Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

door
Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

Antwerp heeft maar weinig plezier beleefd aan zijn grote debuut in de Champions League. De Great Old kreeg immers een flink pak slaag op het veld van FC Barcelona, dat met 5-0 véél te sterk bleek. Het is duidelijk dat de ploeg nog grote stappen zal moeten zetten om een rol van betekenis te spelen op dit niveau.

Verrassend is die conclusie niet, want ze werd in de aanloop naar de wedstrijd ook al meermaals getrokken. Onder meer CEO Sven Jaecques en technisch directeur Marc Overmars verklaarden op verschillende tijdstippen dat dit Antwerp eigenlijk nog niet klaar is voor de Champions League.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Wake-upcall

Niemand bij Antwerp wou dan ook dramatische conclusies trekken na de pijnlijke afstraffing in Barcelona, maar voorzitter Paul Gheysens is toch wat kritischer. "Geen drama, maar dit moet wel een wake-upcall zijn", is zijn oordeel over de match immers bij Het Nieuwsblad.

De mecenas vindt duidelijk dat sommigen bij Antwerp de jongste weken wat afgeleid geraakt zijn. "Dit is een kans om eens te herbronnen. De focus moet weer helemaal naar het voetbal", voegt hij er nog aan toe.

Hels programma

Veel tijd om te herbronnen heeft Antwerp echter niet, want hun programma blijft hels ogen. Zaterdag moeten ze alweer aan de bak in de Jupiler Pro League, want dan komt RWDM op bezoek naar de Bosuil. Volgende woensdag is er dan weer de inhaalwedstrijd tegen AA Gent.

Ook in de week daarna wacht er Antwerp nog een midweekmatch, want dan komt Shakhtar Donetsk op bezoek op de tweede speeldag in de Champions League. Er wacht Antwerp dus om de drie dagen een wedstrijd tot aan de interlandbreak in oktober.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

16
16
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

16
16
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

14
14
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

53
53
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

16
16
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

400
400
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

170
170
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

144
144
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

69
69
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

84
84
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

49
49
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

78
78
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

558
558
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

130
130
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

285
285
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

42
42
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

572
572
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

259
259
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

79
79
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

400
400
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

346
346
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

117
117
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

221
221

Meer sportnieuws