drempel van monstertransfer?

.Christian Benteke speelt al drie jaar in de Major League Soccer, waar hij het zeer goed doet. Wat ...

76
76
Garcia verrast: “Hij doet me denken aan Busquets”

Er spelen heel wat Belgen in het buitenland. De ene vergaat het al beter dan de andere. Na een zeer ...

57
57
Noorse ster in shockzaak: beschuldigingen duiken op

Een storm rond een belofte. Andreas Schjelderup, amper 21 en de toekomst van het Noorse voetbal, ...

39
39
'AA Gent krijgt plots kans op ex-speler van Barcelona'

AA Gent gaat in januari mogelijk versterking halen. De Buffalo’s kunnen een zomertarget ...

218
218
Transferbom Stassin: spits breekt eindelijk stilte

Lucas Stassin werd niet opgeroepen door Rudi Garcia, waar Romeo Vermant de voorkeur kreeg. De ...

56
56
De Ketelaere oordeelt scherp over Club en Anderlecht

Charles De Ketelaere kent een matig seizoen bij Atalanta. Iedereen hoopte dat hij de ploeg bij de ...

172
172
CIES onthult: “Deze Duivel moet absolute topverdiener zijn”

Het CIES Football Observatory pakt intussen al enkele jaren regelmatig uit met opmerkelijke ...

49
49
Vanderhaeghe verrast met nieuwe job bij Belgische profclub

Yves Vanderhaeghe solliciteerde de voorbije maanden druk naar een nieuwe job. De voormalige Rode ...

133
133
'Pro League neemt standpunt in over DAZN en format'

Woensdag stond er een Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Daarbij moest er ...

369
369
Daags voor cruciale match: nieuwe storm rond Brys

Zowat anderhalf jaar is Marc Brys intussen aan de slag als bondscoach van Kameroen, maar in die ...

72
72
Wilmots zwaar gestraft na uitbarsting tegen ref

Op 17 oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp helemaal uit de hand. De partij moest ...

145
145
Onana spreekt zich uit: wie moet kapitein worden?

De Rode Duivels moeten in de komende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK ...

47
47
Antwerp verrast fans met groot nieuws over tribune

Antwerp beleeft een zeer moeilijk seizoen, want bijna halfweg de reguliere competitie staat het pas ...

156
156
De Ketelaere kiest verrassend: voorkeursrol bij Duivels

Zaterdag kunnen de Rode Duivels hun ticket voor het WK definitief binnenhalen. Daarvoor is de ...

57
57
'Pro League gooit bom: opvallende opvolger voor Vandenhaute'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Woensdag staat er een belangrijke Algemene Vergadering op ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Duivel, Anderlecht moet stevig dokken'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

323
323
Albert stellig: "De Cat verlaat Anderlecht volgende zomer'

Dankzij de gewonnen topper tegen Club Brugge duikt RSC Anderlecht met een goed gevoel de ...

238
238
Frank Raes incasseert heel zware klap

Na meer dan veertig jaar bij de openbare omroep geniet Frank Raes (71) van een welverdiend pensioen. ...

152
152

Meer sportnieuws