KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

door
KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

Na zeven speeldagen in de Jupiler Pro League kunnen er toch al een aantal conclusies getrokken worden, zoals welke ploegen hun start echt wel gemist hebben. KV Kortrijk is er daar één van, want de Kerels pakten tot dusver amper 2 op 21. Daarmee staan ze pas voorlaatste. Een woelige zomer ligt aan de basis van de sportieve problemen.

Ze hebben de laatste tijd immers iets in Kortrijk met afspraken die niet nagekomen worden. Eerst was er het fiasco rond de overname, waarvoor Vincent Tan een akkoord bereikt had met de Kaminski Group. Zij betaalden echter nooit een cent en vertrokken alweer sneller dan ze gekomen waren.

LEES OOK: Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

Cathcart stopt alweer

En nu ziet KVK ook nog één van zijn spelers vertrekken. De club bevestigt immers het nieuws dat al enkele dagen in de lucht hing, namelijk dat Craig Cathcart het alweer voor bekeken houdt. De ervaren Noord-Ierse verdediger had op het einde van de mercato een contract tot het einde van het seizoen getekend.

Maar amper twee weken later wordt die overeenkomst alweer ontbonden. "Na overleg is het contract tussen Craig Cathcart en KVK vandaag ontbonden. De Noord-Ier geeft aan te zullen stoppen met profvoetbal. We wensen Craig alle succes met wat volgt na zijn mooie voetbalcarrière!", deelt KVK mee.

Nooit voor Kortrijk gespeeld

Cathcart kwam uiteindelijk nooit in actie voor KV Kortrijk en houdt het dus voor bekeken op 34-jarige leeftijd en na een profcarrière van zowat zestien jaar. Daarin verdedigde hij de kleuren van Manchester United, Antwerp, Plymouth, Watford en Blackpool.

Bij Man Utd kon Cathcart echter nooit doorbreken en het was zo dat hij op de Bosuil belandde. Antwerp werkte toen nog samen met de Engelse grootmacht en huurde het toenmalige talent in 2007 voor een half seizoen. Cathcart speelde op die manier nog dertien wedstrijden in de Belgische tweede klasse.

Een aderlating voor KV Kortrijk?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

22
22
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

23
23
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

12
12
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

93
93
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

58
58
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

88
88
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

86
86
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

109
109
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

192
192
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

45
45
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

223
223
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

487
487
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

171
171
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

85
85
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

127
127
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

127
127
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

334
334
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

241
241
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

184
184
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

372
372
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

77
77
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

203
203
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

200
200

Meer sportnieuws