TRANSFERUURTJE: 'Transferbom De Bruyne, wendingen rond Vermeeren'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transferbom De Bruyne, wendingen rond Vermeeren'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Jupiler Pro League

Arthur Vermeeren stond de voorbije dagen nog wat meer in de kijker, want met Antwerp speelde hij in de Champions League tegen FC Barcelona, dat hem al een tijdlang van nabij volgt. Technisch directeur Deco zou in de marge van de wedstrijd ook over Vermeeren gesproken hebben met zijn collega Marc Overmars, terwijl Barça in de komende maanden ook contact zou willen leggen met de entourage van het talent. Of dat ook tot een bod in de zomer zal leiden, valt echter nog af te wachten.

De voorbije maanden was Anderlecht bijzonder actief op de transfermarkt. Paars-Wit dacht daarbij ook aan enkele spraakmakende transfers die uiteindelijk niet doorgingen. Zo informeerden ze ook naar Moussa Djenepo, maar de flankaanvaller was op dat moment al rond met aartsrivaal Standard en keerde dus terug naar Sclessin.

Buitenland

Kevin De Bruyne zou weleens komende zomer voor een enorme transferbom kunnen zorgen. Dan gaat de Rode Duivel zijn laatste contractjaar in bij Manchester City en het lijkt niet helemaal uitgesloten dat hij de club zal verlaten. Zijn makelaar zou alvast verkennende gesprekken voeren met PSG, dat bijzonder graag van de situatie zou willen profiteren.

Bij FC Barcelona maken ze volop werk van de toekomst. De Catalanen sloegen woensdag alvast een belangrijke slag, want ze kondigden aan dat Alejandro Balde langer bij de club blijft. De jonge linksachter verlengde zijn contract tot 2028. Daar blijft het overigens niet bij, want er zouden ook contractverlengingen voor nieuwe sensatie Lamine Yamal en trainer Xavi in de pijplijn zitten.

Zal Vermeeren op termijn in Barcelona belanden?

Meest recent

Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

11
11
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

60
60
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

142
142
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

47
47
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

254
254
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

54
54
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

116
116
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

111
111
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

61
61
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

99
99
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

262
262
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

789
789
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

355
355
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

275
275
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

730
730
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

192
192
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

669
669
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

462
462
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

145
145
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

987
987
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

44
44
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

400
400
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

901
901
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

1062
1062
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

346
346

Meer sportnieuws