TRANSFERUURTJE: 'Transferbom De Bruyne, wendingen rond Vermeeren'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transferbom De Bruyne, wendingen rond Vermeeren'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Jupiler Pro League

Arthur Vermeeren stond de voorbije dagen nog wat meer in de kijker, want met Antwerp speelde hij in de Champions League tegen FC Barcelona, dat hem al een tijdlang van nabij volgt. Technisch directeur Deco zou in de marge van de wedstrijd ook over Vermeeren gesproken hebben met zijn collega Marc Overmars, terwijl Barça in de komende maanden ook contact zou willen leggen met de entourage van het talent. Of dat ook tot een bod in de zomer zal leiden, valt echter nog af te wachten.

De voorbije maanden was Anderlecht bijzonder actief op de transfermarkt. Paars-Wit dacht daarbij ook aan enkele spraakmakende transfers die uiteindelijk niet doorgingen. Zo informeerden ze ook naar Moussa Djenepo, maar de flankaanvaller was op dat moment al rond met aartsrivaal Standard en keerde dus terug naar Sclessin.

Buitenland

Kevin De Bruyne zou weleens komende zomer voor een enorme transferbom kunnen zorgen. Dan gaat de Rode Duivel zijn laatste contractjaar in bij Manchester City en het lijkt niet helemaal uitgesloten dat hij de club zal verlaten. Zijn makelaar zou alvast verkennende gesprekken voeren met PSG, dat bijzonder graag van de situatie zou willen profiteren.

Bij FC Barcelona maken ze volop werk van de toekomst. De Catalanen sloegen woensdag alvast een belangrijke slag, want ze kondigden aan dat Alejandro Balde langer bij de club blijft. De jonge linksachter verlengde zijn contract tot 2028. Daar blijft het overigens niet bij, want er zouden ook contractverlengingen voor nieuwe sensatie Lamine Yamal en trainer Xavi in de pijplijn zitten.

Zal Vermeeren op termijn in Barcelona belanden?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

11
11
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

115
115
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

192
192
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

33
33
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

78
78
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

19
19
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

42
42
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

51
51
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

43
43
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

33
33
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

75
75
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

32
32
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

604
604
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

218
218
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

275
275
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

75
75
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

488
488
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

92
92
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

105
105
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

140
140
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1162
1162

Meer sportnieuws