Deila deelt tegenvaller uit ziekenboeg Club Brugge

door
Deila deelt tegenvaller uit ziekenboeg Club Brugge

Achter de naam van Antonio Nusa staat nog een vraagteken, maar op wie Club Brugge tegen Besiktas al zeker nog niet hoeft te rekenen is Bjorn Meijer. Tijdens zijn persbabbel verschafte Ronny Deila nog eens een update over de geblesseerde linksachter.

Nadat hij reeds een deel van de voorbereiding miste kwam Meijer aan het begin van deze campagne een halfuurt in actie, maar sindsdien ligt hij in de lappenmand. Intussen sloot de 20-jarige Nederlander wel al terug aan bij de groep, al zit spelen er blijkbaar nog niet in.

Wachten op Meijer

"Bjorn is nog niet beschikbaar. Hij boekt wel vooruitgang en hervatte de groepstraining, wat positief is, maar hij heeft nog ritme en conditie nodig vooraleer hij weer echt wedstrijdfit is", aldus Deila, die Meijer momenteel slechts op 70 à 80 procent van zijn capaciteiten schat.

"Dat is normaal na een afwezigheid van meerdere maanden, al heeft hij zijn fysiek wel goed op peil gehouden", luidde het verder nog. Deila denkt daarom dat het allicht toch nog even zal duren alvorens hij weer een beroep kan doen op de sterkhouder van vorig seizoen.

Goed nieuws Buchanan

Op zich geen probleem, want met Maxim De Cuyper beschikt Blauw-Zwart over een prima alternatief. De vraag klinkt nu zelfs al hoe de twee linkspoten samen in het elftal zouden passen. Na zijn eerdere terugval is er dus geen reden om nu risico's te nemen met Meijer.

Tot slot kwam Het Laatste Nieuws tevens nog met wat goed nieuws uit de ziekenboeg op de proppen. Tajon Buchanan, die tegen AA Gent uitviel met een hamstringblessure, traint alweer individueel op het veld. Misschien is de rechtsback dus sneller terug dan verwacht.

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

26
26
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

15
15
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

99
99
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

110
110
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

46
46
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

301
301
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

86
86
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

132
132
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

128
128
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

63
63
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

72
72
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

195
195
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

180
180
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

314
314
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

434
434
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

201
201
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

377
377
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

55
55
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

186
186
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

170
170
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

206
206
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

175
175

Meer sportnieuws