Deila deelt tegenvaller uit ziekenboeg Club Brugge

497 stemmen
Deila deelt tegenvaller uit ziekenboeg Club Brugge

Achter de naam van Antonio Nusa staat nog een vraagteken, maar op wie Club Brugge tegen Besiktas al zeker nog niet hoeft te rekenen is Bjorn Meijer. Tijdens zijn persbabbel verschafte Ronny Deila nog eens een update over de geblesseerde linksachter.

Nadat hij reeds een deel van de voorbereiding miste kwam Meijer aan het begin van deze campagne een halfuurt in actie, maar sindsdien ligt hij in de lappenmand. Intussen sloot de 20-jarige Nederlander wel al terug aan bij de groep, al zit spelen er blijkbaar nog niet in.

Wachten op Meijer

"Bjorn is nog niet beschikbaar. Hij boekt wel vooruitgang en hervatte de groepstraining, wat positief is, maar hij heeft nog ritme en conditie nodig vooraleer hij weer echt wedstrijdfit is", aldus Deila, die Meijer momenteel slechts op 70 à 80 procent van zijn capaciteiten schat.

"Dat is normaal na een afwezigheid van meerdere maanden, al heeft hij zijn fysiek wel goed op peil gehouden", luidde het verder nog. Deila denkt daarom dat het allicht toch nog even zal duren alvorens hij weer een beroep kan doen op de sterkhouder van vorig seizoen.

Goed nieuws Buchanan

Op zich geen probleem, want met Maxim De Cuyper beschikt Blauw-Zwart over een prima alternatief. De vraag klinkt nu zelfs al hoe de twee linkspoten samen in het elftal zouden passen. Na zijn eerdere terugval is er dus geen reden om nu risico's te nemen met Meijer.

Tot slot kwam Het Laatste Nieuws tevens nog met wat goed nieuws uit de ziekenboeg op de proppen. Tajon Buchanan, die tegen AA Gent uitviel met een hamstringblessure, traint alweer individueel op het veld. Misschien is de rechtsback dus sneller terug dan verwacht.

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

16
16
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

279
279
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

14
14
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

203
203
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

23
23
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

11
11
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

22
22
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

123
123
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

200
200
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

173
173
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

649
649
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

488
488
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

361
361
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

227
227
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

242
242
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

95
95
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

63
63
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

230
230
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

94
94
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

74
74
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

433
433
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

211
211
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

248
248
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

504
504
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

123
123

Meer sportnieuws