Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

655 stemmen
Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

Antwerp heeft maar weinig plezier beleefd aan zijn grote debuut in de Champions League. De Great Old kreeg immers een flink pak slaag op het veld van FC Barcelona, dat met 5-0 véél te sterk bleek. Het is duidelijk dat de ploeg nog grote stappen zal moeten zetten om een rol van betekenis te spelen op dit niveau.

Verrassend is die conclusie niet, want ze werd in de aanloop naar de wedstrijd ook al meermaals getrokken. Onder meer CEO Sven Jaecques en technisch directeur Marc Overmars verklaarden op verschillende tijdstippen dat dit Antwerp eigenlijk nog niet klaar is voor de Champions League.

LEES OOK: ‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Wake-upcall

Niemand bij Antwerp wou dan ook dramatische conclusies trekken na de pijnlijke afstraffing in Barcelona, maar voorzitter Paul Gheysens is toch wat kritischer. "Geen drama, maar dit moet wel een wake-upcall zijn", is zijn oordeel over de match immers bij Het Nieuwsblad.

De mecenas vindt duidelijk dat sommigen bij Antwerp de jongste weken wat afgeleid geraakt zijn. "Dit is een kans om eens te herbronnen. De focus moet weer helemaal naar het voetbal", voegt hij er nog aan toe.

Hels programma

Veel tijd om te herbronnen heeft Antwerp echter niet, want hun programma blijft hels ogen. Zaterdag moeten ze alweer aan de bak in de Jupiler Pro League, want dan komt RWDM op bezoek naar de Bosuil. Volgende woensdag is er dan weer de inhaalwedstrijd tegen AA Gent.

Ook in de week daarna wacht er Antwerp nog een midweekmatch, want dan komt Shakhtar Donetsk op bezoek op de tweede speeldag in de Champions League. Er wacht Antwerp dus om de drie dagen een wedstrijd tot aan de interlandbreak in oktober.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

35
35
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

138
138
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

65
65
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

236
236
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

253
253
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

70
70
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

295
295
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

448
448
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

394
394
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

150
150
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

52
52
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

224
224
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

287
287
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

137
137
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

817
817
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

300
300

Meer sportnieuws