'Barça zet stappen: plan voor komst Vermeeren bepaald'

door
'Barça zet stappen: plan voor komst Vermeeren bepaald'

Antwerp werd dinsdagavond door FC Barcelona met de neus op de feiten gedrukt. Het verzoop helemaal in Montjuic en kreeg uiteindelijk een 5-0 om de oren. Desondanks wist Arthur Vermeeren toch weer indruk te maken, want de 18-jarige middenvelder werd in de Vlaamse pers unaniem uitgeroepen tot beste man bij de Great Old.

Vermeeren werd ook met speciale aandacht gevolgd, want hij staat al een hele tijd op het verlanglijstje van Barça. Trainer Xavi stelde achteraf vast dat de Jonge Duivel een goede eerste 20 minuten speelde, maar daarna met zijn ploegmaats ten onder ging. Desondanks toonde hij zich nog steeds zeer lovend over de kwaliteiten en het potentieel van het toptalent.

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Deco informeert naar Vermeeren

Antwerp-voorzitter Paul Gheysens verklaarde dat een mogelijke transfer niet ter sprake gekomen was tijdens de bestuurslunch voor de match, maar bij Mundo Deportivo schetsen ze toch een ander beeld. De Catalaanse sportkrant, die vaak toch goed ingevoerd is over Barça, stelt dat Marc Overmars en Deco, de technisch directeurs van de twee clubs, het wel degelijk over Vermeeren gehad hebben.

Het gesprek zou wel puur over de sportieve opmars van de speler gegaan zijn. Over de financiële kant van een transfer werd niet gesproken, al zijn ze er zich in Spanje wel van bewust dat Antwerp rond de 20 miljoen euro zal gaan vragen voor zijn goudhaantje.

Contact met Vermeeren op komst

Wel zouden ze bij Barça van plan zijn om in de komende maanden ook de eerste contacten te leggen met Vermeeren en zijn entourage, om alvast te peilen wat zijn toekomstplannen en ambities zijn. Ook die zullen wellicht bepalend zijn voor de definitieve plannen van Barça.

Dat zou er nog niet uit zijn of ze Vermeeren al volgend seizoen aan hun kern willen toevoegen. Daarom zullen ze zijn ontwikkeling de komende maanden van dichtbij blijven volgen. Wanneer Barça op 13 december op bezoek komt in de Bosuil, zal hij dus ongetwijfeld weer speciale aandacht krijgen.

Moet Vermeeren volgend seizoen al naar Barça?

Meest recent

Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

16
16
Nederland in shock: 'Club De Busser zwaar in opspraak'

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

8
8
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

28
28
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

132
132
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

89
89
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

81
81
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

118
118
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

132
132
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

66
66
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

65
65
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

174
174
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

204
204
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

132
132
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

172
172
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

160
160
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

334
334
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

97
97
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

443
443
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

343
343
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

145
145
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

223
223
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

486
486

Meer sportnieuws