'Schmeichel-saga: grove leugen Fredberg onthuld'

808 stemmen
'Schmeichel-saga: grove leugen Fredberg onthuld'

Aanstaande zondag neemt Anderlecht het in eigen huis op tegen Club Brugge. De hamvraag is nu al wie er dan tussen de palen zal staan bij Paars-Wit: Maxime Dupé of toch Kasper Schmeichel?

Nadat die eerste nochtans goed aan het seizoen begon komt zijn status als nummer één dus plots in het gedrang. Een opdoffer voor de 30-jarige Fransman, die tegen KV Kortrijk prompt al een steekje liet vallen.

LEES OOK: SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

Coosemans de dupe

Tenslotte kreeg Dupé aanvankelijk naar verluidt de garantie dat hij onbetwist titularis zou worden in het Lotto Park. En ook Colin Coosemans werd daar blijkbaar op een loze belofte getrakteerd door Jesper Fredberg.

Het Nieuwsblad weet namelijk dat de derde doelman te horen kreeg dat hij na de exit van Hendrik Van Crombrugge en Bart Verbruggen zou opschuiven in de pikorde. Tot dusver zat Coosemans ook telkens op de bank.

Cruciaal in kleedkamer

Daar doet de ervaren reservekeeper trouwens tevens dienst als tolk voor Brian Riemer. De krant merkt dan ook op dat Coosemans in de kleedkamer van de recordkampioen nog steeds een erg cruciale rol vertolkt.

Meer nog: mocht het ooit tot een clash komen tussen Dupé en Schmeichel rekent RSCA op hem om de vrede te bewaren. Afwachten dus of hij zelf snel de knop kan omdraaien na de onverwachte komst van de Deen.

Flips teleurgesteld

Hoe dan ook lijken Fredberg en Riemer hun hand hier en daar dus overspeeld te hebben. Zo zou ook Alexis Flips teleurgesteld zijn dat er van de centrale rol die voor hem werd voorzien tot dusver niks in huis kwam. 

Coosemans verdient zijn plaats op de bank

Meest recent

Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

1
1
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

7
7
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

97
97
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

72
72
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

346
346
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

413
413
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

123
123
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

72
72
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

71
71
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

145
145
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

67
67
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

104
104
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

381
381
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

182
182
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

104
104
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

318
318
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

166
166
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

72
72
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

843
843
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

264
264
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

125
125
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

150
150
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

235
235

Meer sportnieuws