KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

door
KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

Na zeven speeldagen in de Jupiler Pro League kunnen er toch al een aantal conclusies getrokken worden, zoals welke ploegen hun start echt wel gemist hebben. KV Kortrijk is er daar één van, want de Kerels pakten tot dusver amper 2 op 21. Daarmee staan ze pas voorlaatste. Een woelige zomer ligt aan de basis van de sportieve problemen.

Ze hebben de laatste tijd immers iets in Kortrijk met afspraken die niet nagekomen worden. Eerst was er het fiasco rond de overname, waarvoor Vincent Tan een akkoord bereikt had met de Kaminski Group. Zij betaalden echter nooit een cent en vertrokken alweer sneller dan ze gekomen waren.

Cathcart stopt alweer

En nu ziet KVK ook nog één van zijn spelers vertrekken. De club bevestigt immers het nieuws dat al enkele dagen in de lucht hing, namelijk dat Craig Cathcart het alweer voor bekeken houdt. De ervaren Noord-Ierse verdediger had op het einde van de mercato een contract tot het einde van het seizoen getekend.

Maar amper twee weken later wordt die overeenkomst alweer ontbonden. "Na overleg is het contract tussen Craig Cathcart en KVK vandaag ontbonden. De Noord-Ier geeft aan te zullen stoppen met profvoetbal. We wensen Craig alle succes met wat volgt na zijn mooie voetbalcarrière!", deelt KVK mee.

Nooit voor Kortrijk gespeeld

Cathcart kwam uiteindelijk nooit in actie voor KV Kortrijk en houdt het dus voor bekeken op 34-jarige leeftijd en na een profcarrière van zowat zestien jaar. Daarin verdedigde hij de kleuren van Manchester United, Antwerp, Plymouth, Watford en Blackpool.

Bij Man Utd kon Cathcart echter nooit doorbreken en het was zo dat hij op de Bosuil belandde. Antwerp werkte toen nog samen met de Engelse grootmacht en huurde het toenmalige talent in 2007 voor een half seizoen. Cathcart speelde op die manier nog dertien wedstrijden in de Belgische tweede klasse.

POLL: Een aderlating voor KV Kortrijk?

Meest recent

'Recordzomer bij Club Brugge: minstens 150 miljoen?'

Ongeacht een eventuele landstitel heeft Club Brugge alweer een boerenjaar achter de rug. Dat heeft ...

16
16
Boskamp stomverbaasd door JPL-topclub: "Compleet raadsel"

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop, de titelstrijd nadert dus zijn ...

83
83
'Union zet zinnen op pikante transfer bij Club Brugge'

Union SG en Club Brugge zijn momenteel in een verwoede strijd om de landstitel verwikkeld. En ...

309
309
'Transferschok Donnarumma: titanenstrijd barst los'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor de finale van de Champions League en daar speelde ...

118
118
Gheysens in vieze papieren: verkoop Antwerp tóch op tafel?

Antwerp FC wil dit weekend op het veld van AA Gent een grote stap richting de vijfde plaats zetten. ...

190
190
Lukaku in, Hasi out? Vandenhaute gooit kaarten op tafel

Enkele dagen na de verloren bekerfinale tegen Club Brugge, heeft Anderlecht-voorzitter Wouter ...

388
388
'Exodus Club Brugge: tot zeven (!) sterkhouders naar uitgang'

Club Brugge heeft dit seizoen nog drie wedstrijden te gaan waarin het zich wil verzekeren van de ...

445
445
Fink fileert Club Brugge: "Daarmee zijn ze top in Europa"

Mathematisch kan het nog, maar op dit moment is de landstitel bijzonder onwaarschijnlijk voor KRC ...

554
554
Vandenhaute geeft zijn waarheid over breuk met Kompany

Wouter Vandenhaute blijft nadrukkelijk geviseerd worden door een deel van de achterban bij RSC ...

352
352
'Arsenal mikt hoog: Serie A-uitblinker van 100 miljoen'

Arsenal FC heeft een meer dan behoorlijk seizoen achter de rug, maar zal uiteindelijk toch weer met ...

83
83
Delirium op Mambourg! Charleroi wint spektakelstuk met 7 goals

Sporting Charleroi heeft de eindzege in de Europe Play-Offs zo goed als beet. De Carolo's leken ...

76
76
Milicevic pakt AA Gent-spelers aan: "Eén sleutelwoord"

AA Gent is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Desondanks maken de ...

92
92
Grootse plannen Anderlecht: gloednieuwe voetbaltempel in Brussel

Sportief gezien heeft RSC Anderlecht enkele bedroevende jaren achter de rug, maar op commercieel ...

371
371
'Kampioenencadeau Slot: Liverpool vol voor topaanwinst'

Arne Slot heeft een uitstekend eerste seizoen achter de rug als hoofdcoach van Liverpool FC. Maar in ...

105
105
Genk stoomt nieuwe titularis klaar: Fink laaiend enthousiast

Na de pijnlijke 1 op 15 in de voorbije duels, dreigt KRC Genk alsnog naast de landstitel te grijpen. ...

488
488
Nieuwe patron Anderlecht maakt meteen transferstatement

RSC Anderlecht heeft andermaal zijn bestuursstructuur hertekend. Zo werd de sportieve leiding ...

860
860
'Bayern in actie: Kompany klopt op tafel voor toptransfer'

Bayern München verzekerde zich afgelopen weekend van de Duitse landstitel. Zaterdag zal het de ...

86
86
'Waarom Van Bommel nu wél openstaat voor RSCA'

Mark van Bommel weigerde afgelopen najaar nog om bij Anderlecht in te stappen omdat hij geen ...

536
536
Anderlecht grijpt in: nieuwe sportieve baas, Vandenhaute neemt gas terug

Daags na de verloren bekerfinale, heeft RSC Anderlecht drastisch ingegrepen. De Brusselaars besloten ...

500
500
Cercle onder druk: "Onvergeeflijk, ik accepteer het niet"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

512
512

Meer sportnieuws