Witsel springt keihard in bres voor Duivel: "Dat is de waarheid"

door
Witsel springt keihard in bres voor Duivel:

Axel Witsel staat nog altijd onder contract bij Atlético Madrid. De ex-Rode Duivel heeft er nog een overeenkomst tot eind dit seizoen en zag ondertussen Yannick Carrasco afzwaaien. Die koos voor een avontuur in Saudi-Arabië, bij Al-Shabab, een transfer waar Witsel zich nu over uitlaat.

Carrasco koos voor het geld, iets wat Witsel in het verleden ook deed toen hij in China aan de slag ging. "China was een levenservaring en een verrijking voor mij, maar natuurlijk gaan we daarheen voor het geld en niet voor het sportieve project. Dat is de waarheid", geeft hij toe bij Radio Marca. "Dat ook Yannick hier nu voor gekozen heeft, is voor mij prima."

Carrasco lijkt zich kiplekker te voelen in het Midden-Oosten. "Ik sprak hem onlangs nog en Yannick voelt zich daar al heel goed, hij is er gelukkig", aldus Witsel. "Elke voetballer bewandelt zijn eigen pad. Ik ga nu dus niet zeggen dat het niet juist is om voor Saudi-Arabië te kiezen. Ik heb er op mijn 27ste ook voor gekozen om naar China te gaan. Voor mij heeft Yannick een goede keuze gemaakt."

LEES OOK: Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Contract tot 2027

Carrasco tekende op zijn 30ste een contract tot midden 2027 in de Golfstaat. Daarmee neemt hij een risico en brengt hij zijn sportieve toekomst in gevaar. Al speelde hij net als Witsel in het verleden ook al in China en toonde hij daarna in Europa dat zijn niveau daar niet onder geleden had. Afwachten hoe hij zijn Saudische avontuur verteert.

Zal Carrasco zijn niveau kunnen aanhouden?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

30
30
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

72
72
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

125
125
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

260
260
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

101
101
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

46
46
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

523
523
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

304
304
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

125
125
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

306
306
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

855
855
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

324
324
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

117
117
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

335
335
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

129
129
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

192
192
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

169
169
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

331
331
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

206
206

Meer sportnieuws