Volgend talent klaar bij Club: "Spileers? Ik wil beter doen"

door
Volgend talent klaar bij Club:

Bij Club Brugge investeerden ze deze zomer weer stevig in hun spelerskern. Desondanks zijn er nog steeds de nodige kansen weggelegd voor de eigen jeugd. Zo wisten de voorbije maanden toch weer een aantal talenten zich te manifesteren.

De laatste wedstrijden was de hele defensie zelfs bij Club opgeleid. Vorig seizoen wist Jorne Spileers (18) onder Rik De Mil al een basisplaats af te dwingen en ook nu is hij een vaste waarde naast Mechele in het hart van de defensie. Op links wist Maxim De Cuyper (22) na twee goede seizoenen op huurbasis bij Westerlo dan weer te profiteren van de blessure van Meijer.

LEES OOK: 'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Nog talent in de wachtkamer

Daarnaast is ook Kyriani Sabbe (18) helemaal aan het doorbreken. De rechtsachter liet tijdens zijn invalbeurten al mooie dingen zien en krijgt volop zijn kans nu Tajon Buchanan geblesseerd is. Er wordt dus goed werk geleverd bij Club NXT.

Daar zitten bovendien nog enkele talenten klaar. In de Challenger Pro League wist het voorbije halfjaar bijvoorbeeld Jano Willems zich in de kijker te spelen. De 19-jarige verdediger werd titularis na de promotie van Spileers en zit intussen aan zeventien matchen in 1B, waarin hij één keer scoorde.

Beter doen dan Spileers

Tijdens de voorbereiding mocht hij ook al even proeven van de A-kern en dat zal ongetwijfeld zijn volgende doel worden, nadat hij in mei nog zijn contract bij Club verlengde tot 2026.

Bij de A-ploeg moet hij het voorbeeld van Spileers zien te volgen, maar Willems mikt nog hoger. "Natuurlijk, maar ik hoop nog beter te doen dan Spileers. Dat is een gezonde ambitie, vind ik", stelt hij in Het Nieuwsblad. Afwachten of zijn doorbraak er ook snel zal komen.

Zal hij helemaal doorbreken bij Club Brugge?

Meest recent

"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

4
4
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

11
11
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

10
10
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

27
27
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

16
16
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

80
80
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

82
82
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

78
78
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

41
41
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

616
616
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

20
20
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

40
40
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

78
78
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

176
176
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

100
100
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

67
67
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

37
37
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

128
128
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

120
120
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

171
171
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

341
341
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

346
346
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

144
144

Meer sportnieuws