Kums en Cuypers geven dé oorzaak voor zwakke prestatie

door
Kums en Cuypers geven dé oorzaak voor zwakke prestatie

AA Gent kon niet winnen tegen het matige Zorya. De Buffalo's speelden een slechte wedstrijd en Sven Kums en Hugo Cuypers beseften dat maar al te goed. AA Gent zal zijn spelniveau terug wat moeten gaan opkrikken de komende wedstrijden.

Te traag voetbal

Cuypers leek AA Gent alsnog naar een zege te loodsen, maar enkele minuten later was het al 1-1. De spits was uiteraard niet tevreden. "Ik ben erg teleurgesteld dat we maar een punt kunnen rapen, want er zat zeker meer in. Het ging bij momenten wel iets te traag of de laatste pass was net niet goed genoeg, maar dat zijn dingen waaruit we moeten leren", zei hij aan Sporza.

Kums zag een mak Gent. "Bij momenten ging het gewoon te traag en was er te weinig beweging, maar vooral technisch was het niet goed. Ik weet niet of het veld een rol speelde, maar technisch was het onvoldoende om 3 punten te rapen tegen een ploeg die goed stond als blok."

Leeg stadion

De match werd voor een zo goed als leeg stadion gespeeld. Toch is dat zeker geen reden om de slechte prestatie goed te praten. Dat besefte Cuypers maar al te goed.

"Daar moet je als prof naast kunnen kijken en gewoon je match spelen. Al misten we wel wat intensiteit waardoor we soms een metertje tekortkwamen. Maar de verdienste ligt gewoon bij de tegenstander die het de hele partij goed gesloten hield",  aldus de aanvaller van AA Gent.

De Buffalo's spelen dit weekend in de Jupiler Pro Leagu tegen KAS Eupen. Een partij die ze na twee draws op rij hopen te winnen.

Gaat Gent winnen van Eupen?

Meest recent

Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

17
17
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

67
67
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

29
29
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

77
77
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

351
351
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

233
233
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

95
95
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

338
338
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

80
80
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

113
113
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

502
502
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

67
67
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

196
196
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

205
205
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

121
121
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

313
313
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

120
120
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

205
205
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1147
1147
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

488
488
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

67
67
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

318
318
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

130
130
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

450
450

Meer sportnieuws