Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

door
Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

Antwerp heeft maar weinig plezier beleefd aan zijn grote debuut in de Champions League. De Great Old kreeg immers een flink pak slaag op het veld van FC Barcelona, dat met 5-0 véél te sterk bleek. Het is duidelijk dat de ploeg nog grote stappen zal moeten zetten om een rol van betekenis te spelen op dit niveau.

Verrassend is die conclusie niet, want ze werd in de aanloop naar de wedstrijd ook al meermaals getrokken. Onder meer CEO Sven Jaecques en technisch directeur Marc Overmars verklaarden op verschillende tijdstippen dat dit Antwerp eigenlijk nog niet klaar is voor de Champions League.

LEES OOK: Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Wake-upcall

Niemand bij Antwerp wou dan ook dramatische conclusies trekken na de pijnlijke afstraffing in Barcelona, maar voorzitter Paul Gheysens is toch wat kritischer. "Geen drama, maar dit moet wel een wake-upcall zijn", is zijn oordeel over de match immers bij Het Nieuwsblad.

De mecenas vindt duidelijk dat sommigen bij Antwerp de jongste weken wat afgeleid geraakt zijn. "Dit is een kans om eens te herbronnen. De focus moet weer helemaal naar het voetbal", voegt hij er nog aan toe.

Hels programma

Veel tijd om te herbronnen heeft Antwerp echter niet, want hun programma blijft hels ogen. Zaterdag moeten ze alweer aan de bak in de Jupiler Pro League, want dan komt RWDM op bezoek naar de Bosuil. Volgende woensdag is er dan weer de inhaalwedstrijd tegen AA Gent.

Ook in de week daarna wacht er Antwerp nog een midweekmatch, want dan komt Shakhtar Donetsk op bezoek op de tweede speeldag in de Champions League. Er wacht Antwerp dus om de drie dagen een wedstrijd tot aan de interlandbreak in oktober.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

20
20
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

99
99
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

39
39
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

151
151
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

287
287
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

174
174
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

121
121
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

435
435
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

104
104
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

362
362
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

112
112
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

40
40
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

116
116
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

235
235
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

160
160
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

507
507
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

176
176
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

132
132
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

309
309
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

322
322
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

465
465
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

268
268
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

124
124

Meer sportnieuws