Deila deelt tegenvaller uit ziekenboeg Club Brugge

door
Deila deelt tegenvaller uit ziekenboeg Club Brugge

Achter de naam van Antonio Nusa staat nog een vraagteken, maar op wie Club Brugge tegen Besiktas al zeker nog niet hoeft te rekenen is Bjorn Meijer. Tijdens zijn persbabbel verschafte Ronny Deila nog eens een update over de geblesseerde linksachter.

Nadat hij reeds een deel van de voorbereiding miste kwam Meijer aan het begin van deze campagne een halfuurt in actie, maar sindsdien ligt hij in de lappenmand. Intussen sloot de 20-jarige Nederlander wel al terug aan bij de groep, al zit spelen er blijkbaar nog niet in.

LEES OOK: Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Wachten op Meijer

"Bjorn is nog niet beschikbaar. Hij boekt wel vooruitgang en hervatte de groepstraining, wat positief is, maar hij heeft nog ritme en conditie nodig vooraleer hij weer echt wedstrijdfit is", aldus Deila, die Meijer momenteel slechts op 70 à 80 procent van zijn capaciteiten schat.

"Dat is normaal na een afwezigheid van meerdere maanden, al heeft hij zijn fysiek wel goed op peil gehouden", luidde het verder nog. Deila denkt daarom dat het allicht toch nog even zal duren alvorens hij weer een beroep kan doen op de sterkhouder van vorig seizoen.

Goed nieuws Buchanan

Op zich geen probleem, want met Maxim De Cuyper beschikt Blauw-Zwart over een prima alternatief. De vraag klinkt nu zelfs al hoe de twee linkspoten samen in het elftal zouden passen. Na zijn eerdere terugval is er dus geen reden om nu risico's te nemen met Meijer.

Tot slot kwam Het Laatste Nieuws tevens nog met wat goed nieuws uit de ziekenboeg op de proppen. Tajon Buchanan, die tegen AA Gent uitviel met een hamstringblessure, traint alweer individueel op het veld. Misschien is de rechtsback dus sneller terug dan verwacht.

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

19
19
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

105
105
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

118
118
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

38
38
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

166
166
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

89
89
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

14
14
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

263
263
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

100
100
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

86
86
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

221
221
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

128
128
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

158
158
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

298
298
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

338
338
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

562
562
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

91
91
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

162
162
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

416
416
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

85
85
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

136
136
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

402
402
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

350
350

Meer sportnieuws