Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

door
Gheysens komt met duidelijke boodschap na CL-blamage

Antwerp heeft maar weinig plezier beleefd aan zijn grote debuut in de Champions League. De Great Old kreeg immers een flink pak slaag op het veld van FC Barcelona, dat met 5-0 véél te sterk bleek. Het is duidelijk dat de ploeg nog grote stappen zal moeten zetten om een rol van betekenis te spelen op dit niveau.

Verrassend is die conclusie niet, want ze werd in de aanloop naar de wedstrijd ook al meermaals getrokken. Onder meer CEO Sven Jaecques en technisch directeur Marc Overmars verklaarden op verschillende tijdstippen dat dit Antwerp eigenlijk nog niet klaar is voor de Champions League.

LEES OOK: 'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Wake-upcall

Niemand bij Antwerp wou dan ook dramatische conclusies trekken na de pijnlijke afstraffing in Barcelona, maar voorzitter Paul Gheysens is toch wat kritischer. "Geen drama, maar dit moet wel een wake-upcall zijn", is zijn oordeel over de match immers bij Het Nieuwsblad.

De mecenas vindt duidelijk dat sommigen bij Antwerp de jongste weken wat afgeleid geraakt zijn. "Dit is een kans om eens te herbronnen. De focus moet weer helemaal naar het voetbal", voegt hij er nog aan toe.

Hels programma

Veel tijd om te herbronnen heeft Antwerp echter niet, want hun programma blijft hels ogen. Zaterdag moeten ze alweer aan de bak in de Jupiler Pro League, want dan komt RWDM op bezoek naar de Bosuil. Volgende woensdag is er dan weer de inhaalwedstrijd tegen AA Gent.

Ook in de week daarna wacht er Antwerp nog een midweekmatch, want dan komt Shakhtar Donetsk op bezoek op de tweede speeldag in de Champions League. Er wacht Antwerp dus om de drie dagen een wedstrijd tot aan de interlandbreak in oktober.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

71
71
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

114
114
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

34
34
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

66
66
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

42
42
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

267
267
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

269
269
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

150
150
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

66
66
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

221
221
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

140
140
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

432
432
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

75
75
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

61
61
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

69
69
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

302
302
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

288
288
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

46
46
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

245
245
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

153
153
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

455
455
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

286
286
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1483
1483
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

461
461

Meer sportnieuws