Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

door
Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

Antwerp heeft maar weinig plezier beleefd aan zijn grote debuut in de Champions League. De Great Old kreeg immers een flink pak slaag op het veld van FC Barcelona, dat met 5-0 véél te sterk bleek. Het is duidelijk dat de ploeg nog grote stappen zal moeten zetten om een rol van betekenis te spelen op dit niveau.

Verrassend is die conclusie niet, want ze werd in de aanloop naar de wedstrijd ook al meermaals getrokken. Onder meer CEO Sven Jaecques en technisch directeur Marc Overmars verklaarden op verschillende tijdstippen dat dit Antwerp eigenlijk nog niet klaar is voor de Champions League.

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Wake-upcall

Niemand bij Antwerp wou dan ook dramatische conclusies trekken na de pijnlijke afstraffing in Barcelona, maar voorzitter Paul Gheysens is toch wat kritischer. "Geen drama, maar dit moet wel een wake-upcall zijn", is zijn oordeel over de match immers bij Het Nieuwsblad.

De mecenas vindt duidelijk dat sommigen bij Antwerp de jongste weken wat afgeleid geraakt zijn. "Dit is een kans om eens te herbronnen. De focus moet weer helemaal naar het voetbal", voegt hij er nog aan toe.

Hels programma

Veel tijd om te herbronnen heeft Antwerp echter niet, want hun programma blijft hels ogen. Zaterdag moeten ze alweer aan de bak in de Jupiler Pro League, want dan komt RWDM op bezoek naar de Bosuil. Volgende woensdag is er dan weer de inhaalwedstrijd tegen AA Gent.

Ook in de week daarna wacht er Antwerp nog een midweekmatch, want dan komt Shakhtar Donetsk op bezoek op de tweede speeldag in de Champions League. Er wacht Antwerp dus om de drie dagen een wedstrijd tot aan de interlandbreak in oktober.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

20
20
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

111
111
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

31
31
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

50
50
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

94
94
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

301
301
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

379
379
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

139
139
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

257
257
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

397
397
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

49
49
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

206
206
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

50
50
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

287
287
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

300
300
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

183
183
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

405
405
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

275
275
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

169
169
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

186
186
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

30
30
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

308
308
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

72
72

Meer sportnieuws