KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

59 stemmen
KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

Na zeven speeldagen in de Jupiler Pro League kunnen er toch al een aantal conclusies getrokken worden, zoals welke ploegen hun start echt wel gemist hebben. KV Kortrijk is er daar één van, want de Kerels pakten tot dusver amper 2 op 21. Daarmee staan ze pas voorlaatste. Een woelige zomer ligt aan de basis van de sportieve problemen.

Ze hebben de laatste tijd immers iets in Kortrijk met afspraken die niet nagekomen worden. Eerst was er het fiasco rond de overname, waarvoor Vincent Tan een akkoord bereikt had met de Kaminski Group. Zij betaalden echter nooit een cent en vertrokken alweer sneller dan ze gekomen waren.

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

Cathcart stopt alweer

En nu ziet KVK ook nog één van zijn spelers vertrekken. De club bevestigt immers het nieuws dat al enkele dagen in de lucht hing, namelijk dat Craig Cathcart het alweer voor bekeken houdt. De ervaren Noord-Ierse verdediger had op het einde van de mercato een contract tot het einde van het seizoen getekend.

Maar amper twee weken later wordt die overeenkomst alweer ontbonden. "Na overleg is het contract tussen Craig Cathcart en KVK vandaag ontbonden. De Noord-Ier geeft aan te zullen stoppen met profvoetbal. We wensen Craig alle succes met wat volgt na zijn mooie voetbalcarrière!", deelt KVK mee.

Nooit voor Kortrijk gespeeld

Cathcart kwam uiteindelijk nooit in actie voor KV Kortrijk en houdt het dus voor bekeken op 34-jarige leeftijd en na een profcarrière van zowat zestien jaar. Daarin verdedigde hij de kleuren van Manchester United, Antwerp, Plymouth, Watford en Blackpool.

Bij Man Utd kon Cathcart echter nooit doorbreken en het was zo dat hij op de Bosuil belandde. Antwerp werkte toen nog samen met de Engelse grootmacht en huurde het toenmalige talent in 2007 voor een half seizoen. Cathcart speelde op die manier nog dertien wedstrijden in de Belgische tweede klasse.

Een aderlating voor KV Kortrijk?

Meest recent

'Sibierski aan zet: twee toptalenten RSCA grof wild'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

18
18
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

115
115
'Turkse topclub wil shoppen in Genk en Anderlecht'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

149
149
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

238
238
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

82
82
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1193
1193
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

119
119
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

176
176
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

167
167
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

54
54
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

306
306
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

301
301
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

130
130
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

148
148
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

48
48
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

400
400
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

374
374
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

127
127
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

365
365
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

150
150
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

282
282
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

211
211

Meer sportnieuws