Witsel springt keihard in bres voor Duivel: "Dat is de waarheid"

door
Witsel springt keihard in bres voor Duivel:

Axel Witsel staat nog altijd onder contract bij Atlético Madrid. De ex-Rode Duivel heeft er nog een overeenkomst tot eind dit seizoen en zag ondertussen Yannick Carrasco afzwaaien. Die koos voor een avontuur in Saudi-Arabië, bij Al-Shabab, een transfer waar Witsel zich nu over uitlaat.

Carrasco koos voor het geld, iets wat Witsel in het verleden ook deed toen hij in China aan de slag ging. "China was een levenservaring en een verrijking voor mij, maar natuurlijk gaan we daarheen voor het geld en niet voor het sportieve project. Dat is de waarheid", geeft hij toe bij Radio Marca. "Dat ook Yannick hier nu voor gekozen heeft, is voor mij prima."

Carrasco lijkt zich kiplekker te voelen in het Midden-Oosten. "Ik sprak hem onlangs nog en Yannick voelt zich daar al heel goed, hij is er gelukkig", aldus Witsel. "Elke voetballer bewandelt zijn eigen pad. Ik ga nu dus niet zeggen dat het niet juist is om voor Saudi-Arabië te kiezen. Ik heb er op mijn 27ste ook voor gekozen om naar China te gaan. Voor mij heeft Yannick een goede keuze gemaakt."

LEES OOK: Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

Contract tot 2027

Carrasco tekende op zijn 30ste een contract tot midden 2027 in de Golfstaat. Daarmee neemt hij een risico en brengt hij zijn sportieve toekomst in gevaar. Al speelde hij net als Witsel in het verleden ook al in China en toonde hij daarna in Europa dat zijn niveau daar niet onder geleden had. Afwachten hoe hij zijn Saudische avontuur verteert.

Zal Carrasco zijn niveau kunnen aanhouden?

Meest recent

CIES: KRC Genk beste van de klas, Club ruim 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

19
19
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

61
61
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

41
41
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

119
119
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

108
108
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

120
120
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

433
433
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

56
56
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

25
25
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

98
98
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

29
29
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

79
79
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

49
49
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

51
51
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

113
113
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

54
54
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

208
208
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

137
137
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

126
126
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

50
50
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

733
733
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

83
83
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

97
97
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

222
222

Meer sportnieuws