Riemer spreekt klare taal over keeperskwestie

door
Riemer spreekt klare taal over keeperskwestie

RSC Anderlecht ontvangt komend weekend Club Brugge in de absolute topper van speeldag 8. Paars-Wit schoot goed uit de startblokken dit seizoen en staat voorlopig voor Blauw-Zwart. Dat wil het ook zo houden. Coach Brian Riemer blikte vooruit op zijn vrijdagse persbabbel, waarbij hij één netelige kwestie niet uit de weg ging.

Riemer denkt dat RSCA zich aan een scherp Club mag verwachten. "Club Brugge is een heel ervaren team in het Europese voetbal. Ze zullen dan ook 100 procent klaar zijn voor de match zondag. We hebben al een hele tijd niet meer kunnen winnen tegen Club. Ik hoop en geloof, met het Lotto Park achter ons, dat we kunnen winnen."

Anderlecht zit met een keeperskwestie na de komst van Kasper Schmeichel en de fout van Dupé op het veld van KV Kortrijk. "Dupé was de eerste doelman van Anderlecht. Nu is Kasper erbij. We zullen zien wie die concurrentiestrijd wint. We zullen zien wie het beste is voor Anderlecht en voor de wedstrijd wie speelt", vertelde Riemer daarover. "We zullen binnenkort beslissen wie de eerste doelman wordt. Die duidelijkheid is ook het beste voor de andere spelers."

LEES OOK: 'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Op kop blijven

Anderlecht wil de drie punten pakken tegen Club Brugge en zo op kop blijven in de Jupiler Pro League. De Brusselaars delen de leiding momenteel met AA Gent, dat zelf thuis aan de bak moet tegen KAS Eupen. Afwachten wie zich na deze speeldag nog leider mag noemen in de vaderlandse competitie.

Wie is na dit weekend nog leider?

Meest recent

Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

7
7
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

8
8
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

82
82
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

88
88
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

69
69
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

23
23
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

237
237
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

130
130
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

192
192
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

487
487
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

138
138
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

97
97
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

236
236
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

59
59
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

72
72
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

67
67
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

197
197
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

112
112
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

117
117
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

702
702
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

150
150
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

535
535
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

686
686
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

91
91

Meer sportnieuws