'Barça heeft groot nieuws na monsterzege tegen Antwerp'

door
'Barça heeft groot nieuws na monsterzege tegen Antwerp'

FC Barcelona gaf Royal Antwerp FC voetballes deze week in de Champions League. De Blaugrana schoot zo uitstekend uit de startblokken op het kampioenenbal en beloont coach Xavi nu meteen voor die prestatie en het werk van de afgelopen tijd.

De Spanjaard mag namelijk een nieuw contract ondertekenen bij Barça. Dat maakte hij vrijdag zelf bekend op zijn persbabbel voor het duel in LaLiga tegen Celta de Vigo. Naar verluidt zou de ex-speler van Barça nu tot midden 2025 aan boord blijven bij de Spaanse landskampioen.

"Mijn nieuw contract werd enkele dagen geleden vastgelegd", klonkt het bij de wereldkampioen uit 2010. "We hebben een akkoord bereikt voor enkele extra jaren en snel wordt daar meer over bekendgemaakt. Ik ben er blij mee."

LEES OOK: Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Eind 2021

Xavi nam eind 2021 over van Ronald Koeman en vierde sindsdien enkele successen met de club van zijn hart, waaronder de titel vorig seizoen. Het volgende doel voor Xavi en co lijkt zich nu terug op de kaart zetten in Europa. Met de zege tegen Antwerp begon Barça alvast goed aan zijn campagne in de Champions League.

Levende legende

Xavi kent het huis van Barça als geen ander. Hij verdedigde als speler jarenlang de kleuren van de Catalaanse trots en won talloze prijzen met de club. Ook bij de Spaanse nationale ploeg was hij de motor op het middenveld, met grote successen als resultaat. Die glorietijden wil hij nu laten herleven in Barcelona.

🚀

Zal Xavi Barça terugbrengen naar de Europese top?

Meest recent

'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

33
33
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

26
26
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

73
73
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

17
17
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

248
248
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

53
53
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

144
144
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

210
210
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

367
367
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

372
372
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

38
38
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

102
102
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

269
269
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

47
47
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

105
105
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

91
91
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

231
231
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

313
313
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1185
1185
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

62
62
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

699
699
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

405
405
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

169
169

Meer sportnieuws