TRANSFERUURTJE: 'Transferbom De Bruyne, wendingen rond Vermeeren'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transferbom De Bruyne, wendingen rond Vermeeren'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Jupiler Pro League

Arthur Vermeeren stond de voorbije dagen nog wat meer in de kijker, want met Antwerp speelde hij in de Champions League tegen FC Barcelona, dat hem al een tijdlang van nabij volgt. Technisch directeur Deco zou in de marge van de wedstrijd ook over Vermeeren gesproken hebben met zijn collega Marc Overmars, terwijl Barça in de komende maanden ook contact zou willen leggen met de entourage van het talent. Of dat ook tot een bod in de zomer zal leiden, valt echter nog af te wachten.

De voorbije maanden was Anderlecht bijzonder actief op de transfermarkt. Paars-Wit dacht daarbij ook aan enkele spraakmakende transfers die uiteindelijk niet doorgingen. Zo informeerden ze ook naar Moussa Djenepo, maar de flankaanvaller was op dat moment al rond met aartsrivaal Standard en keerde dus terug naar Sclessin.

Buitenland

Kevin De Bruyne zou weleens komende zomer voor een enorme transferbom kunnen zorgen. Dan gaat de Rode Duivel zijn laatste contractjaar in bij Manchester City en het lijkt niet helemaal uitgesloten dat hij de club zal verlaten. Zijn makelaar zou alvast verkennende gesprekken voeren met PSG, dat bijzonder graag van de situatie zou willen profiteren.

Bij FC Barcelona maken ze volop werk van de toekomst. De Catalanen sloegen woensdag alvast een belangrijke slag, want ze kondigden aan dat Alejandro Balde langer bij de club blijft. De jonge linksachter verlengde zijn contract tot 2028. Daar blijft het overigens niet bij, want er zouden ook contractverlengingen voor nieuwe sensatie Lamine Yamal en trainer Xavi in de pijplijn zitten.

Zal Vermeeren op termijn in Barcelona belanden?

Meest recent

STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

0
0
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

34
34
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

60
60
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

89
89
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

83
83
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

69
69
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

121
121
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

527
527
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

71
71
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

42
42
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

112
112
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

468
468
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

211
211
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

515
515
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

174
174
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

229
229
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

39
39
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

52
52
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

666
666
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

814
814
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

146
146
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

313
313
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

399
399
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

468
468
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

422
422

Meer sportnieuws