KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

door
KV Kortrijk bevestigt vertrekker na amper 2 weken

Na zeven speeldagen in de Jupiler Pro League kunnen er toch al een aantal conclusies getrokken worden, zoals welke ploegen hun start echt wel gemist hebben. KV Kortrijk is er daar één van, want de Kerels pakten tot dusver amper 2 op 21. Daarmee staan ze pas voorlaatste. Een woelige zomer ligt aan de basis van de sportieve problemen.

Ze hebben de laatste tijd immers iets in Kortrijk met afspraken die niet nagekomen worden. Eerst was er het fiasco rond de overname, waarvoor Vincent Tan een akkoord bereikt had met de Kaminski Group. Zij betaalden echter nooit een cent en vertrokken alweer sneller dan ze gekomen waren.

LEES OOK: Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Cathcart stopt alweer

En nu ziet KVK ook nog één van zijn spelers vertrekken. De club bevestigt immers het nieuws dat al enkele dagen in de lucht hing, namelijk dat Craig Cathcart het alweer voor bekeken houdt. De ervaren Noord-Ierse verdediger had op het einde van de mercato een contract tot het einde van het seizoen getekend.

Maar amper twee weken later wordt die overeenkomst alweer ontbonden. "Na overleg is het contract tussen Craig Cathcart en KVK vandaag ontbonden. De Noord-Ier geeft aan te zullen stoppen met profvoetbal. We wensen Craig alle succes met wat volgt na zijn mooie voetbalcarrière!", deelt KVK mee.

Nooit voor Kortrijk gespeeld

Cathcart kwam uiteindelijk nooit in actie voor KV Kortrijk en houdt het dus voor bekeken op 34-jarige leeftijd en na een profcarrière van zowat zestien jaar. Daarin verdedigde hij de kleuren van Manchester United, Antwerp, Plymouth, Watford en Blackpool.

Bij Man Utd kon Cathcart echter nooit doorbreken en het was zo dat hij op de Bosuil belandde. Antwerp werkte toen nog samen met de Engelse grootmacht en huurde het toenmalige talent in 2007 voor een half seizoen. Cathcart speelde op die manier nog dertien wedstrijden in de Belgische tweede klasse.

Een aderlating voor KV Kortrijk?

Meest recent

Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

0
0
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

2
2
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

11
11
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

13
13
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

96
96
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

539
539
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

162
162
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

127
127
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

99
99
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

30
30
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

219
219
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

117
117
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

315
315
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

210
210
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

389
389
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

216
216
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

376
376
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

219
219
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

384
384
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

123
123
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

214
214
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

199
199
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

168
168
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

746
746

Meer sportnieuws