KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

door
KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

Na zeven speeldagen in de Jupiler Pro League kunnen er toch al een aantal conclusies getrokken worden, zoals welke ploegen hun start echt wel gemist hebben. KV Kortrijk is er daar één van, want de Kerels pakten tot dusver amper 2 op 21. Daarmee staan ze pas voorlaatste. Een woelige zomer ligt aan de basis van de sportieve problemen.

Ze hebben de laatste tijd immers iets in Kortrijk met afspraken die niet nagekomen worden. Eerst was er het fiasco rond de overname, waarvoor Vincent Tan een akkoord bereikt had met de Kaminski Group. Zij betaalden echter nooit een cent en vertrokken alweer sneller dan ze gekomen waren.

Cathcart stopt alweer

En nu ziet KVK ook nog één van zijn spelers vertrekken. De club bevestigt immers het nieuws dat al enkele dagen in de lucht hing, namelijk dat Craig Cathcart het alweer voor bekeken houdt. De ervaren Noord-Ierse verdediger had op het einde van de mercato een contract tot het einde van het seizoen getekend.

Maar amper twee weken later wordt die overeenkomst alweer ontbonden. "Na overleg is het contract tussen Craig Cathcart en KVK vandaag ontbonden. De Noord-Ier geeft aan te zullen stoppen met profvoetbal. We wensen Craig alle succes met wat volgt na zijn mooie voetbalcarrière!", deelt KVK mee.

Nooit voor Kortrijk gespeeld

Cathcart kwam uiteindelijk nooit in actie voor KV Kortrijk en houdt het dus voor bekeken op 34-jarige leeftijd en na een profcarrière van zowat zestien jaar. Daarin verdedigde hij de kleuren van Manchester United, Antwerp, Plymouth, Watford en Blackpool.

Bij Man Utd kon Cathcart echter nooit doorbreken en het was zo dat hij op de Bosuil belandde. Antwerp werkte toen nog samen met de Engelse grootmacht en huurde het toenmalige talent in 2007 voor een half seizoen. Cathcart speelde op die manier nog dertien wedstrijden in de Belgische tweede klasse.

Een aderlating voor KV Kortrijk?

Meest recent

Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

2
2
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

23
23
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

323
323
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

240
240
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

299
299
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

147
147
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

164
164
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

153
153
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

169
169
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

139
139
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

320
320
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

89
89
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

325
325
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

245
245
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

434
434
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

237
237
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

260
260
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

252
252
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

158
158
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

322
322
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

225
225
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

443
443
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

823
823
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

210
210

Meer sportnieuws