Kums en Cuypers geven dé oorzaak voor zwakke prestatie

door
Kums en Cuypers geven dé oorzaak voor zwakke prestatie

AA Gent kon niet winnen tegen het matige Zorya. De Buffalo's speelden een slechte wedstrijd en Sven Kums en Hugo Cuypers beseften dat maar al te goed. AA Gent zal zijn spelniveau terug wat moeten gaan opkrikken de komende wedstrijden.

Te traag voetbal

Cuypers leek AA Gent alsnog naar een zege te loodsen, maar enkele minuten later was het al 1-1. De spits was uiteraard niet tevreden. "Ik ben erg teleurgesteld dat we maar een punt kunnen rapen, want er zat zeker meer in. Het ging bij momenten wel iets te traag of de laatste pass was net niet goed genoeg, maar dat zijn dingen waaruit we moeten leren", zei hij aan Sporza.

Kums zag een mak Gent. "Bij momenten ging het gewoon te traag en was er te weinig beweging, maar vooral technisch was het niet goed. Ik weet niet of het veld een rol speelde, maar technisch was het onvoldoende om 3 punten te rapen tegen een ploeg die goed stond als blok."

Leeg stadion

De match werd voor een zo goed als leeg stadion gespeeld. Toch is dat zeker geen reden om de slechte prestatie goed te praten. Dat besefte Cuypers maar al te goed.

"Daar moet je als prof naast kunnen kijken en gewoon je match spelen. Al misten we wel wat intensiteit waardoor we soms een metertje tekortkwamen. Maar de verdienste ligt gewoon bij de tegenstander die het de hele partij goed gesloten hield",  aldus de aanvaller van AA Gent.

De Buffalo's spelen dit weekend in de Jupiler Pro Leagu tegen KAS Eupen. Een partij die ze na twee draws op rij hopen te winnen.

Gaat Gent winnen van Eupen?

Meest recent

De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

8
8
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

5
5
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

50
50
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

383
383
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

92
92
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

221
221
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

44
44
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

392
392
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

111
111
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

49
49
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

352
352
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

100
100
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

237
237
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

271
271
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

748
748
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

94
94
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

200
200
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

478
478
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

59
59
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

310
310
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

326
326
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

134
134
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

664
664
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

55
55
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

109
109

Meer sportnieuws