'Barça zet stappen: plan voor komst Vermeeren bepaald'

door
'Barça zet stappen: plan voor komst Vermeeren bepaald'

Antwerp werd dinsdagavond door FC Barcelona met de neus op de feiten gedrukt. Het verzoop helemaal in Montjuic en kreeg uiteindelijk een 5-0 om de oren. Desondanks wist Arthur Vermeeren toch weer indruk te maken, want de 18-jarige middenvelder werd in de Vlaamse pers unaniem uitgeroepen tot beste man bij de Great Old.

Vermeeren werd ook met speciale aandacht gevolgd, want hij staat al een hele tijd op het verlanglijstje van Barça. Trainer Xavi stelde achteraf vast dat de Jonge Duivel een goede eerste 20 minuten speelde, maar daarna met zijn ploegmaats ten onder ging. Desondanks toonde hij zich nog steeds zeer lovend over de kwaliteiten en het potentieel van het toptalent.

LEES OOK: 'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Deco informeert naar Vermeeren

Antwerp-voorzitter Paul Gheysens verklaarde dat een mogelijke transfer niet ter sprake gekomen was tijdens de bestuurslunch voor de match, maar bij Mundo Deportivo schetsen ze toch een ander beeld. De Catalaanse sportkrant, die vaak toch goed ingevoerd is over Barça, stelt dat Marc Overmars en Deco, de technisch directeurs van de twee clubs, het wel degelijk over Vermeeren gehad hebben.

Het gesprek zou wel puur over de sportieve opmars van de speler gegaan zijn. Over de financiële kant van een transfer werd niet gesproken, al zijn ze er zich in Spanje wel van bewust dat Antwerp rond de 20 miljoen euro zal gaan vragen voor zijn goudhaantje.

Contact met Vermeeren op komst

Wel zouden ze bij Barça van plan zijn om in de komende maanden ook de eerste contacten te leggen met Vermeeren en zijn entourage, om alvast te peilen wat zijn toekomstplannen en ambities zijn. Ook die zullen wellicht bepalend zijn voor de definitieve plannen van Barça.

Dat zou er nog niet uit zijn of ze Vermeeren al volgend seizoen aan hun kern willen toevoegen. Daarom zullen ze zijn ontwikkeling de komende maanden van dichtbij blijven volgen. Wanneer Barça op 13 december op bezoek komt in de Bosuil, zal hij dus ongetwijfeld weer speciale aandacht krijgen.

Moet Vermeeren volgend seizoen al naar Barça?

Meest recent

Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

17
17
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

25
25
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

30
30
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

68
68
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

208
208
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

137
137
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

200
200
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

81
81
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

157
157
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

234
234
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

487
487
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

208
208
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

175
175
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

100
100
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

372
372
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

289
289
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

278
278
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

417
417
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

94
94
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

194
194
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1252
1252
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

100
100
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

138
138
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

457
457
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

176
176

Meer sportnieuws