Volgend talent klaar bij Club: "Spileers? Ik wil beter doen"

door
Volgend talent klaar bij Club:

Bij Club Brugge investeerden ze deze zomer weer stevig in hun spelerskern. Desondanks zijn er nog steeds de nodige kansen weggelegd voor de eigen jeugd. Zo wisten de voorbije maanden toch weer een aantal talenten zich te manifesteren.

De laatste wedstrijden was de hele defensie zelfs bij Club opgeleid. Vorig seizoen wist Jorne Spileers (18) onder Rik De Mil al een basisplaats af te dwingen en ook nu is hij een vaste waarde naast Mechele in het hart van de defensie. Op links wist Maxim De Cuyper (22) na twee goede seizoenen op huurbasis bij Westerlo dan weer te profiteren van de blessure van Meijer.

LEES OOK: Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Nog talent in de wachtkamer

Daarnaast is ook Kyriani Sabbe (18) helemaal aan het doorbreken. De rechtsachter liet tijdens zijn invalbeurten al mooie dingen zien en krijgt volop zijn kans nu Tajon Buchanan geblesseerd is. Er wordt dus goed werk geleverd bij Club NXT.

Daar zitten bovendien nog enkele talenten klaar. In de Challenger Pro League wist het voorbije halfjaar bijvoorbeeld Jano Willems zich in de kijker te spelen. De 19-jarige verdediger werd titularis na de promotie van Spileers en zit intussen aan zeventien matchen in 1B, waarin hij één keer scoorde.

Beter doen dan Spileers

Tijdens de voorbereiding mocht hij ook al even proeven van de A-kern en dat zal ongetwijfeld zijn volgende doel worden, nadat hij in mei nog zijn contract bij Club verlengde tot 2026.

Bij de A-ploeg moet hij het voorbeeld van Spileers zien te volgen, maar Willems mikt nog hoger. "Natuurlijk, maar ik hoop nog beter te doen dan Spileers. Dat is een gezonde ambitie, vind ik", stelt hij in Het Nieuwsblad. Afwachten of zijn doorbraak er ook snel zal komen.

Zal hij helemaal doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

1
1
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

19
19
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

84
84
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

375
375
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

165
165
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

455
455
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

295
295
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

213
213
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

20
20
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

64
64
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

332
332
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

87
87
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

32
32
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1568
1568
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

315
315
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

255
255
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

149
149
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

227
227
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

92
92
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

149
149
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

496
496
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

299
299
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

89
89
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

432
432

Meer sportnieuws