Volgend talent klaar bij Club: "Spileers? Ik wil beter doen"

door
Volgend talent klaar bij Club:

Bij Club Brugge investeerden ze deze zomer weer stevig in hun spelerskern. Desondanks zijn er nog steeds de nodige kansen weggelegd voor de eigen jeugd. Zo wisten de voorbije maanden toch weer een aantal talenten zich te manifesteren.

De laatste wedstrijden was de hele defensie zelfs bij Club opgeleid. Vorig seizoen wist Jorne Spileers (18) onder Rik De Mil al een basisplaats af te dwingen en ook nu is hij een vaste waarde naast Mechele in het hart van de defensie. Op links wist Maxim De Cuyper (22) na twee goede seizoenen op huurbasis bij Westerlo dan weer te profiteren van de blessure van Meijer.

LEES OOK: Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Nog talent in de wachtkamer

Daarnaast is ook Kyriani Sabbe (18) helemaal aan het doorbreken. De rechtsachter liet tijdens zijn invalbeurten al mooie dingen zien en krijgt volop zijn kans nu Tajon Buchanan geblesseerd is. Er wordt dus goed werk geleverd bij Club NXT.

Daar zitten bovendien nog enkele talenten klaar. In de Challenger Pro League wist het voorbije halfjaar bijvoorbeeld Jano Willems zich in de kijker te spelen. De 19-jarige verdediger werd titularis na de promotie van Spileers en zit intussen aan zeventien matchen in 1B, waarin hij één keer scoorde.

Beter doen dan Spileers

Tijdens de voorbereiding mocht hij ook al even proeven van de A-kern en dat zal ongetwijfeld zijn volgende doel worden, nadat hij in mei nog zijn contract bij Club verlengde tot 2026.

Bij de A-ploeg moet hij het voorbeeld van Spileers zien te volgen, maar Willems mikt nog hoger. "Natuurlijk, maar ik hoop nog beter te doen dan Spileers. Dat is een gezonde ambitie, vind ik", stelt hij in Het Nieuwsblad. Afwachten of zijn doorbraak er ook snel zal komen.

Zal hij helemaal doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

25
25
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

80
80
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

91
91
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

45
45
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

33
33
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

117
117
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

151
151
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

238
238
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

154
154
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

95
95
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

156
156
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

89
89
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

188
188
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

89
89
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

123
123
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

115
115
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

163
163
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

685
685
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

288
288
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

125
125
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

105
105
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

99
99

Meer sportnieuws