Kums en Cuypers geven dé oorzaak voor zwakke prestatie

door
Kums en Cuypers geven dé oorzaak voor zwakke prestatie

AA Gent kon niet winnen tegen het matige Zorya. De Buffalo's speelden een slechte wedstrijd en Sven Kums en Hugo Cuypers beseften dat maar al te goed. AA Gent zal zijn spelniveau terug wat moeten gaan opkrikken de komende wedstrijden.

Te traag voetbal

Cuypers leek AA Gent alsnog naar een zege te loodsen, maar enkele minuten later was het al 1-1. De spits was uiteraard niet tevreden. "Ik ben erg teleurgesteld dat we maar een punt kunnen rapen, want er zat zeker meer in. Het ging bij momenten wel iets te traag of de laatste pass was net niet goed genoeg, maar dat zijn dingen waaruit we moeten leren", zei hij aan Sporza.

Kums zag een mak Gent. "Bij momenten ging het gewoon te traag en was er te weinig beweging, maar vooral technisch was het niet goed. Ik weet niet of het veld een rol speelde, maar technisch was het onvoldoende om 3 punten te rapen tegen een ploeg die goed stond als blok."

Leeg stadion

De match werd voor een zo goed als leeg stadion gespeeld. Toch is dat zeker geen reden om de slechte prestatie goed te praten. Dat besefte Cuypers maar al te goed.

"Daar moet je als prof naast kunnen kijken en gewoon je match spelen. Al misten we wel wat intensiteit waardoor we soms een metertje tekortkwamen. Maar de verdienste ligt gewoon bij de tegenstander die het de hele partij goed gesloten hield",  aldus de aanvaller van AA Gent.

De Buffalo's spelen dit weekend in de Jupiler Pro Leagu tegen KAS Eupen. Een partij die ze na twee draws op rij hopen te winnen.

Gaat Gent winnen van Eupen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

1
1
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

7
7
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

38
38
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

58
58
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

136
136
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

38
38
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

34
34
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

148
148
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

295
295
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

227
227
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

217
217
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

352
352
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

150
150
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

207
207
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

181
181
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

658
658
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

1065
1065
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

497
497
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

257
257
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

438
438
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

144
144
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

663
663
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

197
197
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

66
66
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

68
68

Meer sportnieuws